Ner krok od awansu a Grom kończy

0
17
views

SONY DSC

 

 

 

 

IV liga – XXXIII kolejka

13 czerwiec (sobota) . godz. 17:00 . Bełchatów

GKS II Bełchatów (3) – LKS Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Michalak (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

17:00 – KS Paradyż – Boruta Zgierz – Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Włókniarz Zelów – LKS Rosanów – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
17:00 – Widok Skierniewice – Piast Błaszki – Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Pilica Przedbórz – Zjednoczeni Stryków – Słupiński (WS Sieradz)
17:00 – Orzeł Nieborów – Astoria Szczerców – Ksyta (WS Łódź)
17:00 – Zawisza Pajęczno – Zawisza Rzgów – Różycki (WS Łódź)
17:00 – Mechanik Radomsko – Polonia Piotrków – Białek (WS Skierniewice)
17:00 – Warta Działoszyn – Włókniarz Moszczenica – Kardacki (WS Łódź)

 

 

klasa okręgowa – XXIX kolejka

14 czerwca (niedziela) . godz. 17:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (6) – Orzeł Parzęczew (2)

obsada sędziowska: M. Kućmański, B. Nowicki, A. Sekuterski

 

pozostałe mecze:

(piątek – 12 czerwca)
18:00 – KKS Koluszki – LZS Justynów – T. Ksyta, Ł. Siercha, B. Banasiak
(sobota – 13 czerwca)
16:00 – PTC Pabianice – Włókniarz Pabianice – Ł. Majchrzak, C. Guzelaydin, J. Malka
(niedziela – 14 czerwca)
17:00 – Stal Głowno – GLKS Dłutów – T. Radkiewicz, S. Modliński, M. Mariasiewicz
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Zjednoczeni II Stryków – M. Muszyński, T. Chojnacki, M. Kobus
17:00 – Sokół II Aleksandrów – Ostrovia Ostrowy – R. Graczyk, A. Daroch, R. Siech
17:00 – Polonia Andrzejów – Zawisza II Rzgów – A. Śpiewak, A. Zygmunciak, D. Piasecki
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Start Brzeziny – K. Walczak, R. Walczak, R. Przytuła

 

 

klasa „B” grupa III – XXII kolejka

13 czerwca (sobota) . godz. 15:00 . Wróblew

Orzeł Wróblew (12) – LKS Grom Powodów (7)

obsada sędziowska: P. Krzemiński

 

pozostałe mecze:

(sobota – 13 czerwca)
17:00 – GKS Byszew – LKS Modlna – M. Czekalski
17:00 – MKS Mianów – Delta Śleszyn – M. Rogoziński
17:00 – Olimpia Oporów – LKS Cedrowice – S. Felczak
17:00 – Santos Czerchów – Kanarki Małachowice – M. Lesiak
17:00 – Sokół Skromnica – Iskra Góra Św. Małgorzaty – A. Mrozek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ