MGLKS Termy Uniejów – LKS Ostrowia Ostrowy 5:0 (3:0)

Wojtczak Krystian-2, Kasztelan Adrian-2, Jończyk Janusz-1

Sklad: Jakub Skrzypiec, Łukasz Pacholczyk (65′ Adrian Kuglarz), Piotr Wodnicki, Piotr Matusiak, Radosław Jurkowski, Adrian Kasztelan, Adrian Kaczmarek (60′ Krzysztof Łuczak), Kamil Zych (70′ Piotr Rosiak), Artur Stasiak, Janusz Jończyk, Krystian Wojtczak (80′ Adrian Czyżo).

Rezerwowi: Jakub Zdych.

Mecz zaczął się spokojną wymianą piłki i walka w środku pola. Około 15 minuty Zych oddaje strzał i trafia wprost w twarz obrońcy. Co powoduje przerwę w grze. To był naprawdę mocny strzał. Po tej przerwie przewagę na boisku przejmują Termalni. Fenomenalny strzał Kasztelana jeszcze lepiej broni bramkarz. Znów Kasztelan strzela rykoszet i piłka trafia wprost w bramkarza. Odpowiedz Gości lecz lekki strzał bez problemu łapie Skrzypiec. W 26 minucie Jończyk podaje do Zycha, Zych prostopadła piłka do Wojtczaka a ten wyprowadza Termalnych na prowadzenie. Gospodarze idą za ciosem i w 30 minucie strzelają druga bramkę. Przepięknym krosowym podaniem  do Wojtczaka popisuje się Kasztelan. Wojtczak zgrywa do środka do Jonczyka a ten tylko dokonuje formalności. W 42 minucie piłkę w środku pola przejmuje Kasztelan. Podanie do Wojtczaka. Wojtczak odgrywa do Kasztelana, który bez problemów przekłada dwóch obrońców i mieści piłkę przy słupku.

Na przerwę schodzimy z wynikiem 3:0

Na druga polowe wychodzimy bez żadnych zmian. I zaledwie 5minut po rozpoczęciu drugiej połowy faulowany w polu karnym jest Jończyk. Sędzia bez wahania dyktuje rzut karny. Do jedenastki podchodzi Kasztelan i pokonuje bramkarza. Goście ograniczają się do pojedynczych kontrataków jednak żaden z nich nie zagraża naszej bramce. Okazję sam na sam miał Zych jednak w tym pojedynku lepszy okazał się bramkarz. W 64 minucie piłkę na 35 metrze otrzymuje Jonczyk który zauważa bramkarza na 7 metrze przed bramką i przepięknym lobem strzela bramkę na 5:0, czym ustala wynik meczu. Dwie okazję miał jeszcze Jończyk ale niestety strzela obok bramki.

Termalni wracają na dobre tory. Kolejny wygrany mecz, znów bez straconej bramki. Kolejne wysokie zwycięstwo co może świadczyć że ostatnia porażka to tylko wypadek przy pracy. Miejmy nadzieję że passa zwycięstw potrwa jak najdłużej.

źródło: MGLK Termy Uniejów