PIĄTKOWY MECZ NA SZCZYCIE a Pisia i Sazan już kończą

0
30
views

neeerrr

 

 

 

 

 

IV liga – XXX kolejka

29 maja (piątek) . godz. 18:30 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (1) – Warta Działoszyn (2)

obsada sędziowska: Białek (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 30 maja)
16:00 – LKS Rosanów – Orzeł Nieborów – Staniucha (WS Sieradz)
17:00 – Włókniarz Zelów – Widok Skierniewice – Dolny (WS Łódź)
17:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Moszczenica – Milczarek (WS Skierniewice)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Zawisza Pajęczno – Dzwonkowski (WS Piotrków)
18:00 – Astoria Szczerców – Mechanik Radomsko – Malec (WS Łódź)
(niedziela – 31 maja)
11:00 – MKP-Boruta Zgierz – Polonia Piotrków – Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – KS Paradyż – Pilica Przedbórz – Rosiński (WS Skierniewice)
17:00 – Piast Błaszki – GKS II Bełchatów – Anielak (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – XXVI kolejka

30 maja (sobota) . godz. 16:00 . Wiśniowa Góra

Andrespolia Wiśniowa Góra (1) – MGLKS Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: K. Gawroński, D. Mikła, B. Banasiak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 30 maja)
16:00 – Orzeł Parzęczew – KKS Koluszki – K. Krasnopolski, K. Modrzejewski, P. Bednarek
17:00 – GLKS Dłutów – Zawisza II Rzgów – B. Pietrzak, M. Rogala, Sz. Przytuła
17:00 – Włókniarz Pabianice – Start Brzeziny – R. Urbaniak, A. Balwierz, S. Felczak
17:00 – LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów – M. Kućmański, M. Kobus, A. Zasadziak
(niedziela – 31 maja)
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – PTC Pabianice – M. Łapok, P. Szubielski, J. Malka
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Polonia Andrzejów – M. Zdziaszek, A. Daroch, G. Bednarski
17:00 – Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów – P. Adamczyk, M. Jarnutowski, M. Pionko

 

 

klasa „A” grupa III – XXI kolejka

30 maja (sobota) . godz. 17:00 . Bedlno

GKS Bedlno (5) – GLKS Sarnów/Dalików (4)

obsada sędziowska: G. Bednarski, S. Modliński, J. Bernacik

 

pozostałe mecze:

(sobota – 30 maja)
16:00 – Magnat Sierpów – Victoria Grabów – K. Burdyka, P. Jankowski, R. Siech
17:00 – Bzura Młogoszyn – KS Kutno – P. Niemiec, M. Karolak, Sz. Żaczek
17:00 – Krośniewianka Krośniewice – LKS Świnice Warckie – M. Zdziaszek, B. Pyciarz, D. Gałązka
(niedziela – 31 maja)
17:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Witonianka Witonia – K. Rutkowski, K. Gawroński, J. Jankowski

 

 

klasa „B” grupa I – XIV kolejka

31 maja (niedziela) . godz. 17:00 . Rosanów

LKS II Rosanów (7) – LKS Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: M. Wolski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 31 maja)
17:00 – MKS II Tuszyn – Victoria Stoki Łódź – T. Lirka
17:00 – TMRF Widzew Łódź – Kolejarz Łódź – I. Strulak
17:00 – Hetman Łódź – Victoria Rąbień – A. Cybulski

 

 

klasa „B” grupa III – XX kolejka

31 maja (niedziela) . godz. 13:00 . Wróblew

Sokół Skromnica (10) – LKS Grom Powodów (5)

obsada sędziowska: A. Faliszewski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 30 maja)
17:00 – Delta Śleszyn – Orzeł Wróblew – A. Sekuterski
(niedziela – 31 maja)
11:00 – Santos Czerchów – LKS Cedrowice – T. Lota
13:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kanarki Małachowice – M. Gatkowski
13:00 – GKS Byszew – MKS Mianów – M. Czekalski
13:30 – Olimpia Oporów – LKS Modlna – P. Wykrota

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III

31 maja (niedziela) . godz. 14:00 . Zygry

GLKS Pisia Zygry (1) – Widawia II Widawa (7)

obsada sędziowska: M. Rutecki

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 31 maja)
14:00 – RKS Rychłocice – TS Janiszewice – M. Janecka
14:00 – GKS Chociw – Inter Sieradz-Woźniki – D. Badziak
14:00 – LZS Chrząstawa – LZS Wrońsko – L. Brzostowski
Pauza: LKS Wola Będkowska

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ