PODSUMOWANIE PIERWSZEGO TURNIEJU I LIGI

0
163
views

Pierwszy debiutancki turniej w Białymstoku jest już za nami. Zaczęliśmy od porażki z zespołem z Lublina 5:2😔 W poczynaniach naszego zespołu widać było nerwowość i stres, zwłaszcza u młodych zawodników co spowodowało, że popełniliśmy dużo prostych niewymuszonych błędów.

W kolejnym spotkaniu graliśmy przeciwko silnej drużynie z Garwolina. Tutaj zaczęliśmy grę znacznie spokojniej, co zaowocowało wygraną 8:3. Zagraliśmy naprawdę dobry Beach Soccer, zrealizowaliśmy nasze założenia. Bramki padały po przemyślanych i składnych akcjach.

Drugi dzień turnieju nie poszedł po naszej myśli. Zarówno z ekipą z Rzeszowa jak i z Hetmana, przegraliśmy różnicą jednej bramki
(6:5 w oby dwóch spotkaniach). Zapłaciliśmy tzw. frycowe. Brak doświadczania, szczególnie w końcówkach meczy, kosztował nas stratę decydujących bramek, a szala zwycięstwa przechyliła się na stronę przeciwnika.

Bramki dla naszego zespołu strzelali:
🔝Damian Dominowski ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
🔝Sebastian Chmielecki ⚽️⚽️⚽️⚽️
🔝Przemysław Nowak ⚽️⚽️
🔝Kamil Jesionowski ⚽️⚽️
🔝Wiktor Śpiączka ⚽️⚽️
🔝Przemysław Sobolewski ⚽️
🔝Arkadiusz Stajewski ⚽️
🔝Norbert Magdziarek ⚽️
🔝Kamil Osiński ⚽️

Już za 2 tygodnie jedziemy do Torunia walczyć o kolejne ligowe punkty! 💪🏼 Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas tych dwóch dni, z pewnością zaowocuje. Mamy nadzieję, że damy więcej powodów do radości naszym kibicom, którym bardzo dziękujemy za wsparcie

#bsctermypoddębice #tworzymyhistorię
Termy Poddębice Podlaski ZPN Łączy nas Beach Soccer Polski Beach Soccer

źródło: BSC Termy Poddębice

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

źródło: Łączy nas Beach Soccer

 

 

Poprzedni artykułREPORTERSKIE INFORMACJE
Następny artykułINFORMACJE Z POWIATU
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ