Piotr Burski w Byczynie

4
109
views

 

 

 

 

IV liga – XVIII kolejka (zaległa)

11 KWIETNIA (ŚRODA) GODZ. 19:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (2) – Orkan Buczek (13)

obsada sędziowska: Cezary Białek (Skierniewice)

Do Byczyny przyjeżdża Piotr Burski, zawodnik Orkana Buczek, który pochodzi z Poddębic. Piotrek jest wychowankiem Neru Poddębice, teraz reprezentuje klub z Buczka, ale z tego co wiemy, zawsze chciał zakończyć przygodę z piłką nożną w Poddębickiej drużynie. Przed sezonem było coś na rzeczy, ale jednak coś stanęło na przeszkodzie, może jeszcze to się kiedyś zmieni … 

 

sezon klub mecze bramki trofea
  Ner Poddębice (juniorzy)
2001/02   Ner Poddębice
2002/03   Ner Poddębice
2003/04 (w)   UKS SMS Łódź (juniorzy)
2005/06   LKS Bałucz
2006/07   Gawin Królewska Wola
2007/08   Gawin Królewska Wola
2008/09 (j)   Gawin/Ślęza Wrocław
2008/09 (w)
2009/10 (j)   Miedź Legnica
2009/10 (w)   Wisła Płock
2010/11   Czarni Żagań
2011/12 (j)   Czarni Żagań
2011/12 (w)   MKS Kluczbork
2012/13   MKS Kluczbork
2013/14   MKS Kluczbork
2014/15   MKS Kluczbork
2015/16   LUKS Bałucz
2016/17 (j)   Widzew Łódź
2016/17 (w)   Orkan Buczek
2017/18 (j)   Orkan Buczek
Historia transferów

Zestawienie wykazuje wszystkie transfery wybranego zawodnika. Ponadto dostępne są informacje odnśnie terminu transferu, zaangażowanych w nim klubie, kwoty odstępnego i wartości rynkowej w momencie transferu.

Sezon Data Klub oddający Klub pozyskujący WR Kwota odstępnego
16/17 28 lut 2017 Widzew Łódź Orkan Buczek Bez odstępnego
16/17 1 lip 2016 Nieznany Widzew Łódź 100 tys. € Bez odstępnego
15/16 25 lip 2015 MKS Kluczbork Nieznany 100 tys. € Bez odstępnego
11/12 1 sty 2012 Czarni Żagań MKS Kluczbork 100 tys. € Bez odstępnego
10/11 1 lip 2010 Wisła Płock Czarni Żagań 50 tys. € Bez odstępnego
09/10 1 sty 2010 Miedź Legnica Wisła Płock Bez odstępnego
09/10 1 lip 2009 Ślęza Wrocław Miedź Legnica Bez odstępnego
08/09 1 lip 2008 Gawin Krolewska Wola Ślęza Wrocław Bez odstępnego
06/07 1 lip 2006 UKS SMS Balucz Gawin Krolewska Wola Bez odstępnego
05/06 1 lip 2005 UKS SMS Lodz UKS SMS Balucz Bez odstępnego
04/05 1 lip 2004 UKS SMS Łódź U19 UKS SMS Lodz

 

 

pozostałe mecze:

(środa – 11 kwietnia)
16:30 – Omega Kleszczów – Warta Działoszyn – Kamil Krasnopolski (Łódź)
17:00 – Włókniarz Zelów – PGE GKS II Bełchatów – Tomasz Majkowski (Sieradz)
17:00 – KS Sand Bus Kutno – LKS Kwiatkowice – Tomasz Lewandowski (Piotrków)
17:00 – Pilica Przedbórz – KS Paradyż – Mateusz Skopiński (Sieradz)
17:00 – Ceramika Opoczno – Stal Niewiadów – Mariusz Lewandowski (Skierniewice)
17:00 – Zawisza Pajęczno – Zjednoczeni Stryków –Patryk Adamczyk (Łódź)
17:00 – Unia Skierniewice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów  – Adam Dolny (Łódź)
17:30 – MKP-Boruta Zgierz – Pelikan II Łowicz – Piotr Milczarek (Skierniewice)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 12 Termy Ner Poddębice (2) – Orkan Buczek (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMłodzież w grze …
Następny artykuł3 punkty zostały w Byczynie
UDOSTĘPNIJ

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ