Pechowa niedziela naszych drużyn

0
43
views

 

 

 

 

 

 

GROM Powodów – ORZEŁ Wróblew 0:0

Skład podstawowy:
33. W. Urbaniak (K), 25. Ł. Karolak (72′), 4. Ł. Schmeichel, 99. P. Pietruszka, 17. P. Antosik, 10. G. Kindlein (78′), 9. K. Domagała (82′), 2. J. Czekalski (68′), 88. J. Janicki, 3. M. Kupis (61′), 7. P. Walczak.

Skład rezerwowy: 18. S. Bień (68′), 16. M. Adamiak (61′), 19. D. Bażant (78′), 26. S. Janicki (82′), 91. J. Wrzeszczyński, 11. J. Kita (72′), 87. P. Marciniak.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Gromu inaugurujący rundę wiosenną. Spotkanie było wyrównane, ale co może cieszyć, dało się zauważyć przewagę naszej drużyny, szczególnie w pierwszej połowie. Niestety żadna z akcji nie została zakończona bramką.
Choć to może wydawać się nieprawdopodobne, szczególnie w tej klasie rozgrywkowej, ale w meczu nie padł gol, oraz sędzia nie pokazał ani jednej kartki.
Z jednej strony niedosyt, a z drugiej.. pierwszy punkt w rundzie wiosennej zdobyty.

źródło: Grom Powodów

pozostałe mecze:

Iskra Góra Św. Małgorzaty 3:2 Victoria II Rąbień
GKS Gieczno 2:2 LKS Modlna
Grom Powodów 0:0 Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice 11:0 Sokół Skromnica
Kobra Leźnica Wielka 3:2 Santos Czerchów

tabela:

1 Kobra Leźnica Wielka 11 30 67 10 10 0 1
2 Victoria II Rąbień 11 27 43 12 9 0 2
3 Orzeł Wróblew 11 23 37 17 7 2 2
4 Zamek Skotniki 10 21 39 16 7 0 3
5 Kanarki Małachowice 11 19 46 22 6 1 4
6 Iskra Góra Św. Małgorzaty 11 15 38 39 5 0 6
7 LKS Modlna 11 13 32 33 3 4 4
8 GKS Gieczno 11 9 17 30 2 3 6
9 Santos Czerchów 11 8 20 41 2 2 7
10 Grom Powodów 11 8 18 31 2 2 7
11 Sokół Skromnica 11 0 8 114 0 0 11

 

 

SAZAN Pęczniew – WITONIANKA Witonia 0:3 (0:2)

Pozostałe mecze:

Dąbrowianka Dąbrowice 2:7 Włókniarz Zgierz
Ostrowia Ostrowy 5:0 Bzura Młogoszyn
Sazan Pęczniew 0:3 Witonianka Witonia
LKS Świnice Warckie 1:1 Malina Piątek
LKS Sarnów/Dalików 5:0 MKS Mianów
Bzura Ozorków 1:1 Magnat Sierpów
Victoria Grabów 3:0 KS Dąbrowice

tabela:

1 Sarnów/Dalików 15 62 – 12 42
2 Włókniarz Zgierz 15 63 – 17 37
3 Ostrovia Ostrowy 15 57 – 14 34
4 UKS Bzura Ozorków 15 51 – 26 30
5 LKS MAGNAT Sierpów 15 35 – 25 27
6 LKS Witonianka 15 49 – 42 23
7 Świnice Warckie 15 44 – 37 22
8 LKS Malina Piątek 15 38 – 29 21
9 LKS Bzura 15 36 – 53 16
10 Dąbrowianka 14 28 – 43 15
11 Victoria Grabów 14 20 – 41 13
12 MKS Mianów 15 22 – 62 10
13 Sazan Pęczniew 15 25 – 48 9
14 WYCOFANY: KS DĄBROWICE 13 3 – 84 0

 

 

UNIA Sieradz-Męka – PISIA Zygry 6:2

… Waligórski Radosław-1, Dudziński Błażej-1

pozostałe mecze:

LZS Rębieskie 2:0 Amatorzy Zapolice
Złoczevia Złoczew 1:0 Inter-Sieradz Woźniki
LKS Socha 0:6 KS Karsznice
TS Gruszczyce 0:2 LKS Pyszków
UKS Ustków 2:2 MULKS Łask
TS Janiszewice 2:0 Ostrovia Ostrówek
Unia Sieradz-Męka 6:2 Pisia Zygry
Tęcza Brodnia 4:4 Sokół Goszczanów

tabela:

1 MULKS Łask 18 41 48 23 13 2 3
2 Unia Sieradz-Męka 18 41 52 32 13 2 3
3 KS Karsznice 18 40 67 28 13 1 4
4 Tęcza Brodnia 18 36 59 28 11 3 4
5 LZS Rębieskie 18 35 55 31 11 2 5
6 Sokół Goszczanów 18 30 50 35 9 3 6
7 UKS Ustków 18 29 46 43 9 2 7
8 Amatorzy Zapolice 18 28 55 51 9 1 8
9 TS Gruszczyce 18 27 40 40 9 0 9
10 TS Janiszewice 18 23 31 38 7 2 9
11 Inter-Sieradz Woźniki 18 22 27 32 6 4 8
12 Pisia Zygry 18 19 43 57 6 1 11
13 LKS Socha 18 18 21 51 5 3 10
14 LKS Pyszków 18 11 31 78 3 2 13
15 Złoczevia Złoczew 18 9 24 55 3 0 15
16 Ostrovia Ostrówek 18 8 22 49 2 2 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ