o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego

ĆWIERĆFINAŁY

RESET Poddębice – MŁODZI Poddębice 5:9 (0:2)

Nowak Przemysław-3, Bąk Jakub-2 … Chmielecki Sebastian-3, Sikorski Bartłomiej-3, Chmielecki Patryk-2, Andrysiewicz Hubert-1

zawodnik meczu: Andrysiewicz Hubert

Reset Poddębice wyszedł na mecz ćwierćfinałowy osłabiony kilkoma zawodnikami i efektem tego była słaba dyspozycja zespołu, co wykorzystali to Młodzi i od samego początku spotkania opanowali boisko. Efektem tego było wysokie prowadzenie w meczu (0:5), nagle na boisku pojawił się chory (temperatura, przeziębienie) Jakub Bąk, który poderwał drużynę doprowadzając wynik spotkania na 3:6. Jednak Młodzi otrząsnęli się i dobili przeciwnika, robiąc tym samym sensację awansując do półfinału, gdzie spotkają się z ekipą Przyjeżdża Orkiestra Poddębice.

PSP Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki 1:1 (0:1) rz. karne 2:1

Piaseczny Dariusz-1 … Łuczak Kamil-1

rz. karne: Dudczak Radosław-1, Piaseczny Dariusz-1, Szewczyk Mariusz- 0 … Mordzakowski Wojciech-1, Rosiak Michał-0, Łuczak Kamil-0

zawodnik meczu: Dudczak Radosław

Początek spotkania jak cała pierwsza połowa, należała do obrońców tytułu a więc AM Basenów. Niestety mało ambitne podejście do stworzonych sobie sytuacji bramkowych i zlekceważenie przeciwnika, spowodowało, że do przerwy prowadzenie było skromne 1:0. Druga odsłona, to już obudzona drużyna PSP, która zauważyła, że można wygrać to spotkanie. Strażacy umiejętnie budowali sobie sytuacje, których stworzyli sobie tyle, że spotkanie powinno być już wyjaśnione w 40 minutach gry. Lekceważące podejście do meczu drużyny Basenów, doprowadziło spotkanie do rzutów karnych w których zwyciężyła drużyna lepsza i zagra w półfinale z AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice.