Pani sędzina wygrała mecz …

0
34
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NER PODDĘBICE – PILICA PRZEDBÓRZ 0-0.

NER:Marciniak-Stajewski,Czekalski,Piórkowski-Makowski(46′-Ziober),Woźniak,Pawlikowski,Pabjańczyk, Jarczewski(75′-Gilarski)-Pałczyński,Rachubiński(80′-Jesionowski).

PILICA:Shram.Ołeksij-Bartkowiak,Lizińczyk,Loźniak.Ołeksandr,Stolarski-Sucheckyi.Andrij,Woźniak,Jończyk, Pszytarski(89′-Brodzik)-Madej,Kucharski.

Napomnienia(żółta.kartka):Stajewski.Maciej(10′),Pałczyński.Łukasz(35′)>>>Stolarski.Janusz(63′),Woźniak. Marek(75′),Jończyk.Marek(80′),Sucheckyi.Andrij(85′).

Sędzia.główny:Ślęzak.Mariusz>>>asystenci:Ślęzak.Arkadiusz,Matyja.Malwina

źródło LKS Ner

pozostałe mecze:

Orzeł Nieborów 0:0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Czarni Rząśnia 0:1 Boruta Zgierz
Włókniarz Moszczenica 3:2 Pogoń Zduńska Wola
Astoria Szczerców 0:4 ŁKS Łódź
LKS Mierzyn 0:6 Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn 4:3 Włókniarz Zelów
KS Paradyż 4:4 Widok Skierniewice
Concordia Piotrków Trybunalski 6:0 Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków 4:3 Jutrzenka Warta
Ner Poddębice 0:0 Pilica Przedbórz

tabela:

1 ŁKS Łódź 36 89 110 18 28 5 3
2 KS Paradyż 36 75 76 35 22 9 5
3 Zjednoczeni Stryków 36 65 72 44 20 5 11
4 Widok Skierniewice 36 61 61 48 17 10 9
5 Ner Poddębice 36 60 60 33 17 9 10
6 Włókniarz Moszczenica 36 60 67 57 17 9 10
7 Zawisza Pajęczno 36 56 57 41 15 11 10
8 Orzeł Nieborów 36 56 69 54 16 8 12
9 Warta Działoszyn 36 56 70 54 16 8 12
10 Włókniarz Zelów 36 52 51 58 15 7 14
11 Pilica Przedbórz 36 48 41 38 11 15 10
12 Boruta Zgierz 36 45 58 73 13 6 17
13 Concordia Piotrków Trybunalski 36 44 55 79 13 5 18
14 Astoria Szczerców 36 44 36 53 11 11 14
15 Mazovia Rawa Mazowiecka 36 41 41 62 11 8 17
16 Pogoń Zduńska Wola 36 40 51 55 12 4 20
17 Czarni Rząśnia 36 40 38 64 10 10 16
18 Jutrzenka Warta 36 39 57 60 10 9 17
19 Start Brzeziny 36 21 39 93 6 3 27
20 LKS Mierzyn 36 9 24 114 1 6 29

Klasa okręgowa

MGLKS Termy Uniejów – PTC Pabianice 3:1

Pachalczyk Łukasz-1

Adamczyk Adrian-1

Wojciechowski Łukasz-1

pozostałe mecze:

Polonia Andrzejów 1:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
GLKS Dłutów 6:2 LKS Różyca
Stal Głowno 1:4 LZS Justynów
Sokół II Aleksandrów 2:0 Włókniarz Konstantynów
Pogoń Rogów 0:2 Krośniewianka Krośniewice
LKS Rosanów 3:2 Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki 5:1 Zawisza II Rzgów
Termy Uniejów 3:1 PTC Pabianice

tabela:

1 LKS Rosanów 29 64 69 32 19 7 3
2 Orzeł Parzęczew 29 49 69 51 15 4 10
3 Stal Głowno 29 45 67 61 14 3 12
4 Termy Uniejów 29 44 67 42 12 8 9
5 Włókniarz Konstantynów 29 43 56 46 12 7 10
6 PTC Pabianice 29 43 61 55 12 7 10
7 Zawisza II Rzgów 28 42 50 50 11 9 8
8 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 41 48 43 10 11 8
9 LZS Justynów 29 38 65 55 10 8 11
10 GLKS Dłutów 29 38 52 64 11 5 13
11 Polonia Andrzejów 28 38 35 49 11 5 12
12 Sokół II Aleksandrów 29 37 48 44 10 7 12
13 KKS Koluszki 28 37 54 62 11 4 13
14 Pogoń Rogów 28 29 28 50 8 5 15
15 LKS Różyca 29 26 33 61 7 5 17
16 Krośniewianka Krośniewice 29 26 42 79 7 5 17

 

 

klasa „A” grupa III

 

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie 2:0 (1:0)

Rogalski Marcin-1

Stachlewski Krzysztof-1

1. Martyn Olejnik  
2. Michał Grabski 2ż,cz  
3. Paweł Urbaniak  
4. Michał Stelmachowicz  
5. Marcin Chałas  
6. Adrian Osowski żółta kartka  zmiana 55″ Dawid Olczak  
7. Marcin Skrobala  zmiana 60″ Marcin Kurlapski  
8. Marcin Rogalski kapitan bramka  
9. Dominik Grabski  zmiana 82″ Dariusz Galoch  
10. Krzysztof Stachlewski bramka czerwona kartka  
11. Paweł Stachlewski  

 

pozostałe mecze:

Magnat Sierpów 3:0 Sparta Leśmierz
Bzura Ozorków 2:3 GKS Byszew
Victoria Grabów 2:3 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice
LKS Sarnów 2:0 LKS Świnice Warckie
GKS Bedlno 0:0 Ostrowia Ostrowy
Bzura Młogoszyn 6:2 Witonianka Witonia

tabela:

1 Ostrowia Ostrowy 22 62 83 18 20 2 0
2 LKS Sarnów/Dalików 22 47 55 31 15 2 5
3 GKS Bedlno 22 46 104 39 14 4 4
4 Bzura Młogoszyn 22 38 57 38 12 2 8
5 Magnat Sierpów 22 36 41 40 11 3 8
6 Bzura Ozorków 22 29 49 49 9 2 11
7 LKS Świnice Warckie 22 28 54 54 8 4 10
8 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 22 26 38 65 8 2 12
9 Victoria Grabów 22 22 38 55 6 4 12
10 Sparta Leśmierz 22 22 39 71 7 1 14
11 Witonianka Witonia 22 20 60 79 6 2 14
12 GKS Byszew 22 5 29 108 1 2 19

 

 

klasa „B” grupa III

 

Orzeł Wróblew – LKS Grom Powodów 7:1

 

pozostałe mecze:

Olimpia Oporów 0:3 Delta Śleszyn
Orzeł Wróblew 7:1 Grom Powodów
Zryw Śliwniki 2:3 Kanarki Małachowice
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 5:2 LKS Modlna
Santos Czerchów -:- Kotan II Ozorków

tabela:

1 Zryw Śliwniki 20 52 90 31 17 1 2
2 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 20 48 74 25 16 0 4
3 Delta Śleszyn 20 46 100 40 15 1 4
4 Kanarki Małachowice 20 43 82 41 14 1 5
5 Olimpia Oporów 20 31 69 56 10 1 9
6 Santos Czerchów 19 22 58 68 7 1 11
7 Orzeł Wróblew 20 21 68 97 7 0 13
8 Kotan II Ozorków 19 21 44 79 7 0 12
9 Grom Powodów 19 18 41 68 6 0 13
10 LKS Modlna 20 13 45 81 4 1 15
11 Sokół Skromnica 19 5 28 113 1 2 16

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ