Ner jedzie do lidera

12
52
views

SONY DSC

 

 

 

IV liga

3 września (SOBOTA) godz. 17:00 DZIAŁOSZYN

Warta Działoszyn (1) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Albert Różycki (WS Łódź)

TEN MECZ BĘDZIE TRANSMITOWANY NA ŻYWO NA STRONIE okpoddebice.pl FACEBOOK

 

pozostałe mecze:

sobota – 3 września)
15:00 – KS Sand Bus Kutno – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
15:45 – Unia Skierniewice – Jutrzenka Warta – Dawid Jałmużna (WS Piotrków)
16:00 – Warta Sieradz – Zawisza Pajęczno – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice – Albert Różycki (WS Łódź)
17:00 – Zawisza Rzgów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Paweł Pskit (WS Łódź)
17:00 – Omega Kleszczów – Pilica Przedbórz – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – Ceramika Opoczno – LKS Kwiatkowice – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – KS Paradyż – RKS Mechanik Radomsko – Marcin Sęczek (WS Skierniewice)
17:30 – Polonia Piotrków – Zjednoczeni Stryków – Mariusz Ślęzak (WS Sieradz)
(niedziela – 4 września)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Włókniarz Zelów – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)

 

 

klasa okręgowa

3 września (SOBOTA) godz. 12:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Ł. (2) – Termy Uniejów (7) 

 

 

klasa „A” grupa III

3 września (SOBOTA) godz. 17:00 WITONIA

Witonianka Witonia (5) – Sazan Pęczniew (7) 

 

4 września (NIEDZIELA) godz. 14:00 MIANÓW

MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (4)

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

4 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZŁOCZEW

Złoczevia Złoczew (15) – Pisia Zygry (12)

 

 

klasa „B” grupa II

4 września (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (11) – Zamek Skotniki (8) 

 

 

 

W komentarzach czekamy na trafne obstawiania typerów

 

mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice

mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów

mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew

mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików

mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry

mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 2-1
    Sokół II Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 2-0
    Witonianka Witonia 3-1 Sazan Pęczniew
    MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 0-3
    Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 3-0
    Grom Powodów – Zamek Skotniki 1-1

  2. Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 3-1
    Sokół II Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 3-0
    Witonianka Witonia 2-3 Sazan Pęczniew
    MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 0-2
    Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 1-1
    Grom Powodów – Zamek Skotniki 1-3

  3. mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 3-1
    mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 2-3
    mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 1-5
    mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 2-4
    mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 0-1
    mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki 2-2

  4. mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 2:1
    mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 3:1
    mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 2:0
    mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 0:4
    mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 3:0
    mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki 2:2

  5. mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 1-2
    mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 4-0
    mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 2-1
    mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 0-2
    mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 1-2
    mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki 2-1

  6. mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 4:2
    mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 4-1
    mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 1-2
    mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 1:5
    mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 1:1
    mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki 2-1

  7. mecz nr. 14 Warta Działoszyn – Termy Ner Poddębice 1:2
    mecz nr. 15 Sokół II Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 2:1
    mecz nr. 16 Witonianka Witonia – Sazan Pęczniew 3:2
    mecz nr. 17 MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 1:2
    mecz nr. 18 Złoczevia Złoczew – Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 19 Grom Powodów – Zamek Skotniki 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ