Orzeł przyleci do Uniejowa …

0
26
views

T. uniejów

 

 

 

 

III liga – XIII kolejka

17 października (sobota) godz. 15:00 Przysucha

Oskar Przysucha (18) – LKS Termy Ner Poddębice (15)

obsada sędziowska: Michał Borkowski (WS Radom)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 października)
11:30 – Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz – Przemysław Malinowski (WS Warszawa)
14:30 – Pilica Białobrzegi – Polonia Warszawa – Łukasz Matlęga (WS Płock)
15:00 – Błękitni Raciąż – Broń Radom – Michał Grocki (WS Warszawa)
15:00 – Start Otwock – Warta Działoszyn – Radosław Makowiecki (WS Ciechanów)
15:30 – Pogoń Grodzisk – Warta Sieradz – Piotr Rzucidło (WS Warszawa)
(niedziela – 18 października)
11:00 – Lechia Tomaszów – Energia Kozienice – Cezary Białek (WS Skierniewice)
14:30 – Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór – Zygmunt Ślęzak (WS Warszawa)
15:00 – ŁKS Łódź – Ursus Warszawa – Łukasz Śmietanka (WS Radom)

 

 

klasa okręgowa – XI kolejka

17 października (sobota) godz. 17:00 Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (2) – Orzeł Parzęczew (4)

obsada sędziowska: B. Banasiak, R. Przytuła, P. Binczyk

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 października)
15:00 – PTC Pabianice – Start Brzeziny – B. Pietrzak, J. Wesołowski, R. Najder
15:00 – GLKS Dłutów – KKS Koluszki – C. Guzelaydin, J. Jaskulski, D. Piasecki
15:30 – LZS Justynów – Włókniarz Pabianice – A. Zasadziak, M. Karolak, Z. Patora
15:45 – Start Łódź – KS Sand Bus Kutno – M. Zdziaszek, P. Adamczyk, P. Szymczyk
(niedziela – 18 października)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Górnik Łęczyca – Ł. Siercha, B. Nowicki, A. Daroch
14:00 – Ostrovia Ostrowy – MKS Tuszyn – R. Graczyk, K. Walczyk, R. Walczak
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz II Konstantynów – A. Dolny, M. Paraszkiewicz, R. Siech

 

 

klasa „A” grupa II – IX kolejka

18 października (niedziela) godz. 15:00 Parzęczew

Orzeł II Parzęczew (10) – GLKS Sarnów/Dalików (5)

obsada sędziowska: D. Morawiec, R. Mijas, M. Kujawski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 października)
15:00 – Orlik Sobień – Sport Perfect Łódź – B. Lewandowski, K. Burdyka, Sz. Jarocki
15:00 – LKS Kalonka – KS Gozdów – Sz. Michniewicz, M. Kobus, R. Kafarski
(niedziela – 18 października)
11:00 – Kobra Leźnica Wielka – Zjednoczeni II Stryków – T. Sadowski, K. Krasnopolski, M. Jarnutowski
13:00 – Huragan Swędów – Kotan Ozorków – K. Burdyka, B. Lewandowski, D. Piasecki
13:00 – LKS Dąbrówka – Błękitni Dmosin – M. Karolak, B. Pyciarz, A. Gach
13:00 – MKP-Boruta II Zgierz – UKS SMS Łódź – D. Mikła, P. Szymczyk, P. Jankowski

 

 

klasa „A” grupa III – VIII kolejka

18 października (niedziela) godz. 14:00 Śliwniki

Zryw Śliwniki (11) – LKS Sazan Pęczniew (5)

obsada sędziowska: P. Binczyk, K. Gruszczyński, W. Pawlak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 października)
15:00 – Krośniewianka Krośniewice – Witonianka Witonia – K. Walczak, R. Walczak, R. Graczyk
15:30 – Bzura Młogoszyn – LKS Świnice Warckie – P. Zasadziak, W. Pawlak, B. Wiśniewski
15:30 – Bzura Ozorków – Magnat Sierpów – Sz. Żaczek, J. Bernacik, A. Gach
(niedziela – 18 października)
11:00 – Iskra Góra Świętej Małgorzaty – Victoria Grabów – M. Łapok, M. Paraszkiewicz, B. Wiśniewski
15:00 – Malina Piątek – GKS Bedlno – J. Malka, M. Zdziaszek, K. Modrzejewski

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XII kolejka

GLKS Pisia Zygry – pauzuje

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 18 października)
14:00 – MULKS Łask – TS Gruszczyce – T. Majkowski, A. Jałowy
15:00 – Iskra Stolec – Tęcza Brodnia – M. Lewandowski, P. Szandała
15:00 – LZS Rębieskie – Unia Sieradz-Męka – P. Holewski, T. Pastusiak
15:00 – LGKS Charłupia Mała – Victoria Szadek – D. Badziak, T. Szala
15:00 – Złoczewia Złoczew – Sokół Goszczanów – A. Ślęzak, R. Ubycha
15:00 – TS Janiszewice – UKS Ustków – P. Nita, J. Jędrasiak, M. Szychowski
15:00 – Pogoń Zduńska Wola – Ostrovia Ostrówek – K. Gawłowski, M. Tądel, M. Waloch
15:00 – Płomień Dzigorzew – J. Grenda, K. Grenda

 

 

klasa „B” grupa III – VIII kolejka

18 października (niedziela) godz. 11:30 Wartkowice

LKS Grom Powodów (6) – LKS Modlna (7)

obsada sędziowska: I. Strulak

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 18 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Zamek Skotniki – M. Rogoziński
11:00 – Sokół Skromnica – Santos Czerchów – B. Gniewisz
13:00 – Orzeł Wróblew – Włókniarz Zgierz – K. Frątczak
14:00 – MKS Mianów – LKS Cedrowice – N. Fiks

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ