Termy Ner Poddębice – CHKS Łódź 1:3 (0:1)
Bramka dla Neru: Jakub Gzyl 50

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Owczarek, Misztal, Mańka, Bączyk – Matczak, Cieślikowski, Krysiak, Kacprowski – Wawrzyniak, M. Warpas
grali także: J. Warpas, Otto, Wasilewski

Niestety, zawodnikom z rocznika 2003 nie udało się wywalczyć awansu do II ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka przegrali w meczu rewanżowym z CHKS Łódź 1:3. W pierwszym spotkaniu łodzianie wygrali 2:1.

Wtorkowa konfrontacja zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla przyjezdnych, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie. Poddębiczanie starali się doprowadzić do wyrównania, jednak do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Po zmianie stron, w 50. minucie do gola dla biało-zielono-czerwonych zdobył Jakub Gzyl. Nie mając nic do stracenia, trener Woźniak postanowił zaryzykować i przejść do gry na trzech obrońców. Poddębiczanie zdecydowanie przejęli kontrolę nad przebiegiem wydarzeń, lecz nie potrafili jej udokumentować trafieniami. Najlepszą okazję miał Jakub Kacprowski, jednak przegrał w sytuacji sam na sam z golkiperem CHKS. Skuteczności nie zabrakło za to łodzianom, którzy w końcówce meczu wyprowadzili dwie zabójcze kontry.

OSiR Koluszki – Termy Ner Poddębice 2:1