Pewne wygrane Neru i Term

0
15
views

Ner.Po.

 

 

 

 

IV liga

Mechanik Radomsko – Ner Poddębice 0 – 3

Bramki: Bogołębski 55′ (1-0), Pabjańczyk 73′ (2-0), Pabjańczyk 80′ (3-0)

Ner: Sokołowicz – Tonn, Gniadzik, Pabjańczyk, Rachubiński, Woźniak (Ż), Bogołębski, Jarczewski (46′ Jurkowski), Kubiak, Paluch (81′ Wojtczak), Świątkiewicz.

Rezerwa: Marciniak, Dopierała, Sobańdda, Jurkowski, Wojtczak, Nowak

 

Mechanik: Antczak – Michalski, Nowak, Kolba (Ż), Lewacki, Frączyk, Kornacki, Tazbir, Antczak, Walioszczyk, Majewski

Rezerwa: Dula, Brych, Królik, Bąbka, Grabarczyk, Szymczak, Żak

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Moszczenica 1:2 Polonia Piotrków
Widok Skierniewice 0:5 KS Paradyż
Pilica Przedbórz 2:2 LKS Rosanów
Zawisza Pajęczno 0:4 Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów 1:3 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 5:0 Piast Błaszki
GKS II Bełchatów 3:2 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 3:1 Zawisza Rzgów

tabela:

1 Warta Działoszyn 31 72 63 16 22 6 3
2 Ner Poddębice 31 70 61 26 22 4 5
3 GKS II Bełchatów 31 65 78 31 21 2 8
4 Polonia Piotrków 31 58 49 30 17 7 7
5 Pilica Przedbórz 31 56 56 38 17 5 9
6 KS Paradyż 31 53 62 39 17 2 12
7 Zjednoczeni Stryków 31 48 59 49 15 3 13
8 Mechanik Radomsko 31 46 61 53 14 4 13
9 Zawisza Rzgów 31 45 51 59 14 3 14
10 Zawisza Pajęczno 31 45 54 54 13 6 12
11 Boruta Zgierz 31 41 55 49 11 8 12
12 LKS Rosanów 31 37 43 60 11 4 16
13 Włókniarz Zelów 31 37 45 68 11 4 16
14 Astoria Szczerców 31 35 45 53 9 8 14
15 Orzeł Nieborów 31 30 37 56 8 6 17
16 Włókniarz Moszczenica 31 27 34 56 6 9 16
17 Widok Skierniewice 31 16 35 91 4 4 23
18 Piast Błaszki 31 12 34 94 3 3 25

 

klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów GLKS Dłutów 4:2 (2:1)

Jatczak Tomasz-3, Łuczak Krzysztof-1

 

pozostałe mecze:

Polonia Andrzejów 1:1 LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów 1:4 Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice 5:0 Ostrovia Ostrowy
Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2 Stal Głowno
Zawisza II Rzgów 3:0 Start Brzeziny
Włókniarz Konstantynów 2:7 Włókniarz Pabianice
KKS Koluszki 4:4 Zjednoczeni II Stryków

tabela:

1 Stal Głowno 27 67 97 48 21 4 2
2 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 65 80 29 21 2 4
3 Orzeł Parzęczew 27 62 89 46 19 5 3
4 Włókniarz Pabianice 27 60 74 25 18 6 3
5 Termy Uniejów 27 41 59 53 11 8 8
6 PTC Pabianice 27 39 53 58 11 6 10
7 KKS Koluszki 27 34 50 53 9 7 11
8 Włókniarz Konstantynów 27 31 55 69 9 4 14
9 Sokół II Aleksandrów 27 30 50 65 9 3 15
10 Start Brzeziny 27 30 53 56 9 3 15
11 GLKS Dłutów 27 29 46 59 8 5 14
12 Ostrovia Ostrowy 27 29 32 67 8 5 14
13 Zjednoczeni II Stryków 27 29 51 68 8 5 14
14 Zawisza II Rzgów 27 28 44 59 8 4 15
15 LZS Justynów 27 23 45 76 6 5 16
16 Polonia Andrzejów 27 14 34 81 4 2 21

 

 

Poprzedni artykułNasi podbijają Europę
Następny artykułDream Team już liderem
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ