Bramki:1-0.Stolarski.Janusz (7).1-1Okoński. Olaf(28′),Okoński.Olaf(61′).

PILICA:Krzyżostaniak-Kujawski,Janowski,Madej,Dobrzański-Głowacki(65′-Kucharski),Stolarski,Lizińczyk, Karasiński-Szymczyk,Woźniak(21′-Mordak).

NER:Sokołowicz-Tonn,Gniadzik,Woźniak,Owczarek-Paluch(64′-Stasiak),Rachubiński,Świątkiewicz, Pabjańczyk,Jarczewski(82′-Dopierała)-Okoński(70′-Wojtczak)

rezerwowi:Marciniak-,Nowak,Pietrzak,Sobańda.

żółte.kartki:Karasiński.Radosław>>>Gniadzik.Patryk,Owczarek.Jakub.

Znakomicie rundę wiosenną w IV lidze łódzkiej rozpoczęli piłkarze Neru Poddębice. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka wygrali w Przedborzu z miejscową Pilicą 1:2 (1:1) po dwóch trafieniach Olafa Okońskiego. Tym samym poddębiczanie dzięki potknięciu Zawiszy zrównali się ze rzgowianami punktami i wskoczyli na fotel lidera.

Niespodziewanie jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Michała Sokołowicza już w 7. minucie pokonał Janusz Stolarski. Od razu przyjezdni wzięli się za odrabianie strat. W 28. minucie wyrównującego gola strzelił Olaf Okoński. Mimo kilku dobrych okazji goście przed przerwą nie trafili do bramki po raz drugi.

Na kolejnego gola trzeba było czekać do 61. minuty. Ponownie golkipera Pilicy pokonał Olaf Okoński. Obie drużyny od tego momentu mogły jeszcze strzelić bramkę, ale w decydujących momentach zabrakło skuteczności. Ner wygrał 2:1 i udanie rozpoczął wiosenne rozgrywki.

18 Piast Błaszki 18 6 14 47 1 3 14

Magnat Sierpów – LKS Grom Powodów 6:1 (4:0)

… Jakub Janicki-1

LKS Ner Poddębice (juniorzy) – LKS Sazan Pęczniew 6:7 (0:4)

Kolejny wygrany mecz zanotował LKS Sazan Pęczniew, który w niedzielę rano pokonał 6:7 (0:4)   juniorską drużynę LKS Ner Poddębice.Pierwsza połowa:
Od pierwszych minut do ataku rzucili się ambitni juniorzy, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na skierowanie piłki do bramki Sazana Pęczniew. Nie wykorzystane sytuacje zemściły się na nich w drugim kwadransie gry. Testowany napastnik Sazana Pęczniew dwukrotnie skierował piłkę do bramki bezradnego goalkeepera. Gole dodały gościom pewności siebie, czego efektem były kolejne dwie bramki testowanego napastnika. Do przerwy Sazan Pęczniew prowadził różnicą czterech goli.Druga połowa:
Tym razem to Pęczniewianie rozpoczęli od szturmowania bramki rywala i już w pierwszym kwadransie drugiej odsłony zdobyli kolejnego gola. Dobre podane na bramkę zamienił Piotr Walczak. Rozpędzeni goście w przeciągu kilku minut prowadzili już 0-6. Sędzia odgwizdał rzut karny, który pewnie wykonał Marek Ciepłoch. Juniorzy nie poddali się i walczyli dalej, co przyniosło bramkę kontaktową. Sazan również nie złożył broni. Efektownym rajdem ze skutecznym uderzeniem na bramkę popisał się testowany skrzydłowy (1-7). Wydawałoby się,że kolejne gole dla Sazana to kwestia minut. Tymczasem do głosu doszli