MŁODZI w finale z PSP !!!

0
42

Pierwszy mecz tak jak zapowiadaliśmy miał być meczem rewanżowym za spotkanie grupowe w którym to Orkiestra rozgromiła 6:0 przeciwników. Młodzi wzięli sobie to mocno do siebie, bo od samego początku grali z wiarą a licznie zgromadzona publiczność (około 250 osób) pomagała jak mogła. Wynik w meczu zmieniał się jak w kalejdoskopie i w samej końcówce spotkania, Młodzi doprowadzają do remisu a zarazem do rzutów karnych w który wygrywają i uszczęśliwiają większą część publiczności, która gromkimi brawami gratulowała zwycięzcą schodzącym do szatni, świętując swój historyczny wyczyn.

W drugim spotkaniu, faworyzowani zawodnicy AA Awarii na Budowie, od samego początku spotkania kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i schodząc na przerwę po pierwszej połowie, nikt przebywający w hali sportowej nie przypuszczał, że w tym meczu mogą się jeszcze wydarzyć takie emocje związane z wynikiem. Stało się jednak tak, że uśpiona wynikiem Awaria, oddaje pole gry strażakom, którzy wychodzą na prowadzenie 3:2 i to oni zaczęli kontrolować grę. Po tym nieoczekiwanym zwrocie akcji w tym pojedynku, przebudza się Awaria … lecz za późno, bo PSP na 15 sekund przed końcowym gwizdkiem sędziego, doprowadza po przedłużonym karnym wynik spotkania na 4:2 i tym samym kończą się emocje, efektem czego Strażacy są pierwszy raz w historii PLH w FINALE !!!

A więc finał będzie w wykonaniu drużyn, które spotkają się na tym poziomie po raz pierwszy.