Nasze drużyny wygrywają …

0
41
views

SONY DSC

 

 

 

 

 

ASTORIA SZCZERCÓW – NER PODDĘBICE  1-2 (1-0)

Bramki:1-0.Wieczorek.Paweł(40′),1-1.Okoński.Olaf(47′),1-2.Okoński.Olaf(49′)

ASTORIA:Telążka-Landowski,Stępnik,Pęciak,Sadziński-Skalski(65′-Ciurzycki),Rudzki,Wojciechowski, Wieczorek- Matysiak(80′-Siewiera),Ulfik.

NER:Marciniak-Pałczyński,Czekalski,Owczarek-Jurkowski,Woźniak,Dopierała,Świątkiewicz(89′-Stajewski), Jarczewski(70′-Szmytka)-Rachubiński,Okoński.

rezerwowi:Makowski,Pietrzak,Sobańda,Spychalski.

Napomnienia(żółta.kartka):Wieczorek.Paweł(58′),Matysiak.Adrian(61′),Stępnik.Sebastian(67′), Landowski.Sławomir(73′)>>>Jarczewski.Dariusz(6′),Jurkowski.Radosław(77′),Szmytka.Damian(80′).

źródło: LKS Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Boruta Zgierz 3:1 Orzeł Nieborów
Piast Błaszki 1:3 Polonia Piotrków
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Widok Skierniewice 0:0 Zawisza Pajęczno
Włókniarz Zelów 2:3 Mechanik Radomsko
KS Paradyż 2:3 Warta Działoszyn
LKS Rosanów 1:1 Włókniarz Moszczenica
Zjednoczeni Stryków 0:3 Zawisza Rzgów
Astoria Szczerców 1:2 Ner Poddębice

tabela:

1 Zawisza Rzgów 8 24 22 7 8 0 0
2 Ner Poddębice 8 19 17 6 6 1 1
3 Warta Działoszyn 8 18 14 4 6 0 2
4 Polonia Piotrków 8 16 16 8 5 1 2
5 Mechanik Radomsko 8 16 17 12 5 1 2
6 GKS II Bełchatów 8 13 11 7 4 1 3
7 Pilica Przedbórz 8 13 14 12 4 1 3
8 KS Paradyż 8 12 15 14 4 0 4
9 Zjednoczeni Stryków 8 12 18 16 4 0 4
10 Zawisza Pajęczno 8 11 10 13 3 2 3
11 Włókniarz Moszczenica 8 11 11 14 3 2 3
12 LKS Rosanów 8 10 10 16 3 1 4
13 Astoria Szczerców 8 8 10 13 2 2 4
14 Orzeł Nieborów 8 7 7 15 2 1 5
15 Boruta Zgierz 7 5 7 12 1 2 4
16 Piast Błaszki 7 4 7 13 1 1 5
17 Włókniarz Zelów 8 4 12 20 1 1 6
18 Widok Skierniewice 8 1 3 19 0 1 7

 

 

GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Grabów 1:0 (0:0)

Dominowski Damian-1

1. Przemysław Matusiak kapitan  
2. Michał Stelmachowicz  zmiana 45″ Marcin Rogalski  
3. Paweł Urbaniak  
4. Dominik Grabski  zmiana 70″ Dawid Olczak  
5. Damian Paczkowski  
6. Kamil Zduniak  
7. Marcin Skrobala  
8. Kamil Jesionowski  
9. Michał Grabski  
10. Damian Dominowski bramka  
11. Paweł Stachlewski ďż˝ďż˝ta kartka  zmiana 80″ Marcin Kurlapski  

 

pozostałe mecze:

LKS Świnice Warckie 1:2 Sparta Leśmierz
GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 2:8 KS Kutno
LKS Sarnów 1:0 Victoria Grabów
Witonianka Witonia 3:3 Malina Piątek
GKS Bedlno 4:2 Bzura Młogoszyn
Krośniewianka Krośniewice 4:0 Magnat Sierpów

tabela:

1 Krośniewianka Krośniewice 4 12 15 1 4 0 0
2 LKS Sarnów 4 12 14 4 4 0 0
3 GKS Bedlno 4 10 15 7 3 1 0
4 KS Kutno 4 7 18 10 2 1 1
5 Witonianka Witonia 4 7 13 12 2 1 1
6 Bzura Młogoszyn 4 6 6 7 2 0 2
7 Sparta Leśmierz 4 6 6 8 2 0 2
8 LKS Świnice Warckie 4 3 6 11 1 0 3
9 Magnat Sierpów 4 3 4 9 1 0 3
10 Victoria Grabów 4 1 4 11 0 1 3
11 Malina Piątek 4 1 6 16 0 1 3
12 GLKS Dąbrowianka Dąbrowice 4 1 3 14 0 1 3

 

 

LZS Wrońsko – GLKS Pisia Zygry 1:4 (1:2)

………………….. Dudczak Radosław-3

………………….. Marchlewicz Tomasz-1

1. Przemysław Mikołajczyk  
2. Tomasz Marchlewicz bramka  
3. Waldemar Herman  
4. Radosław Lisiecki  zmiana 75″ Adrian Kostrzewski  
5. Cepowski Piotr  
6. Arkadiusz Dudczak  
7. Adam Cichosz  (1 asysta)  
8. Radosław Karkusiński  
9. Mateusz Olas  zmiana 80″ Jakub Banaszek  
10. Radosław Dudczak kapitan bramka bramka bramka  
11. Krystian Kubiak  (1 asysta)  zmiana 65″ Marcin Szczęsny  

 

pozostałe mecze:

LZS Chrząstawa 3:2 LKS Wola Będkowska !!!
GKS Chociw 2:2 RKS Rychłocice
TS Janiszewice 4:2 Widavia II Widawa
Inter Woźniki Sieradz 2:2 Olimpia II Karsznice
LZS Wrońsko 1:4 Pisia Zygry

tabela:

1 TS Janiszewice 3 9 12 6 3 0 0
2 Pisia Zygry 3 6 11 5 2 0 1
3 Widavia II Widawa 3 6 12 7 2 0 1
4 LKS Wola Będkowska 3 6 6 5 2 0 1
5 RKS Rychłocice 3 4 10 4 1 1 1
6 GKS Chociw 3 4 10 7 1 1 1
7 LZS Wrońsko 3 3 4 6 1 0 2
8 LZS Chrząstawa 3 3 4 16 1 0 2
9 Inter Woźniki Sieradz 3 1 3 8 0 1 2
10 Olimpia II Karsznice 3 1 4 12 0 1 2

 

 

 

MGLKS Termy Uniejów – Polonia Andrzejów 1:0 (1:0)

Jesionowski Jakub-1 (rzut karny)

 

pozostałe mecze:

KKS Koluszki -:- Sokół II Aleksandrów
Termy Uniejów 1:0 Polonia Andrzejów
Start Brzeziny 8:0 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice 1:0 Ostrovia Ostrowy
Zawisza II Rzgów 1:5 Zjednoczeni II Stryków
Włókniarz Konstantynów 1:5 Stal Głowno
LZS Justynów 2:0 GLKS Dłutów
PTC Pabianice 0:3 Andrespolia Wiśniowa Góra

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 18 19 8 6 0 1
2 Włókniarz Pabianice 7 14 13 6 4 2 1
3 Stal Głowno 6 13 20 15 4 1 1
4 Ostrovia Ostrowy 7 11 8 10 3 2 2
5 Orzeł Parzęczew 7 11 18 17 3 2 2
6 Start Brzeziny 6 10 22 13 3 1 2
7 Termy Uniejów 6 10 13 12 3 1 2
8 PTC Pabianice 7 10 15 18 3 1 3
9 KKS Koluszki 6 9 13 7 2 3 1
10 GLKS Dłutów 7 9 11 10 2 3 2
11 Zawisza II Rzgów 7 9 15 17 3 0 4
12 Sokół II Aleksandrów 6 7 17 17 2 1 3
13 Włókniarz Konstantynów 6 7 15 16 2 1 3
14 Zjednoczeni II Stryków 7 6 10 13 1 3 3
15 LZS Justynów 7 4 13 19 1 1 5
16 Polonia Andrzejów 7 0 5 29 0 0 7

 

 

LKS Modlna – LKS Grom Powodów 3:1 (2:0)

…………………. Kita Tomasz-1

skład: Urbaniak Wojciech – Kita Tomasz, Bień Tomasz (38′ Kindlein Grzegorz), Bień Sławomir (46′ Grabowski Bartłomiej), Janicki Jakub – Janicki Sylwester, Cichy Krystian, Galoch Dariusz, Karolak Łukasz, Adamiak Paweł – Czekalski Jarosław (39′ Gołębiowski Michał)

 

pozostałe mecze:

Santos Czerchów 1:3 GKS Byszew
Orzeł Wróblew 10:0 Sokół Skromnica
Olimpia Oporów 1:2 Iskra Góra Świętej Małgorzaty
MKS Mianów 7:1 Kanarki Małachowice
LKS Modlna 3:1 Grom Powodów
LKS Cedrowice 3:1 Delta Śleszyn

tabela:

1 GKS Byszew 3 9 18 3 3 0 0
2 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 3 9 11 2 3 0 0
3 LKS Cedrowice 3 9 11 3 3 0 0
4 MKS Mianów 3 6 11 5 2 0 1
5 Kanarki Małachowice 3 4 8 12 1 1 1
6 Orzeł Wróblew 3 3 14 10 1 0 2
7 Grom Powodów 3 3 4 5 1 0 2
8 Delta Śleszyn 3 3 7 11 1 0 2
9 LKS Modlna 3 3 7 11 1 0 2
10 Santos Czerchów 3 3 8 13 1 0 2
11 Olimpia Oporów 3 1 2 5 0 1 2
12 Sokół Skromnica 3 0 6 27 0 0 3

 

 

LKS Sazan Pęczniew – Kolejarz Łódź 5:0

 

pozostałe mecze:

Victoria Łódź 1:2 Hetman Łódź
TMRF Widzew Łódź 2:1 Victoria Rąbień
Sazan Pęczniew 5:0 Kolejarz Łódź

tabela:

1 Sazan Pęczniew 2 6 14 2 2 0 0
2 TMRF Widzew Łódź 2 6 6 2 2 0 0
3 Victoria Rąbień 3 6 8 3 2 0 1
4 Hetman Łódź 3 6 6 5 2 0 1
5 Kolejarz Łódź 3 3 3 10 1 0 2
6 Ner Łódzki 0 0 0 0 0 0 0
7 MKS II Tuszyn 1 0 1 4 0 0 1
8 Victoria Łódź 3 0 3 8 0 0 3
9 LKS II Rosanów 1 0 2 9 0 0 1

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ