NER PODDĘBICE – PELIKAN ŁOWICZ 0-2 (0-1).

Bramki:0-1.samobójcza(2′),0-2.Kiwała.Szymon(81′).

NER:Sokołowicz-Owczarek(46′-Stajewski),Grzech(46′-Świątkiewicz),Dopierała-Tonn,Woźniak,Kubiak(31′-Okoński), Bogołębski,Stasiak(46′-Jurkowski)-Rachubiński,Pabjańczyk.

nie.grali:Marciniak-Gniadzik,Jarczewski,Makowski,Pietrzak,Sobańda.

źródło: LKS Ner Poddębice

MGLKS Termy Uniejów – LKS Charłupia Mała 1:0 (0:0)

Łuczak Krzysztof-1

W sobotnim sparingu z LGKS Charupia Mała, MGLKS pokonał przyjezdnych 1:0 jednak, goście ani przez moment nie byli stroną przeważającą, szczególnie w pierwszej połowie MGLKS dominował i stosując wysoki pressing nie wypuszczał graczy z sieradzkiej okręgówki ze swojej połowy. Przerwa przyniosła liczne zmiany i roszady, które jednak nie zachwiały dobrej gry Termalnych, a na początku drugiej połowy zwycięska bramkę zdobył Łuczak. Kolejny sparing na plus. Warto dodać, że do gry wrócił ostatnio kontuzjowany Dariusz Piaseczny oraz nieobecny przez ponad rok Tomasz Jatczak, w składzie pojawił się również jeden z wcześniej testowanych zawodników.

źródło: MGLKS Termy Uniejów

GLKS Sarnów/Dalików – Boruta II Zgierz 3:7 (1:3)

Dla Sarnowa: Dominowski Damian-1, Stachlewski Krzysztof-1, Grzelak Mateusz-1

skład MGLS Sarnów/Dalików: Matusiak Przemysław – Skrobala Marcin, Ludwiszczak Roman, Stelmachowicz Michał, Grabski Michał – Olczak Dawid, Grzelak Mateusz, Urbaniak Paweł, zawodnik testowany – Dominowski Damian, Stachlewski Krzysztof.

rezerwowy: Stachlewski Paweł, zawodnik testowany.

Pisia Zygry – MKS Mianów  9 : 4