Ner wyjeżdża do „amfiTEATRU” …

0
34
views

ŁKS..

 

 

 

 

III liga – XV kolejka

7 listopad (sobota) godz. 13:00 Łódź

ŁKS Łódź (6) – LKS Ner Termy Poddębice (16)

obsada sędziowska: Błażej Pietrzak (WS Łódź)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
11:00 – Oskar Przysucha – Energia Kozienice – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
13:00 – Sokół Aleksandrów – Błękitni Raciąż – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
13:00 – ŁKS Łódź – Termy Ner Poddębice – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
13:00 – Pilica Białobrzegi – Świt Nowy Dwór – Piotr Rzucidło (WS Warszawa)
13:00 – Legia II Warszawa – Warta Działoszyn – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
13:30 – Pogoń Grodzisk – Ursus Warszawa – Łukasz Suwała (WS Radom)
14:00 – Start Otwock – Polonia Warszawa – Wojciech Hodowicz (WS Warszawa)
(niedziela 8 listopada)
11:00 – Lechia Tomaszów – Broń Radom – Tomasz Ksyta (WS Łódź)
11:15 – Pelikan Łowicz – Warta Sieradz – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XIV kolejka

7 listopada (sobota) godz. 13:00 Pabianice

PTC Pabianice (10) – MGLKS Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: M. Majewski, M. Hankiewicz, T. Sadowski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
11:00 – Orzeł Parzęczew – Zawisza II Rzgów – K. Burdyka, Ł. Siercha, Ł. Sobutka
13:00 – Start Brzeziny – Start Łódź – Ł. Majchrzak, K. Walczak, R. Walczak
13:00 – KS Sand Bus Kutno – GLKS Dłutów – A. Balwierz, P. Kaźmierczak, Sz. Przytuła
14:00 – Włókniarz Konstantynów – Włókniarz Pabianice – P. Pskit, J. Malka, M. Zdziszek
14:00 – Górnik Łęczyca – KKS Koluszki – P. Niemiec, B. Prokop
14:00 – MKS Tuszyn – LZS Justynów – K. Gawroński, D. Drużyński, D. Piasecki
(niedziela – 8 listopada)
13:00 – Sokół II Aleksandrów – Ostrovia Ostrowy – P. Zasadziak, M. Muszyński, A. Daroch

 

 

klasa „A” grupa II – XII kolejka

8 listopada (niedziela) godz. 11:00 Stryków

Zjednoczeni II Stryków (4) – GLKS Sarnów/Dalików (3)

obsada sędziowska: P. Kaźmierczak, P. Adamczyk, J. Różycki

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
14:00 – Orlik Sobień – MKP-Boruta II Zgierz – B. Pyciarz, M. Jarnutowski, M. Dubicki
14:00 – Sport Perfect – KS Gozdów – Sz. Jarocki, J. Bernacik, S. Baranowski
15:00 – UKS SMS Łódź – Orzeł II Parzęczew – B. Nowicki, K. Musiał, P. Chrustowski
(niedziela – 8 listopada)
13:00 – Huragan Swędów – LKS Dąbrówka – G. Augustowski, B. Nowicki, Ł. Majchrzak
13:00 – Błękitni Dmosin – LKS Kalonka – W. Pawlak, C. Guzelaydin, M. Karolak
14:30 – Kotan Ozorków – Kobra Leźnica Wielka – A. Rózycki, P. Szubielski, B. Lewandowski

 

 

klasa „A” grupa III – X kolejka

7 listopada (sobota) godz. 14:00 Witonia

Witonianka Witonia (3) – LKS Sazan Pęczniew (4)

obsada sędziowska: G. Bednarski, M. Łapok, M. Krasnopolski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
14:00 – Krośniewianka Krośniewice – Magnat Sierpów – R. Sudak, M. Kujawski, P. Karczewski
14:15 – Bzura Ozorków – LKS Świnice Warckie – R. Kafarski, M. Jarnutowski, J. Grochowiecki
(niedziela – 8 listopada)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – GKS Bedlno – R. Urbaniak, M. Jarnutowski, R. Graczyk
13:00 – Malina Piątek – Bzura Młogoszyn – K. Gawroński, P. Jankowski, P. Binczyk
14:00 – Zryw Śliwniki – Victoria Grabów – A. Dolny, M. Łapok, B. Prokop

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XV kolejka

8 listopada (niedziela) godz. 13:00 Sieradz-Męka

Unia Sieradz Męka (7) – GLKS Pisia Zygry (9)

obsada sędziowska: D. Płóciennik, M. Tądel, K. Błaszczyk

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
13:00 – Amatorzy Zapolice – Pogoń Zduńska Wola – M. Ślęzak, P. Szandała, R. Majchrowicz
13:00 – Tęcza Brodnia – Złoczewia Złoczew – M. Janecka, R. Baranowski, P. Holewski
(niedziela – 8 listopada)
13:00 – UKS Ustków – Iskra Stolec – R. Iwankiewicz, R. Cybulski
13:00 – TS Gruszczyce – Ostrowia Ostrówek – T. Szala, D. Grzelak, K. Zięterski
13:00 – LZS Rębieskie – LGKS Charłupia Mała – Krz. Lipka, Kam. Lipka
13:00 – Sokół Goszczanów – MULKS Łask – R. Majchrowicz, M. Matyja, J. Jędrasiak
13:00 – Victoria Szadek – Płomień Dzigorzew – A. Bialik, P. Malik, F. Dobosiewicz
13:00 – Unia Sieradz-Męka – Pisia Zygry – D. Płóciennik, M. Tądel, K. Błaszczyk
Pauzuje: TS Janiszewice

 

 

klasa „B” grupa III –

8 listopada (niedziela) godz. 11:00 Małachowice

Kanarki Małachowice (1) – LKS Grom Powodów (8)

obsada sędziowska: M. Dobrowolski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 8 listopada)
11:00 – Sokół Skromnica – Zamek Skotniki – R. Twardowski
11:00 – LKS Cedrowice – Włókniarz Zgierz – P. Maniak
11:00 – LKS II Rosanów – LKS Modlna – M. Gutowski
13:00 – Orzeł Wróblew – Santos Czerchów – T. Lota

pauza: MKS Mianów

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ