Piłkarski weekend rusza już w piątek

0
31
views

29df7c6044991fb4ef8433f09900870514558f

 

 

 

 

 

 

III liga

7 maja (sobota) godz. 17:00 BYCZYNA

LKS Termy Ner Poddębice (18) – Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 

obsada sędziowska: Błażej Pietrzak (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 maja)
11:00 – Legia II Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)
17:00 – Świt Nowy Dwór Maz. – Błękitni Raciąż – Kamil Chmielewski (WS Warszawa)
17:00 – Ursus Warszawa – Oskar Przysucha – Marcin Szulc (WS Warszawa)
17:00 – Warta Sieradz – ŁKS Łódź – Tomasz Ksyta (WS Łódź)
17:00 – Warta Działoszyn – Pilica Białobrzegi – Albert Różycki (WS Łódź)
(niedziela – 8 maja)
11:00 – Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów – Kamil Baranowski (WS Siedlce)
11:15 – Pelikan Łowicz – Start Otwock – Michał Grocki (WS Warszawa)
13:00 – Broń Radom – Energia Kozienice – Przemysław Malinowski (WS Warszawa)

 

 

klasa okręgowa

7 maja (sobota) godz. 16:00 UNIEJÓW

MGLKS Termy Uniejów (3) – Górnik Łęczyca (6) 

obsada sędziowska: P. Szymczyk, P. Jankowski, R. Siech

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 maja)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – MKS Tuszyn – M .Muszyński, M. Zdziaszek, B. Pyciarz
16:00 – Start Brzeziny – Orzeł Parzęczew – P. Zasadziak, B. Prokop. P. Graczyk
17:00 – LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów – K. Krasnopolski, A. Balwierz, Ł. Siercha
17:00 – PTC Pabianice – KS Sand Bus Kutno – A. Zasadziak, A. Śpiewak, Ł. Majchrzak
(niedziela – 8 maja)
11:00 – Zawisza II Rzgów – GLKS Dłutów – B. Banasiak, M. Hankiewicz, A. Siejka
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Włókniarz Pabianice – M. Anielak, J. Jankowski, T. Osiewalski
16:00 – Start Łódź – KKS Koluszki – M. Karolak, P. Szubielski, B. Nowicki

 

 

klasa „A” grupa II

6 maja (piątek) godz. 17:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – Kobra Leźnic Wielka (14)

obsada sędziowska: Sz. Przytuła, J. Różycki, M. Janasik

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 maja)
16:00 – Sport Perfect Łódź – Kotan Ozorków – M. Łapok, J. Bernacik, Ł. Walczak
(niedziela – 8 maja)
11:00 – UKS SMS Łódź – Huragan Swędów – P. Psikt, P. Szubielski, M. Cygański
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – LKS Dąbrówka – P. Kaźmierczak, T. Radkiewicz, Sz. Maciej
14:00 – KS Gozdów – MKP-Boruta II Zgierz –
15:00 – Orzeł II Parzęczew – LKS Kalonka – D. Morawiec, M. Pionko, P. Szymacha
17:00 – Błękitni Dmosin – Orlik Sobień – A. Gach, A. Faliszewski, R. Siech

 

 

klasa „A” grupa III

8 maja (niedziela) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

LKS Sazan Pęczniew (6) – Iskra Góra Św. Małgorzaty (11) 

obsada sędziowska: P. Adamczyk, C. Guzelaydin, P. Maniak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 maja)
16:00 – Witonianka Witonia – Bzura Ozorków – R. Mijas, Sz. Michniewicz, M. Rzepkowski
17:00 – LKS Świnice Warckie – Malina Piątek – K. Walczak, R. Walczak, D. Walczak
17:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – M. Anielak, B. Banasiak, M. Karolak
(niedziela – 8 maja)
16:00 – Victoria Grabów – GKS Bedlno – A. Różycki, K. Musiał. K. Kłys

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

8 maja (niedziela) godz. 16:00 GRUSZCZYCE

TS Gruszczyce (10) – GKS Pisia Zygry (11) 

 

 

klasa „B” grupa III

LKS Grom Powodów – pauzuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPLTZ Misiek liderem
Następny artykułPeleton ściga lidera
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ