Ner już czwarty w tabeli …

0
47
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

IV liga

 

ZAWISZA PAJĘCZNO – NER PODDĘBICE 0-1 (0-0).

Bramka:0-1.Rachubiński.Mariusz(61′).

PAJĘCZNO:Wnuk-Staszczyk,Okrzesik,Pałyska,Wilkoszewski-Piekielny(61′-Popiel),Dymek,Leszczyk(80′-Brożyna),Krężel(44′-Piłatowski)-Jasiński,Domoń(71′-Romański).

NER:Marciniak-Stajewski-Czekalski,Piórkowski-Pałczyński(85′-Sobańda),Pawlikowski,Woźniak,Pabjańczyk, Jarczewski(46′-Socha)-Pietrzak(46′-Gilarski),Rachubiński.

Napomnienia (żółta.kartka):Okrzesik.Ariel(51′),Popiel.Tomasz(87′)>>>Pietrzak.Mateusz(22′).

Sędzia.główny: Pryczek.Paweł>>>asystenci:Janiec.Bartłomiej,Kaczor.Robert.(WS.Piotrków.Tryb)

źródło:LKS Ner Poddębice

pozostałe mecze:

Mazovia Rawa Mazowiecka -:- Warta Działoszyn
Start Brzeziny 3:3 Czarni Rząśnia
Boruta Zgierz 2:5 Włókniarz Zelów
Pogoń Zduńska Wola 1:3 Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta 3:1 Concordia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków 0:1 Astoria Szczerców
Zawisza Pajęczno 0:1 Ner Poddębice
ŁKS Łódź 6:1 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 2:2 KS Paradyż
Widok Skierniewice 0:4 Włókniarz Moszczenica

tabela:

1 ŁKS Łódź 33 80 100 17 25 5 3
2 KS Paradyż 33 71 69 29 21 8 4
3 Widok Skierniewice 33 59 56 40 17 8 8
4 Ner Poddębice 33 59 58 29 17 8 8
5 Zjednoczeni Stryków 32 56 56 36 17 5 10
6 Włókniarz Moszczenica 33 56 60 48 16 8 9
7 Zawisza Pajęczno 33 51 49 39 14 9 10
8 Orzeł Nieborów 33 51 65 54 15 6 12
9 Warta Działoszyn 32 46 58 48 13 7 12
10 Pilica Przedbórz 33 45 40 37 11 12 10
11 Włókniarz Zelów 32 45 44 54 13 6 13
12 Astoria Szczerców 33 42 35 48 11 9 13
13 Boruta Zgierz 33 39 54 68 11 6 16
14 Czarni Rząśnia 33 39 36 58 10 9 14
15 Concordia Piotrków Trybunalski 33 38 47 76 11 5 17
16 Jutrzenka Warta 33 37 49 51 10 7 16
17 Pogoń Zduńska Wola 33 37 47 50 11 4 18
18 Mazovia Rawa Mazowiecka 32 34 35 56 9 7 16
19 Start Brzeziny 32 18 34 80 5 3 24
20 LKS Mierzyn 32 9 21 95 1 6 25

klasa okręgowa

Włókniarz Konstantynów Łódzki – MGLKS Termy Uniejów 1:2

…………………………………………….. Kuglarz Adrian-2

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 1:1 Sokół II Aleksandrów
LKS Różyca 1:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno 1:2 GLKS Dłutów
Krośniewianka Krośniewice 4:1 KKS Koluszki
LKS Rosanów 2:0 Pogoń Rogów
Zawisza II Rzgów 1:0 PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów 1:2 Termy Uniejów
LZS Justynów 3:1 Polonia Andrzejów

tabela:

1 LKS Rosanów 26 55 60 27 16 7 3
2 Orzeł Parzęczew 27 49 65 45 15 4 8
3 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 41 47 36 10 11 5
4 Stal Głowno 26 41 59 51 13 2 11
5 Zawisza II Rzgów 26 41 47 43 11 8 7
6 Włókniarz Konstantynów 26 39 53 43 11 6 9
7 Termy Uniejów 26 35 57 41 9 8 9
8 GLKS Dłutów 26 35 45 57 10 5 11
9 Polonia Andrzejów 26 34 33 48 10 4 12
10 KKS Koluszki 25 34 48 55 10 4 11
11 PTC Pabianice 25 34 52 49 9 7 9
12 Sokół II Aleksandrów 26 33 43 39 9 6 11
13 LZS Justynów 25 29 53 50 7 8 10
14 LKS Różyca 26 26 27 47 7 5 14
15 Pogoń Rogów 26 26 26 48 7 5 14
16 Krośniewianka Krośniewice 26 22 37 73 6 4 16

klasa „A” grupa III

GLKS Sarnów/Dalików – Magnat Sierpów 2:1 (0:1)

Grabski Michał-1

Dominowski Damian-1

skład: Olejnik Martyn – Chałas Marcin (60′ Olczak Dawid, Urbaniak Paweł, Grabski Dominik, Grabski Michał – Skrobala Marcin (67′ Kurlapski Marcin), Rogalski Marcin, Zduniak Kamil, Ossowski Rafał (55′ Stelmachowicz Michał) – Dominowski Damian, Stachlewski Paweł

rezerwowi: Galoch Dariusz, Jesionowski Kamil

pozostałe mecze:

Ostrowia Ostrowy 6:0 GKS Byszew
Victoria Grabów 0:5 LKS Świnice Warckie
GKS Bedlno 6:3 Witonianka Witonia
LKS Sarnów 2:1 Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn 4:1 Sparta Leśmierz
Bzura Ozorków 3:0 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice

tabela:

1

Ostrowia Ostrowy

19

55

71

18

18

1

0

2

LKS Sarnów/Dalików

20

44

53

25

14

2

4

3

GKS Bedlno

20

44

101

36

14

2

4

4

Magnat Sierpów

19

32

33

33

10

2

7

5

Bzura Młogoszyn

19

31

43

33

10

1

8

6

LKS Świnice Warckie

20

25

49

49

7

4

9

7

Bzura Ozorków

19

23

39

43

7

2

10

8

GLKS Dąbrowianka Dąbrowice

20

23

34

57

7

2

11

9

Sparta Leśmierz

20

22

38

66

7

1

12

10

Witonianka Witonia

20

20

56

69

6

2

12

11

Victoria Grabów

19

19

33

47

5

4

10

12

GKS Byszew

19

1

23

97

0

1

18

klasa „B” grupa I

Victoria Łódź – LKS Sazan Pęczniew 0:5

Domżał Szymon-3

Cichoń Damian-1

Walczak Piotr-1

Informacje o kadrze LKS Sazan Pęczniew

1. Patryk Ożadowicz  
2. Krzysztof Drewnisz  
3. Jacek Mieszalski  
4. Marcin Twardowski  
5. Tomasz Igiel kapitan żółta kartka  
6. Damian Cichoń bramka  (4 asysty)  
7. Piotr Walczak bramka  
8. Artur Jewczak  
9. Kamil Szubski  
10. Szymon Domżał bramka bramka bramka  
11. Jakub Tomczyk  zmiana

herb LKS Sazan Pęczniew Zawodnicy rezerwowi LKS Sazan Pęczniew

1. Tomasz Kaczmarek  (1 asysta) żółta kartka  

 

GLKS Pisia Zygry – Pauza

pozostałe mecze:

MKS Mianów 1:3 Hetman Łódź
Victoria Rąbień 1:4 Boruta II Zgierz
Victoria Łódź 0:5 Sazan Pęczniew
Ner Łódzki -:- MKS II Tuszyn

tabela:

1 Boruta II Zgierz 15 40 84 13 13 1 1
2 Sazan Pęczniew 15 37 48 20 12 1 2
3 Victoria Rąbień 15 31 43 22 10 1 4
4 Pisia Zygry 15 30 57 36 10 0 5
5 Hetman Łódź 15 17 26 42 5 2 8
6 MKS II Tuszyn 14 14 19 41 4 2 8
7 Ner Łódzki 15 12 24 37 4 0 11
8 Victoria Łódź 15 12 27 41 3 3 9
9 MKS Mianów 15 3 11 87 1 0 14

klasa „B” grupa III

Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ