Ner zagra Kujawianka

0
32
views

Ner.Po.

 

 

Mecz sparingowy

25 lipiec (sobota) . godz. 16:30 . Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice – Kujawianka Izbica Kujawska

 

Puchar Polski I runda okręgu sieradzkiego

26 lipca (niedziela) . godz. 17:00 . Chrząstawa

LZS Chrząstawa – GLKS Pisia Zygry

 

OKR
Ę
GOWY ZWI
Ą
ZEK PIŁKI NO
Ż
NEJ
W SIERADZU
98-200 Sieradz, ul. Lokajskiego 1
tel./fax. (043) 822 48 83, tel. (043) 822 48 81
NIP 827-15-60-979
Konto 79 1240 3275 1111 0000 2912 0264 Bank PKO S.A
. o/Sieradz
___________________________________________________
_______________________________________
l.dz.139/2015
Sier
adz dn 09.lipiec 2015
I RUNDA PUCHARU POLSKI
26 lipiec 2015
Uwaga!
1.
Gospodarzami spotka
ń
w poszczególnych terminach s
ą
dru
ż
yny wymienione na pierwszym miejscu.
2.
Dru
ż
yna LZS Wro
ń
sko rogrywa zawody na boisku w Rychłocicach, OL’BOY
JUVE na boisku w
Warcie ,INTER Wo
ź
niki na boisku w Wo
ź
nikach, Warta II Junior na boisku MOSiR Sieradz
(sztuczna murawa)
3.
Zobowi
ą
zuje si
ę
zwyci
ę
zców spotka
ń
po ka
ż
dym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN
Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak
równie
ż
w niedziel
ę
do Redakcji „Dziennika”
43/8227150
4.
Koszty obsługi s
ę
dziowskiej ponosi gospodarz zawodów.
L.p. Dzie
ń
Data Godz Nazwa klubu wynik Nazwa klubu
1 Niedz 26.07 17.00 RKS RYCHŁOCICE MGUKS POGO
Ń
ZD. WOLA
2 Niedz 26.07 14.00 LKS WRO
Ń
SKO LKS ZAPOLICE
3 Niedz 26.07 17.00 KS RADOSZEWICE
LKS SŁOWIAN DWORSZOWICE
4 Niedz 26.07 17.00 UKS OSA OSJAKÓW KS WARTA II DZ
IAŁOSZYN
5 Niedz 26.07 17.00 LKS ROLNIK SK
Ą
PA LKS WARTA OSJAKÓW
6 Niedz 26.07 17.00 GKS SIEMKOWICE LZS TR
Ę
BACZEW
7 Niedz 26.07 17.00
KS BUDOWLANI DZIAŁOSZYN
GKS DUBIDZE
8 Niedz 26.07 17.00 LKS ZRYW WÓJCIN GKS CZASTARY
9 Niedz 26.07 17.00 CHKS CHOTÓW LKS OSIEK
10 Niedz 26.07 17.00 LKS PARK STARZENICE LKS ZŁOCZ
EWIA
11 Niedz 26.07 17.00
LKS CENTRA WALICHNOWY
LKS KRZYWORZEKA
12 Niedz 26.07 17.00 KS KARSZNICE LKS JANISZEWICE
13 Niedz 26.07 11.00 LZS CHRZ
Ą
STAWA KS PISIA ZYGRY
14 Niedz 26.07 17.00 GKS CHOCIW LKS VICTORIA SZADE
K
15 Niedz 26.07 17.00 KS INTER WO
Ź
NIKI LKS ZRYW BRZE
Ź
NIO
16 Niedz 26.07 17.00 JUVE OLD’BOY WARTA KS WRÓBLEW
17 Niedz 26.07 17.00 LKS KAMIENNA UKS USTKÓW
18 Niedz 26.07 17.00
KS WARTA II JUNIOR SIERADZ
LZS SOCHA

 

 

W piątek rozegrany został mecz sparingowy:

MGLKS Termy Uniejów – Orzeł II Parzęczew 6:1 (2:1)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ