OSP PODDĘBICE ZBIERA NA UBRANIA SPECJALNE – zrzutka.pl

0
24
views

Opis zrzutki

Witamy Cię serdecznie! Skoro tutaj trafiłaś/eś to znaczy, że masz dobre serce, a tak się składa, że nasz jednostka potrzebuję wsparcia. Jesteśmy druhami Ochotniczej Straży Pożarnej w Poddębicach. Działamy głównie na terenie naszej gminy, ale nie tylko. Jeśli jest taka potrzeba i możliwość to pomagamy tam gdzie się da. Nasza jednostka to ludzie! Ludzie którzy, są na tyle zdyscyplinowani,chętni do niesienia pomocy i ambitni, że nie odstają w niczym jednostkom, które należą do Krajowego Systemu. Mamy szereg wyszkolonych druhów. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie nas- ludzi którzy są dla Was! Brakuje nam rzeczy podstawowych takich jak umundurowanie. Ciężko jest przybiegać na alarm bojąc się o to, że nie będzie w czym jechać do akcji. Chcielibyśmy jak najlepiej spełniać swoje zadania, które służą ludziom i nie tylko. Liczymy na Twoje zrozumienie, dobre serducho i wsparcie. Druhowie OSP Poddębice

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ