III liga wita Ner – ZMIANA GODZINY MECZU

0
29
views

Ner awans

 

 

 

 

 

LKS TERMY NER PODDĘBICE zagra pierwszy raz w III lidze

 

Już w sobotę Ner Poddębice, beniaminek III ligi, zainauguruje sezon piłkarski 2015/2016′. Po szesnastu latach, kibice ponownie zobaczą swoją ukochaną drużynę, na czwartym poziomie rozgrywek (kiedyś IV liga międzywojewódzka) na którym już swoje mecze zawodnicy Neru rozgrywali i to z dużym powodzeniem, ale to było bardzo dawno temu … Po reorganizacji rozgrywek zmieniono nazwy poszczególnych lig i teraz jak jest ekstraklasa (zamiast I ligi) tak nowa IV liga nazywa się III, ale wszyscy wiedzą, że nie ważna nazwa, najważniejsze żeby i tym razem Nerowcy byli dominującą drużyną ligi. W tym sezonie będzie jednak o to bardzo trudno, a to za sprawą kolejnej reorganizacji, którą wprowadza w życie PZPN. Niestety trafiło to na sezon w którym toczyć swoje mecze będzie właśnie beniaminek z Poddębic. Zmieni się tym razem ilość grup III lig (na szczęście nazwy tym razem pozostają bez zmian), na dzień dzisiejszy jest ich osiem, a będą tylko cztery w POLSCE, więc jak sami widzicie o utrzymanie będzie bardzo ciężko. Do sukcesu może wystarczyć siódma pozycja, ale trzeba wziąć też pod uwagę, jakie jeszcze drużyny spadną z II ligi, kalkulacje trzeba jednak pozostawić na boku i walczyć o jak najwyższą pozycję w tabeli, żeby się nie martwić na koniec. Zawodnicy wierzą, że w tym ciężkim sezonie pomogą też kibice, którzy miejmy nadzieję że już od pierwszego meczu z Legią II Warszawa, zapełnią stadion w Byczynie i dopingiem wspomogą swoją drużynę.

 

Dla trenera Piotra Szarpaka i zawodników, zapowiada się ciężki sezon, po którym wszyscy kibice jednak wierzą że III liga pozostanie w Poddębicach na dłużej, dlatego już w sobotę wszyscy meldujemy się w Byczynie i dopingujemy swoim !!! ZAPRASZAMY

 

 

III LIGA

 

8 sierpnia (sobota) godz. 18:30 Byczyna

 

LKS Termy Ner Poddębice – Legia II Warszawa

 

obsada sędziowska: Mariusz Dąbrowski (WS Sieradz)

 

Zarząd LKS Termy Ner Poddębice informuje, iż zaproszenia na mecz LKS Termy Ner – Legia II Warszawa będą do nabycia w czwartek i piątek (6 i 7 sierpnia br.) w godz. 17.00-20.00 w Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie.

 

 

pozostałe mecze

Plan spotkań i obsada sędziowska:
(sobota – 8 sierpnia)
15:00 – Błękitni Raciąż – ŁKS Łódź – Przemysław Malinowski (WS Warszawa)
17:00 – Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz – Łukasz Matlęga (WS Płock)
17:00 – Energia Kozienice – Start Otwock – Cezary Białek (WS Skierniewice)
17:00 – Sokół Aleksandrów – Oskar Przysucha – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
17:30 – Warta Działoszyn – Broń Radom – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
18:00 – Świt Nowy Dwór – Pogoń Grodzisk – Łukasz Gudyn (WS Warszawa)
18:00 – Ursus Warszawa – Warta Sieradz – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
(niedziela – 9 sierpnia)
11:00 – Lechia Tomaszów – Pilica Białobrzegi – Patryk Adamczyk (WS Łódź)

 

terminarz III ligi

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Działoszyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ner Poddębice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Energia Kozienice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błękitni Raciąż 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Oskar Przysucha 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pilica Białobrzegi 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Start Otwock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Sieradz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Broń Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18 
 1  Warta Działoszyn
 2  Ursus Warszawa
 3  Polonia Warszawa
 4  Ner Poddębice
 5  Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 6  Energia Kozienice
 7  Błękitni Raciąż
 8  Lechia Tomaszów Mazowiecki
 9  Sokół Aleksandrów Łódzki
 10  Oskar Przysucha
 11  Pilica Białobrzegi
 12  ŁKS Łódź
 13  Start Otwock
 14  Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 15  Legia II Warszawa
 16  Pelikan Łowicz
 17  Warta Sieradz
 18  Broń Radom
Kolejka 1 – 8-9 sierpnia
Warta Działoszyn Broń Radom 8 sierpnia, 17:30
Ursus Warszawa Warta Sieradz 8 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa Pelikan Łowicz 8 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice Legia II Warszawa 8 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 sierpnia, 18:00
Energia Kozienice Start Otwock 8 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż ŁKS Łódź 8 sierpnia, 18:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Pilica Białobrzegi 9 sierpnia, 11:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Oskar Przysucha 8 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 15-16 sierpnia
Broń Radom Oskar Przysucha 15 sierpnia, 16:00
Pilica Białobrzegi Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
ŁKS Łódź Lechia Tomaszów Mazowiecki
Start Otwock Błękitni Raciąż 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Energia Kozienice
Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 sierpnia, 11:00
Pelikan Łowicz Ner Poddębice 16 sierpnia, 11:15
Warta Sieradz Polonia Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn Ursus Warszawa 15 sierpnia, 17:30
Kolejka 3 – 22-23 sierpnia
Ursus Warszawa Broń Radom 22 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa Warta Działoszyn 21 sierpnia, 19:11
Ner Poddębice Warta Sieradz 22 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz 21 sierpnia, 19:00
Energia Kozienice Legia II Warszawa 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Start Otwock
Sokół Aleksandrów Łódzki ŁKS Łódź 22 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha Pilica Białobrzegi 22 sierpnia, 17:00
Kolejka 4 – 26 sierpnia
Broń Radom Pilica Białobrzegi 26 sierpnia, 17:30
ŁKS Łódź Oskar Przysucha
Start Otwock Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz Energia Kozienice
Warta Sieradz Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn Ner Poddębice 26 sierpnia, 17:30
Ursus Warszawa Polonia Warszawa 26 sierpnia, 17:30
Kolejka 5 – 29-30 sierpnia
Polonia Warszawa Broń Radom 30 sierpnia, 19:11
Ner Poddębice Ursus Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Warta Działoszyn 29 sierpnia, 18:00
Energia Kozienice Warta Sieradz 29 sierpnia, 13:00
Błękitni Raciąż Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha Start Otwock 29 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi ŁKS Łódź 29 sierpnia, 17:00
Kolejka 6 – 5-6 września
Broń Radom ŁKS Łódź 5 września, 16:00
Start Otwock Pilica Białobrzegi 5 września, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Oskar Przysucha
Legia II Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz Błękitni Raciąż 5 września, 16:00
Warta Działoszyn Energia Kozienice 5 września, 17:00
Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 17:00
Polonia Warszawa Ner Poddębice 6 września, 17:00
Kolejka 7 – 12-13 września
Ner Poddębice Broń Radom 12 września, 16:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa 12 września, 18:00
Energia Kozienice Ursus Warszawa 12 września, 16:00
Błękitni Raciąż Warta Działoszyn 12 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki Pelikan Łowicz 12 września, 16:00
Oskar Przysucha Legia II Warszawa 12 września, 14:00
Pilica Białobrzegi Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 16:00
ŁKS Łódź Start Otwock
Kolejka 8 – 19-20 września
Broń Radom Start Otwock 19 września, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ŁKS Łódź
Legia II Warszawa Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz Oskar Przysucha
Warta Sieradz Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 16:00
Warta Działoszyn Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września, 16:30
Ursus Warszawa Błękitni Raciąż 19 września, 16:00
Polonia Warszawa Energia Kozienice 20 września, 17:00
Ner Poddębice Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 września, 16:30
Kolejka 9 – 23 września
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Broń Radom 23 września, 19:00
Energia Kozienice Ner Poddębice 23 września, 16:00
Błękitni Raciąż Polonia Warszawa 23 września, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki Warta Działoszyn 23 września, 16:00
Oskar Przysucha Warta Sieradz 23 września, 16:00
Pilica Białobrzegi Pelikan Łowicz 23 września, 16:00
ŁKS Łódź Legia II Warszawa
Start Otwock Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 10 – 26-27 września
Broń Radom Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 września, 17:30
Legia II Warszawa Start Otwock
Pelikan Łowicz ŁKS Łódź
Warta Sieradz Pilica Białobrzegi 26 września, 16:00
Warta Działoszyn Oskar Przysucha 26 września, 16:00
Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki 26 września, 16:00
Polonia Warszawa Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września, 17:00
Ner Poddębice Błękitni Raciąż 26 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Energia Kozienice 26 września, 16:00
Kolejka 11 – 3-4 października
Energia Kozienice Broń Radom 3 października, 16:00
Błękitni Raciąż Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Ner Poddębice
Sokół Aleksandrów Łódzki Polonia Warszawa 3 października, 15:00
Oskar Przysucha Ursus Warszawa 3 października, 15:30
Pilica Białobrzegi Warta Działoszyn 3 października, 15:00
ŁKS Łódź Warta Sieradz
Start Otwock Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Legia II Warszawa
Kolejka 12 – 10-11 października
Broń Radom Legia II Warszawa 10 października, 18:00
Pelikan Łowicz Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz Start Otwock 10 października, 15:00
Warta Działoszyn ŁKS Łódź 10 października, 15:30
Ursus Warszawa Pilica Białobrzegi 10 października, 15:00
Polonia Warszawa Oskar Przysucha 11 października, 17:00
Ner Poddębice Sokół Aleksandrów Łódzki 10 października, 15:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 października, 18:00
Energia Kozienice Błękitni Raciąż 10 października, 15:30
Kolejka 13 – 17-18 października
Błękitni Raciąż Broń Radom 17 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Energia Kozienice
Sokół Aleksandrów Łódzki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 października, 14:00
Oskar Przysucha Ner Poddębice 17 października, 15:00
Pilica Białobrzegi Polonia Warszawa 17 października, 14:30
ŁKS Łódź Ursus Warszawa
Start Otwock Warta Działoszyn
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Warta Sieradz
Legia II Warszawa Pelikan Łowicz
Kolejka 14 – 24-25 października
Broń Radom Pelikan Łowicz 24 października, 16:00
Warta Sieradz Legia II Warszawa 24 października, 13:00
Warta Działoszyn Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 października, 15:00
Ursus Warszawa Start Otwock 24 października, 15:00
Polonia Warszawa ŁKS Łódź 25 października, 17:00
Ner Poddębice Pilica Białobrzegi 24 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Oskar Przysucha 24 października, 16:00
Energia Kozienice Sokół Aleksandrów Łódzki 24 października, 14:00
Błękitni Raciąż Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 października, 13:00
Kolejka 15 – 7-8 listopada
Lechia Tomaszów Mazowiecki Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki Błękitni Raciąż 7 listopada, 13:00
Oskar Przysucha Energia Kozienice 7 listopada, 13:00
Pilica Białobrzegi Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 listopada, 13:00
ŁKS Łódź Ner Poddębice
Start Otwock Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Ursus Warszawa
Legia II Warszawa Warta Działoszyn
Pelikan Łowicz Warta Sieradz
Kolejka 16 – 11 listopada
Broń Radom Warta Sieradz 11 listopada, 17:30
Warta Działoszyn Pelikan Łowicz 11 listopada, 13:30
Ursus Warszawa Legia II Warszawa 11 listopada, 13:00
Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 listopada, 17:00
Ner Poddębice Start Otwock 11 listopada, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki ŁKS Łódź 11 listopada, 16:00
Energia Kozienice Pilica Białobrzegi 11 listopada, 13:00
Błękitni Raciąż Oskar Przysucha 11 listopada, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 17 – 14-15 listopada
Sokół Aleksandrów Łódzki Broń Radom 14 listopada, 13:00
Oskar Przysucha Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 listopada, 13:00
Pilica Białobrzegi Błękitni Raciąż 14 listopada, 13:00
ŁKS Łódź Energia Kozienice
Start Otwock Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Ner Poddębice
Legia II Warszawa Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz Ursus Warszawa
Warta Sieradz Warta Działoszyn 14 listopada, 13:00

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ