MGLKS Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 2:7

Skład MGLKS-u:

Jakub Zdych, Piotr Matusiak (70’ Sebastian Galoch), Szymon Kwiatosiński, Dariusz Piaseczny, Łukasz Wojciechowski (35’ Łukasz Pacholczyk), Adrian Kuglarz, Kamil Zych (60’ Adrian Kaczmarek), Krzysztof Łuczak, Artur Stasiak (72’ Michał Kaźmierczak), Tomasz Jatczak, Janusz Jonczyk.

Rezerwowi:

Marcin Woźniak, Piotr Rosiak.

Początek meczu wyglądał bardzo obiecująco. MGLKS starał się przeważać i kontrolować przebieg gry, około 15 minuty sam na sam z bramkarzem znalazł się Janusz Jonczyk, jednak nasz napastnik nie potrafił wykorzystać tej sytuacji. Chwilę później zdobyliśmy bramkę, jednak na pozycji spalonej był Kuglarz, mogło być 2:0 a tymczasem rozpoczął się kataklizm, pierwsza sytuacja gości i napastnik Orła popisuję się atomowym uderzeniem z powietrza. Bramka stadiony świata. W kolejnych 4 minutach tracimy 2 kolejne bramki i tak w 5 minut Orzeł wyjaśnił przebieg tego spotkania. Próbowaliśmy nawiązać walkę gdy karnego na bramkę zamienił Tomasz Jatczak jednak wynik 3:1 nie utrzymał się długo ponieważ goście dołożyli kolejne 2 bramki. Pod koniec pierwszej połowy kontuzji nabawił się Wojciechowski a w jego miejsce wszedł Pacholczyk. Do przerwy mamy 5:1 i  praktycznie po zawodach.

Po przerwie indywidualny rajd silnym uderzeniem kończy Jatczak i mamy 5:2, jednak Orzeł znowu nie dał nam się zbliżyć do siebie i zdobył kolejne 2 bramki, na nic zdało się wprowadzenie rezerwowych: Kaczmarka, Kaźmierczaka (dla którego prawdopodobnie był to ostatni mecz na uniejowskim stadionie) czy Galocha. W drugiej połowie po naszych zawodnikach było widać straszne zmęczenie, z upałem lepiej radzili sobie piłkarze z Parzęczewa. W całym spotkaniu stworzyliśmy sobie kilka okazji jednak zawodziła nas skuteczność.

Generalnie ten mecz trzeba wymazać z pamięci. Losy spotkania wyjaśniły się w ciągu fatalnych 5 minut, Do tego momentu nasza gra wyglądała dobrze, niestety zawodziła nas skuteczność. Wynik idzie w świat i jest to wstydliwa porażka naszych zawodników, którzy na pewno nie tak chcieli pożegnać się z uniejowską publicznością.

źródło: MGLKS Termy Uniejów