wtorek, 21 września, 2021
Strona główna Aktualności Mocny powrót Pisi do A klasy

Mocny powrót Pisi do A klasy

0
65
views

Ner-Pelikan

 

 

 

 

 

 

III liga

 

Zdjęcia z meczu:

https://plus.google.com/u/0/photos/100646610977674909984/albums/6183607364711168273

 

źródło: LKS Termy Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Pelikan Łowicz 2:2 Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn 0:1 Ursus Warszawa
Start Otwock 2:1 Błękitni Raciąż
Pogoń Grodzisk Maz. 2:2 Energia Kozienice
Legia II Warszawa 1:2 Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz 1:0 Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 2:2 Lechia Tomaszów Maz.
Pilica Białobrzegi 0:2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom 2:2 Oskar Przysucha

tabela:

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 6 6 1 2 0 0
2 Start Otwock 2 6 4 1 2 0 0
3 Ursus Warszawa 2 6 2 0 2 0 0
4 Lechia Tomaszów Maz. 2 4 8 3 1 1 0
5 ŁKS Łódź 2 4 5 3 1 1 0
6 Świt Nowy Dwór Maz. 2 4 4 3 1 1 0
7 Warta Sieradz 2 3 1 1 1 0 1
8 Pelikan Łowicz 2 2 3 3 0 2 0
9 Broń Radom 2 2 4 4 0 2 0
10 Pogoń Grodzisk Maz. 2 2 4 4 0 2 0
11 Termy Ner Poddębice 2 2 2 2 0 2 0
12 Legia II Warszawa 2 1 1 2 0 1 1
13 Warta Działoszyn 2 1 2 3 0 1 1
14 Polonia Warszawa 2 1 1 2 0 1 1
15 Energia Kozienice 2 1 2 4 0 1 1
16 Oskar Przysucha 2 1 3 6 0 1 1
17 Błękitni Raciąż 2 0 2 5 0 0 2
18 Pilica Białobrzegi 2 0 1 8 0 0 2

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

GLKS Pisia Zygry – LGKS Charłupia Mała 7:1 (3:1)

Dudczak Radosław-3, Krystian Kubiak-2, Miączyński Rafał-2

 

pozostałe mecze:

Pisia Zygry 7:1 LGKS Charłupia Mała
Płomień Dzigorzew 1:5 LZS Rębieskie
TS Janiszewice 1:3 Unia Sieradz-Męka
Ostrowia Ostrówek 0:1 Sokół Goszczanów
TS Gruszczyce 1:8 Amatorzy Zapolice
Złoczewia Złoczew 0:1 Iskra Stolec
MULKS Łask 1:2 Tęcza Brodnia
Pogoń Zduńska Wola 5:2 Victoria Szadek

tabela:

1 Amatorzy Zapolice 1 3 8 1 1 0 0
2 Pisia Zygry 1 3 7 1 1 0 0
3 LZS Rębieskie 1 3 5 1 1 0 0
4 Pogoń Zduńska Wola 1 3 5 2 1 0 0
5 Unia Sieradz-Męka 1 3 3 1 1 0 0
6 Sokół Goszczanów 1 3 1 0 1 0 0
7 Tęcza Brodnia 1 3 2 1 1 0 0
8 Iskra Stolec 1 3 1 0 1 0 0
9 UKS Ustków 0 0 0 0 0 0 0
10 Złoczewia Złoczew 1 0 0 1 0 0 1
11 MULKS Łask 1 0 1 2 0 0 1
12 Ostrowia Ostrówek 1 0 0 1 0 0 1
13 TS Janiszewice 1 0 1 3 0 0 1
14 Victoria Szadek 1 0 2 5 0 0 1
15 Płomień Dzigorzew 1 0 1 5 0 0 1
16 LGKS Charłupia Mała 1 0 1 7 0 0 1
17 TS Gruszczyce 1 0 1 8 0 0 1

 

mecz sparingowy

LKS Grom Powodów – LKS Sazan Pęczniew 1:7

 

 

Poprzedni artykułTurniej OSP
Następny artykułOSP Tarnowa bez straty gola
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ