OSP Ciężków MISTRZEM !!!

0
59
views

 

 

 

TURNIEJ OSP

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

GMINY PODDĘBICE

O PUCHAR BURMISTRZA

 

Wyniki:

Grupa A

  1. Góra Bałdrzychowska
  2. Bałdrzychów
  3. Sworawa
  4. Tarnowa

Grupa B

  1. Mrowiczna
  2. Kałów
  3. Poddębice
  4. Ciężków

 

 

9:00 (B 1-2)         Mrowiczna – Kałów                                       1-1        

9:15 (A1-2)         Góra Bałdrzychowska – Bałdrzychów        0-2

9:30 (B 3-4)         Poddębice – Ciężków                                   2-1

9:45 (A 3-4)        Sworawa – Tarnowa                                     3-3       

10:00 (B 1-4)      Mrowiczna – Ciężków                                  0-3

Bramki:

Ciężków: Twardowski, Kubiak, Krzeszewski

10:15 (A 1-4)      Góra Bałdrzychowska – Tarnowa  2-2

Bramki:

  1. Bałdrzychowska: Matczak, Miszczak

Tarnowa: Makowski, Brak Nazwiska

10:30 (B 2-3)      Kałów – Poddębice  0-3

Bramki:

Poddębice: Szewczyk x2, Dominowski

10:45 (A 2-3)      Bałdrzychów – Sworawa  1-1        

Bramki:

Bałdrzychów: Woźniak

Sworawa: Pawlak

11:00 (B 1-3)      Mrowiczna – Poddębice  2-0

 Bramki: Mrowiczna: Fryś, Jewczak

11:15 (A 1-3)      G. Bałdrzychowska – Sworawa  1-2

Bramki:

  1. Bałdrzychowska: Jałkiewicz

Sworawa: Gortat, Słomka

11:30 (B 2-4)      Kałów – Ciężków 1-1

Bramki:

Kałów: Księżak

Ciężków: Kałów samobój

11:45 (A 2-4)      Bałdrzychów – Tarnowa  0-1

Bramki:

Tarnowa: Cichosz

 

Grupa A

  1. Góra Bałdrzychowska 1        3-6         IV
  2. Bałdrzychów 4                        3:2          III
  3. Sworawa 5                               5:6          II
  4. Tarnowa 5                               5:6          I  (zwycięstwo w karnych OSP Sworawa)

Grupa B

  1. Mrowiczna 4             3:4          III
  2. Kałów 2                      2:3          IV
  3. Poddębice 6              5:3          I
  4. Ciężków 4                  5:3          II

 

Ćwierćfinały:

12:00 (1A – 4B)                

Tarnowa – Kałów                            1-1

Bramki:

Tarnowa: Waligórski

Kałów: Zych

Karne:

Kałów: Gogolewski

Tarnowa: Waligórski, Spiaczka, Makowski

Wygrana Tarnowej

 

12:20 (1B – 4A)                

Poddębice – G. Bałdrzychowska 3-1

Bramki:

Poddębice: Szewczyk, Dominowski, Stajewski

  1. Bałdrzychowska: Brak Nazwiska

12:40 (2A – 3B)               

Sworawa – Mrowiczna  2-1

Bramki:

Sworawa: Gortat, Gosiński

Mrowiczna: Kochanek

 

13:00 (2A – 3B)                

Ciężków – Bałdrzychów  1-1

Bramki:

Ciężków: Krzeszewski

Bałdrzychów: Myszka

Karne:

Ciężków: Krzeszewski, Twardowski

Bałdrzychów: Myszka

Wygrana Ciężkowa

 

13:20 półfinał (1-3)

Tarnowa – Sworawa  1-4

Bramki:

Tarnowa: Sworawa samobój

Sworawa: Gortat x 2, Jóźwik, Słomka

 

13:40 półfinał (2-4)

Poddębice – Ciężków  1-1

Bramki:

Poddębice: Brak Nazwiska

Ciężków: Brak Nazwiska

Karne:

Poddębice: Kowalczyk, Dominowski

Ciężków: Krzeszewski, Sobańda, Gołygowski

Wygrana Ciężkowa

 

14:00 mecz o III miejsce

Poddębice – Tarnowa 1-1

Bramki:

Poddębice: Szewczyk

Tarnowa: Waligórski

Karne:

Poddębice: Woźniak, Dominowski

Tarnowa: Makowski

Wygrana Poddębic

 

14:20 FINAŁ

Sworawa – Ciężków  0-1

Bramki:

Ciężków: Kubiak

 

Tabela końcowa:

  1. OSP Ciężków
  2. OSP Sworawa
  3.  OSP Poddębice
  4. OSP Tarnowa
  5. OSP Bałdrzychów
  6. OSP Kałów
  7. OSP Mrowiczna
  8. OSP Góra Bałdrzychowska

 

Najlepszy zawodnik: Kubiak Konrad (OSP Ciężków)

Najlepszy bramkarz: Gołygowski Jakub (OSP Sworawa)

 

ORGANIZATOR:

Urząd Miejski w Poddębicach

Zarząd Miejsko-Gminny OSP w Poddębice

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ