CHKS Łódź – Termy Ner Poddębice 2:1 (1:1)
Bramka dla Neru: Jakub Kacprowski 25

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Owczarek, Misztal, Mańka, Bączyk – Matczak, Cieślikowski, Krysiak, Kacprowski – Wawrzyniak, M. Warpas
grali także: J. Warpas, Otto, Wasilewski

Za zawodnikami z rocznika 2003 pierwszy z meczów barażowych. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka ulegli na wyjeździe Chojeńskiemu Klubowi Sportowemu 2:1. Rewanż w nadchodzący wtorek o godz. 17.

Gospodarze objęli prowadzenie po kwadransie, skutecznie ekspediując rzut wolny. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Jakub Kacprowski. W drugiej połowie łodzianie ponownie objęli prowadzenie i nie oddali go już do końcowego gwizdka, chociaż na niespełna pięć minut przed końcem biało-zielono-czerwoni zmarnowali doskonałą okazję.

Termy Ner Poddębice – OSiR Koluszki 1:1 (0:0)
Bramki: Włodzimierz Nowak 75-karny – ?? 70

Termy Ner Poddębice: Płusa – Terlecki, Szachta, Gzyl, Kowalczyk (70. Kałużny) – Kubiak (60. Kędzia), Tomaszewski (70. Dopierała),Frącek ,Lewandowski, Nowak – Hynasiński (60. Reksuł)

Juniorzy Term Neru Poddębice zremisowali na własnym obiekcie 1:1 z OSiR Koluszki w swoim pierwszym meczu barażowym o awans do II ligi wojewódzkiej A1. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w nadchodzący wtorek (27 czerwca). Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 14. Zawody poprowadzi sędzia Michał Janasik (WS Łódź).

Biało-zielono-czerwoni od pierwszy minut zaczęli z dużym animuszem, przejmując inicjatywę. Jako pierwszy groźny strzał na bramkę gości oddał Cyprian Lewandowski. Skrzydłowy Term Neru nieznacznie pomylił się. Mijały kolejne minuty, a dogodnej okazji, po podaniu Kamila Hynasińskiego nie wykorzystał Włodzimierz Nowak. Przyjezdni doszli do głosu dopiero pod koniec pierwszej odsłony, dobrze między słupkami spisywał się jednak Bartosz Płusa.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to poddębiczanie dyktowali warunki. Blisko otworzenia wyniku był Antoni Frącek, którego strzał w minimalnej odległości minął słupek. Kilka chwil później, po wygraniu pojedynku jednej na jeden w bocznym sektorze przez Damiana Kubiaka i wyłożeniu piłki na szesnasty metr bliski szczęścia był Lewandowski, lecz golkiper gości popisał się kapitalna interwencją. Dość nieoczekiwanie, w 70. minucie przyjezdni objęli prowadzenie wykorzystując sytuację sam na sam. Na odpowiedź biało-zielono-czerwonych nie trzeba było czekać zbyt długo. Po faulu na Krystianie Reksule sędzia wskazał na „wapno”. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Nowak. Ten sam zawodnik mógł chwilę później wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Kapitan poddębiczan popisał się mierzonym uderzeniem z rzutu wolnego, jednak ponownie kapitalną robinsonadę zaprezentował bramkarz koluszkowian. Gracze Term Neru do ostatniego gwizdka szukali zwycięskiego trafienia, brakowało im jednak skuteczności.

źródło: termyner.poddebice.pl