Ostatnie tego sezonu mecze i typy

12
23
views

Pskit

 

 

 

 

 

klasa okręgowa

17 czerwca (PIĄTEK) godz. 19:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (11) – MGLKS Termy Uniejów (4) 

obsada sędziowska: Ł. Majchrzak, B. Banasiak, K. Gruszczyński

Termy na wyjazdach mają problemy z wynikami. W tym meczu, ciekawostką jest to, że drużyna z Konstantynowa walczy o utrzymanie a Termy … o nic. Zobaczymy w tym spotkaniu, komu bardziej będzie zależało na wyniku, jeśli poważnie zagra Uniejów, wynik będzie wiadomy.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 czerwca)
17:00 – KS Sand Bus Kutno – KKS Koluszki – A. Różycki, P. Szubielski, M. Anielak
(niedziela – 19 czerwca)
16:00 – Górnik Łęczyca – Włókniarz Pabianice – T. Radkiewicz, Z. Patora, J. Różycki
16:00 – PTC Pabianice – Ostrovia Ostrowy – A. Zasadziak, K. Modrzejewski, J. Bukarowicz
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Start Łódź – P. Kaźmierczak, M. Majewski, Ł. Sobutka
16:00 – Start Brzeziny – Zawisza II Rzgów – P. Pskit, M. Karolak, D. Morawiec
16:00 – Orzeł Parzęczew LZS Justynów – B. Pietrzak, B. Wiśniewski, A. Faliszewski
16:00 – MKS Tuszyn – GLKS Dłutów – A. Śpiewak, P. Szymczyk, R. Siech

 

 

klasa „A” grupa II

18 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

obsada sędziowska: Sz. Przytuła, Ł. Siercha, Sz. Żaczek

Zawodnicy Sarnowa jadą do Łodzi wygrać mecz, utrzymać drugą pozycję i czekać na decyzję ŁZPN, czy odbędą się baraże o klasę okręgową.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 19 czerwca)
17:00 – Sport Perfect Łódź – LKS Dąbrówka – M. Pionko, R. Sudak, G. Augustowski
17:00 – Huragan Swędów – MKP-Boruta II Zgierz – K. Rutkowski, J. Malka, M. Jarnutowski
17:00 – Orlik Sobień – Kobra Leźnica – P. Jankowski, D. Mikła, Sz. Jarocki
17:00 – Kotan Ozorków – LKS Kalonka – R. Kafarski, S. Modliński, M. Łapok
17:00 – Błękitni Dmosin – Orzeł II Parzęczew – Sz. Michniewicz, K. Walczak, R. Walczak

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

19 czerwca (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY

GKS Pisia Zygry (11) – LKS Rębieskie (9) 

Kibice liczą, że ten udany sezon dla Pisi, zakończą efektywnym zwycięstwem na koniec.

 

 

W komentarzach, prosimy o oddawanie swoich typów na ostatnie już mecze tego sezonu i tej zabawy. Jest szansa jeszcze powalczyć o pozycję lidera, więc wszystko jeszcze możliwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 86 Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów
    mecz nr. 87 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików
    mecz nr. 88 GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie

  2. mecz nr. 86 Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów 1:2
    mecz nr. 87 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 2:3
    mecz nr. 88 GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie 2:1

  3. mecz nr. 86 Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów 2:0
    mecz nr. 87 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 1:2
    mecz nr. 88 GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie 3:1

  4. mecz nr. 86 Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów 2:1
    mecz nr. 87 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 1:2
    mecz nr. 88 GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie 1:2

  5. mecz nr. 86 Włókniarz Konstantynów Ł. – MGLKS Termy Uniejów 1:3
    mecz nr. 87 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików 4;1
    mecz nr. 88 GKS Pisia Zygry – LKS Rębieskie 2:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ