Młodzi też już grają

0
87

Od zwycięstwa rundę rewanżową w II lidze wojewódzkiej C1 trampkarz rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2003. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka wygrali przed własną publicznością ze Stalą Niewiadów 2:1.

Biało-zielono-czerwoni kapitalnie weszli w niedzielne spotkanie. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Jakub Kacprowski, który po składnej akcji znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem gości i zimną krwią umieścił futbolówkę w siatce. Przyjezdni nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po stracie pierwszego gola, a poddębiczanie mieli na swoim koncie kolejnego. W 7. minucie kapitalnym strzałem popisał się Mateusz Bączyk. Po kwadransie, niewiadowian mógł dobić Kacprowski, jednak tym razem młody zawodnik nieznacznie pomylił się. Mimo całkowitej dominacji na boisku, biało-zielono-czerwoni pozwolili wyprowadzić rywalowi na zdobycie kontaktowego gola. Po przerwie gra wyrównała się, a sytuacji na zdobycie bramek było jak na lekarstwo.

Termy Ner Poddębice – Stal Niewiadów 2:1 (2:1)
Bramki: Jakub Kacprowski 3, Mateusz Bączyk 7 – ?? 23

Termy Ner Poddębice: Pięgot – Bączyk, Mańka, Krysiak, Góraj – Wawrzyniak, J. Warpas, Misztal, Kacprowski, Gzyl – M. Warpas
Grali także: Woźniak, Chodakowski, Nitecki

Chłopcy z rocznika 2006 (i młodsi) mają za sobą drugi mecz kontrolny przed rundą rewanżową w rozgrywkach łódzkiej klasy D2 Młodzik. Podopieczni Patryka Ożadowicza zremisowali 1:1 ze Zjednoczonymi Stryków.

Przez większość zawodów młodzi poddębiczanie dominowali na boisku, kreując sobie wiele okazji do zdobycia gola. Do siatki jako pierwsi trafili jednak goście, wykorzystując indywidualny błąd jednego z defensorów biało-zielono-czerwonych. Do wyrównania doprowadził Kacper Jaśczak, dobijając uderzenie z dystansu Jakuba Ciepłuchy.

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków 1:1
Bramka dla Term Neru: Kacper Jaśczak

Termy Ner Poddębice: K. Ciepłucha – Michalak, Kacprzak,Bartosik, Miłosz,Pilich, K. Jaśczak, J. Ciepłucha, Wójcik
Grali również: Rzepecki, Przygoński, Kowalczyk, Strzelczyk, Chołys, A. Jaśczak, Otto.

źródło: Termy Ner Poddębice