Nowy terminarz PLH

0
63
views

DSCN0825

 

 

 

 

 

30 stycznia odbędzie się VI kolejka PLH a w następnych piątkach kolejne. Zmiana jest spowodowana jak najszybszym zakończeniem rozgrywek, oraz rozegranie meczów ćwierćfinałowych i półfinałowych w dwóch innych terminach.

 

I kolejka – 25 listopada 2016′

PSP Poddębice – SANDRA Poddębice 1:0

RESET Poddębice – MADAR Poddębice 5:2

MŁODZI Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 0:6

AM BASENY Konstantynów Łódzki – YOUNG BOYS Poddębice 3:0

pauza: AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

 

II kolejka – 2 grudnia (piątek) 2016′

18:00 MADAR Poddębice – MŁODZI Poddębice

18:40 SANDRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

19:20 RESET Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

20:00 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

pauza: PSP Poddębice

 

III kolejka – 9 grudnia (piątek) 2016′

18:00 YOUNG BOYS Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

18:40 PSP Poddębice – MŁODZI Poddębice

19:20 MADAR Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

20:00 SANDRA Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

pauza: RESET Poddębice

 

IV kolejka – 16 grudnia (piątek) 2016′

18:00 MŁODZI Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

18:40 RESET Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

19:20 PSP Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

20:00 SANDRA Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

pauza: MADAR Poddębice

 

V kolejka – 23 grudnia (piątek) 2016′

18:00 SANDRA Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

18:40 MADAR Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

19:20 RESET Poddębice – MŁODZI Poddębice

20:00 PSP Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

pauza: AM BASENY Konstantynów Łódzki

 

VI kolejka – 30 grudnia 2016′

18:00 MADAR Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

18:40 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

19:20 MŁODZI Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

20:00 PSP Poddębice – RESET Poddębice

pauza: SANDRA Poddębice

 

VII kolejka – 13 styczeń (piątek) 2017′

18:00 MŁODZI Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

18:40 PSP Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

19:20 SANDRA Poddębice – MADAR Poddębice

20:00 RESET Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

pauza: PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

 

VIII kolejka – 20 styczeń (piątek) 2017′

18:00 PSP Poddębice – MADAR Poddębice

18:40 PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice

19:20 AM BASENY Konstantynów Łódzki – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

20:00 SANDRA Poddębice – RESET Poddębice

pauza: MŁODZI Poddębice

 

IX kolejka – 27 styczeń (piątek) 2017′

18:00 MADAR Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice

18:40 SANDRA Poddębice – MŁODZI Poddębice

19:20 RESET Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice

20:00 PSP Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki

pauza: YOUNG BOYS Poddębice

 

29 styczeń (niedziela) 2017′

LOSOWANIE PAR ĆWIERĆFINAŁOWYCH NA ŻYWO W INTERNECIE

 

3 luty (piątek) 2017′

mecze ćwierćfinałowe

18:00

18:40

 

10 luty (piątek) 2017′

półfinały

19:20 „1” – zwycięzca z meczu o godzinie 18:00

20:00 „2” –  zwycięzca z meczu o godzinie 18:40

 

17 luty (piątek) 2017′

18:00 mecz o III miejsce

19:00 FINAŁ I EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO

20:00 FINAŁ PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ