Podnieść się z kolan

16
43
views

DSC06694

 

 

 

 

 

 

IV liga – XIV kolejka

22 października (SOBOTA) godz. 15:00 OPOCZNO

Ceramika Opoczno (17) – Termy Ner Poddębice (12) 

obsada sędziowska: Rafał Michalak (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

sobota – 22 października)
14:00 – KS Paradyż – Polonia Piotrków – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Włókniarz Zelów – Sędzia szczebla centralnego
15:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Zjednoczeni Stryków – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
15:00 – Omega Kleszczów – Warta Sieradz – Bartosz Banasiak (WS Łódź)
15:30 – Pilica Przedbórz – RKS Mechanik Radomsko – Piotr Chmielewski (WS Piotrków)
(niedziela – 23 października)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Zawisza Rzgów – Cezary Białek (WS Skierniewice)
14:00 – LKS Kwiatkowice – Zawisza Pajęczno – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
14:00 – Unia Skierniewice – Warta Działoszyn – Konrad Gawroński (WS Łódź)
15:00 – Jutrzenka Warta – Andrespolia Wiśniowa Góra – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)

 

 

klasa okręgowa – XI kolejka

22 października (SOBOTA) godz. 15:00 PABIANICE

PTC Pabianice (5) – Termy Uniejów (12) 

obsada sędziowska: Niemiec P., Morawiec D., Sobutka Ł.

 

 

klasa „A” grupa III – IX kolejka

22 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – Victoria Grabów (9)

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Różycki J., Lesman J.

 

23 październik (NIEDZIELA) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

Sazan Pęczniew (11) – Bzura Ozorków (7)

obsada sędziowska: Walczak K., Walczak R., Kęsik A.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XI kolejka

23 październik (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – TS Gruszczyce (7)

 

 

klasa „B” grupa II – IX kolejka

22 październik (NIEDZIELA) godz. 15:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (9) – Victoria II Rąbień (1) 

obsada sędziowska: Sekuterski A.

 

 

 

W komentarzach czekamy na typerów, którzy miejmy nadzieję, że w tej kolejce, uzyskają dużo więcej punktów niż w poprzedniej.

 

mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice

mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów

mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów

mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków

mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce

mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 1-3
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 4-2
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 6-0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2-2
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 2-2
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 1-6

  2. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 2:4

    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 3:1

    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 3:0

    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 3:2

    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 2:1

    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0:4

  3. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 2-0

    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 2-0

    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 2-0

    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 1-3

    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 1-0

    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 1-5

  4. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 1-2

    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 1-2

    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 4-1

    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2-1

    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 2-1

    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 1-4

  5. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 1:2
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 4:2
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 5:0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2:3
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 3:1
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0:3

  6. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 1-3
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 1-0
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 5-0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 1-3
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 2-1
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0-6

  7. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 1:2
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 2:0
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 3:0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 3:2
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 4:1
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0:3

  8. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 2:1
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 3:1
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 6:0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2:1
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 3:1
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 3:3

  9. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 3:1
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 3:1
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 3:0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 2:4
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 3:1
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0:5

  10. mecz nr. 57 Ceramika Opoczno – Termy Ner Poddębice 2:0
    mecz nr. 58 PTC Pabianice – Termy Uniejów 2:1
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 3:0
    mecz nr. 60 Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków 1:2
    mecz nr. 61 Pisia Zygry – TS Gruszczyce 2:0
    mecz nr. 62 Grom Powodów – Victoria II Rąbień 0:4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ