Pisia i Sarnów/Dalików – Czas się podnieść !!!

10
56
views

 

 

 

IV liga – XXIV kolejka

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 17:00 ZELÓW

Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Sekuterski A., Wiśniewski B.

Włókniarz przegrał tylko jeden mecz w tym roku, było to pierwsze spotkanie tej rundy, gdzie gospodarze zostali pokonani przez GKS II Bełchatów 3:2, pozostałe pojedynki Zelowianie wygrali. Dla zawodników z Poddębic, powinno to dać do myślenia i lepiej nie lekceważyć przeciwnika w tym pojedynku.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 kwietnia)
15:00 – Unia Skierniewice – Orkan Buczek – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
16:00 – Omega Kleszczów – Pelikan II Łowicz – Patryk Adamczyk (III liga)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – Stal Niewiadów – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
16:00 – Warta Działoszyn – PGE GKS II Bełchatów – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
16:00 – Ceramika Opoczno – MKP-Boruta Zgierz – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
17:00 – Pilica Przedbórz – Zawisza Pajęczno – Tomasz Skopiński (III liga)
(niedziela – 22 kwietnia)
16:00 – LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów – KS Paradyż 0:3 – walkower, zespół gospodarzy wycofał się z ligi

 

 

Klasa okręgowa – XX kolejka

20 KWIETNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8)

obsada sędziowska: Gawroński K., Jankowski J., Janasik M.

PTC wygrało pierwsze swoje trzy spotkania w tym roku, dopiero tydzień temu w czwartym meczu, Pabianiczanie ulegli u siebie UKS SMS 0:1. Przed Termalnymi na pewno ciężki pojedynek, ale nasza drużyna będzie bardzo chciała zmazać plamę po Rosanowie.

 

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Dolny A., Gutowski M

GKS Bedlno dopiero tydzień temu zasmakował zwycięstwa, wygrywając u siebie z Sokołem II Aleksandrów Ł. 1:0. Poprzednie trzy spotkania, to remis i dwie porażki. Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa w poprzednim pojedynku o tzw. sześć punktów z Orłem Parzęczew, niestety tylko zremisowali, ale zachowali dystans punktowy do rywala w tabeli. W sobotę miejscowi stają przed kolejnym ważnym pojedynkiem o sześć punktów i tym razem nawet remis będzie dla naszej drużyny porażką i kolejnym krokiem do A klasy.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 21 kwietnia)
17:00 – Zawisza Rzgów – RTS Widzew II Łódź – Gawroński
18:00 – Włókniarz Konstantynów – Górnik Łęczyca – Zdziaszek
(niedziela – 22 kwietnia)
11:00 – ŁKS II Łódź – Orzeł Parzęczew – Grocki
11:00 – UKS SMS Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra – Sekuterki
17:00 – Sokół II Aleksandrów –  LKS Rosanów – Dolny
17:00 – Włókniarz Pabianice – Stal Głowno – Anielak

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XXI kolejka

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5)

Sokół odniósł w tym roku trzy zwycięstwa i jedną porażkę, jednak jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to właśnie goście mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co daje nadzieję, że Pisia dołoży im jeszcze jedną porażkę na wyjeździe. Zawodnicy z Zygier po pięknej jesieni, wiosną się jeszcze nie przebudzili i dostali w pierwszych czterech pojedynkach … cztery ciosy i są bez punktu jak na razie. Może to już czas, żeby dać kibicom odrobinę radości ???

 

 

Klasa „B” grupa II – XIV kolejka

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3)

obsada sędziowska: Frątczak K.

Orły z Kazimierza po dwóch spotkaniach mają imponujący stan bramkowy (6:7), najpierw ulegli vice liderowi 1:5, a następnie ograli u siebie Kanarki z Małachowic 5:2. Grom jak na razie jest niepokonany, w pierwszym swoim pojedynku, TYLKO zremisował z Santosem Czerchów, a następnie zrobili sporą niespodziankę ogrywając Orła na ich stadionie w Wróblewie. Dla naszej ekipy, będzie to mecz na podtrzymanie krótkiej, ale jednak passy niepokonanej drużyny.

 

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 13:00 BYCZYNA

Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8)

obsada sędziowska: Szczygieł M.

Orły z Wróblewa przylatują do Byczyny podrażnieni dwiema porażkami w pierwszych swoich meczach rundy wiosennej. I to chyba tyle co można napisać o przeciwniku, który na pewno przeciwstawi się gospodarzom. Rozpędzona młoda drużyna z Poddębic, nie ma zamiaru u siebie tracić punktów i trzecia porażka gości w tej rundzie raczej jest przesądzona, pytanie tylko jaki duży worek ze sobą mają Orły wziąć na … gole.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 22 kwietnia)
11:00 – LKS Dąbrówka – Sokół Lutomiersk – Łukasik
11:00 – Start Szczawin – Santos Czerchów – Wolski
11:00 – Kanarki Małachowice – Orlik Sobień – Gołek

 

 

Klasa „B” grupa III – XIV kolejka

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 BYSZEW

GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Kęsik A.

GKS Byszew rozegrał w tym roku jak na razie tylko jedno spotkanie, w którym to pokonał w pierwszej kolejce Olimpie Oporów 3:1. W drugiej kolejce niestety mecz się nie odbył, ponieważ Krośniewianka Krośniewice się wycofała z rozgrywek. Nasza drużyna ma dwa zwycięstwa i do Byszew jedzie po kolejne, bo kibice sobie tego inaczej nie wyobrażają, a A klasa już czeka.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 22 kwietnia)
12:00 – KP Byszewy – KS Żychlin – Kłys
12:30 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – LKS Gieczno – Wawryszuk
14:00 – Błękitni Ciosny – Iskra Głowno – Mrozek
17:00 – Sokół Popów – Olimpia Oporów – Grzywacz

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 SULEJÓW

Skalnik Sulejów (3) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: WS Piotrków

 

 

Łódź: B1 Junior Młodszy (RW)

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PABIANICE

PTC Pabianice (1) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska:Wykrota P., Jędrzejczyk Ł., Kępa M. (asystenci społecznie)

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

22 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – Sokół Aleksandrów Ł. (2)

obsada sędziowska: Przybysz K.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 12:00 ŁÓDŹ

Metalowiec Łódź (2) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Czerwieniec K.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Sport Perfect Łódź (5)

obsada sędziowska: Jakubaszek P

 

 

Sieradz: Trampkarz C2

21 KWIETNIA (SOBOTA) GODZ. 14:00 ZYGRY

Pisia Zygry (4) – Warta Sieradz (1)

 

 

LIGA TYPERÓW

 

mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8)

mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12)

mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5)

mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3)

mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8)

mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1)

 

CZEKAMY NA WASZE TYPY

 

 

 

 

 

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3-2

    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8) 4-3

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 1-2

    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 1-3

    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 1-5

    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 8-1

    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 1-5

  2. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2)0:2

    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8)0:2

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12)2:1

    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5)3:2

    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3)1:3

    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8)7:0

    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1)1:3

  3. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 0:1
    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8) 0:2
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 3:1
    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 3:1
    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 1:3
    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 8:0
    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:4

  4. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 0:1

    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8) 1:2

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 1:0

    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 2:2

    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3)1:3

    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 8:1

    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 0:4

  5. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 2:3
    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8) 3:1
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 5:1
    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 4:2
    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 4:1
    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 3:0
    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 2:3

  6. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 2:1
    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 3:1
    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 1:3
    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 3:1
    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:4

  7. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 0:1
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 2:1
    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 3:1
    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 1:5
    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 7:1
    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:5

  8. mecz nr. 21 Włókniarz Zelów (4) – Termy Ner Poddębice (2) 3:1

    mecz nr. 22 Termy Uniejów (10) – PTC Pabianice (8)

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (13) – GKS Bedlno (12) 3:1

    mecz nr. 24 Pisia Zygry (6) – Sokół Goszczanów (5) 3:2

    mecz nr. 25 Grom Powodów (7) – Orzeł Kazimierz (3) 3:2

    mecz nr. 26 Termy Ner II Poddębice (1) – Orzeł Wróblew (8) 5:2

    mecz nr. 27 GKS Byszew (6) – Sazan Pęczniew (1) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ