Na koniec ruszają Termy, Sazan i Grom

0
25
views

Termy..

 

 

 

 

 

 

III liga – V kolejka

29 sierpnia (sobota) godz. 17:00 Byczyna

LKS Termy Ner Poddębice – Ursus Warszawa

obsada sędziowska: Marcin Tądel (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 sierpnia)
13:00 – Energia Kozienice – Warta Sieradz – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
15:00 – Błękitni Raciąż – Pelikan Łowicz – Kamil Kardacki (WS Łódź)
17:00 – Ner Poddębice – Ursus Warszawa – Marcin Tądel (WS Sieradz)
17:00 – Sokół Aleksandrów – Pogoń Grodzisk – Łukasz Matlęga (WS Płock)
17:00 – Pilica Białobrzegi – ŁKS Łódź – Łukasz Trawiński (WS Warszawa)
17:00 – Oskar Przysucha – Start Otwock – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
18:00 – Świt Nowy Dwór – Warta Działoszyn – Michał Grocki (WS Warszawa)
(niedziela – 30 sierpnia)
11:00 – Lechia Tomaszów – Legia II Warszawa – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
19:11 – Polonia Warszawa – Broń Radom – Kamil Baranowski (WS Siedlce)

 

 

klasa okręgowa – II kolejka

29 sierpnia (sobota) godz. 16:00 Łódź

Start Łódź – MGLKS Termy Uniejów

obsada sędziowska:  A. Śpiewak, P. Zasadziak, K. Modrzejewski

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Konstantynów -:- Ostrovia Ostrowy
Start Łódź -:- Termy Uniejów
Zawisza II Rzgów -:- PTC Pabianice
LZS Justynów -:- Sokół II Aleksandrów
GLKS Dłutów -:- Start Brzeziny
KKS Koluszki -:- Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice -:- MKS Tuszyn
Górnik Łęczyca -:- KS Sand Bus Kutno

 

 

klasa „A” grupa II – II kolejka

29 sierpnia (sobota) godz. 16:00 Dalików

GLKS Sarnów/Dalików – Kotan Ozorków

obsada sędziowska:  M. Kućmański, A. Zasadziak, S. Felczak

 

pozostałe mecze:

Sport Perfect Łódź -:- MKP-Boruta II Zgierz
Kobra Leźnica Wielka -:- LKS Dąbrówka
LKS Kalonka -:- Huragan Swędów
Orzeł II Parzęczew -:- Orlik Sobień
GLKS Sarnów/Dalików -:- Kotan Ozorków
KS Gozdów -:- Błękitni Dmosin
Zjednoczeni II Stryków -:- UKS SMS Łódź

 

 

klasa „A” grupa III – I kolejka

30 sierpnia (niedziela) godz. 14:00 Ciężków

LKS Sazan Pęczniew – LKS Magnat Sierpów

obsada sędziowska:  J. Różycki, R. Mijas, P. Bednarek

 

pozostałe mecze:

(sobota – 29 sierpnia)
17:00 – Bzura Młogoszyn – Bzura Ozorków – M. Pionko, M. Wujczak, R. Graczyk
17:00 – Krośniewianka Krośniewice – LKS Świnice Warckie – R. Walczak, P. Krzemiński, M. Rogoziński
17:00 – Witonianka Witonia – Victoria Grabów – K. Walczak, G. Augustowski, R. Siech
(niedziela – 30 sierpnia)
14:00 – Zryw Śliwniki – GKS Bedlno – Ł. Majchrzak, G. Augustowski, M. Rogala
17:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Malina Piątek – B. Wiśniewski, T. Chojnacki, D. Morawiec

 

 

klasa „B” grupa III – I kolejka

30 sierpnia (niedziela) godz. 11:00 Rosanów

LKS Rosanów II – LKS Grom Powodów

obsada sędziowska:  K. Musiał

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew -:- Zamek Skotniki
Sokół Skromnica -:- Kanarki Małachowice
LKS II Rosanów -:- Grom Powodów
MKS Mianów -:- LKS Modlna
LKS Cedrowice -:- Santos Czerchów

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – IV kolejka

30 sierpnia (niedziela) godz. 16:00 Zygry

GLKS Pisia Zygry – Płomień Dzigorzew

osada sędziowska:  T. Pastusiak, D. Janiak, P. Malik

 

pozostałe mecze:

Sokół Goszczanów -:- Amatorzy Zapolice
Unia Sieradz-Męka -:- UKS Ustków
LZS Rębieskie -:- Pogoń Zduńska Wola
LGKS Charłupia Mała -:- TS Janiszewice
Pisia Zygry -:- Płomień Dzigorzew
Victoria Szadek -:- TS Gruszczyce
Tęcza Brodnia -:- Ostrovia Ostrówek
Złoczewia Złoczew -:- MULKS Łask

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ