Ner już na trzynastym miejscu !!!

0
18
views

DSC05712

 

 

 

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz 0:4 (0:1)

Jarosław Szyc 26, 48, Wiktor Płaneta 67, Mikael Idzikowski 70

Termy Ner: Bartosz Bartosiński ż – Zimoń, Krymarys ż, Michał Bogdan, Dynel (70′ Konieczny) – Olszewski (46′ Kania), Różycki, Kralkowski (46′ Filipiak), Kubala (55′ Retkowski) – Jakub Bartosiński, Owczarek.
Trenerzy: Jacek Włodarczewski – Witold Obarek.

Warta: Mielcarz – Pawlak, Klepacz, Sosnowski, Piotr Kobierski – Idzikowski, Płaneta (65′ Pluta), Mitek, Szyc (81′ Woźniak) – Marcin Kobierski, Naroźnik (80′ Składowski)
Trener: Łukasz Markiewicz.

 

ALARM W NERZE – strefa spadkowa już blisko

Ciężko jest opisywać mecz, jeśli się nie było na nim, ale nie tym razem. Po rozmowie z kilkoma kibicami, można było zrozumieć, że grały dwie drużyny z różnego poziomu rozgrywek a słowa usłyszane na tym spotkaniu, to … „brak słów”, „żenada”, „dno”, „wstyd”, „kpina”, „po co im kibice”, „niech kopacze oddadzą pieniądze za bilety”, „grają słabsi niż ci którzy zostali wyrzuceni”, to są najdelikatniejsze opisy tego pojedynku przez KOIBICÓW. Więcej chyba nie trzeba dodawać, na temat postawy zawodników reprezentujących Ner Poddębice, na PIĄTYM POZIOMIE ROZGRYWKOWYM.

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Zelów 1:2 Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno 4:3 Polonia Piotrków
Zjednoczeni Stryków 0:2 Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra 4:0 KS Paradyż
RKS Mechanik Radomsko 0:3 Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz 1:5 Unia Skierniewice
Jutrzenka Warta 2:3 KS Sand Bus Kutno
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:0 Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice 2:1 GKS II Bełchatów
Termy Ner Poddębice 0:4 Warta Sieradz

tabela:

1 Omega Kleszczów 7 21 23 7 7 0 0
2 Warta Działoszyn 7 21 22 6 7 0 0
3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 7 18 13 4 6 0 1
4 Warta Sieradz 7 17 14 5 5 2 0
5 Zawisza Pajęczno 7 13 17 12 4 1 2
6 Unia Skierniewice 7 12 14 4 3 3 1
7 Zawisza Rzgów 7 12 8 9 4 0 3
8 GKS II Bełchatów 7 9 12 13 2 3 2
9 KS Paradyż 7 9 14 16 3 0 4
10 Włókniarz Zelów 7 8 10 13 2 2 3
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 7 14 12 2 1 4
12 KS Sand Bus Kutno 7 7 9 13 1 4 2
13 Termy Ner Poddębice 7 7 12 16 1 4 2
14 LKS Kwiatkowice 7 7 7 15 2 1 4
15 Zjednoczeni Stryków 7 6 9 16 1 3 3
16 Pilica Przedbórz 7 6 11 18 2 0 5
17 Ceramika Opoczno 7 5 3 9 1 2 4
18 Polonia Piotrków 7 4 9 15 1 1 5
19 Jutrzenka Warta 7 4 9 17 1 1 5
20 RKS Mechanik Radomsko 7 3 4 14 1 0 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ