Mizeria trwa w Nerze a Sarnów liderem

1
31
views

aff129a96265ab095aa265a7d19a7baef1526a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 3:0 (1:0)

Termy Ner: Chachuła – Filipiak ż, Gniadzik, Kobiera, Skupiński (46′ Przybylski) – Owczarek ż (63′ Różycki), Salwin, Krawczyk (90′ Paluch), Kania (75′ Konieczny) – Okoński, Pabjańczyk

To nie jest udana wiosna dla Term Neru Poddębice. W spotkaniu 22. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej drużyna Tomasza Muchińskiego (na zdjęciu) przegrała gładko w Warszawie z miejscowym Ursusem 0:3 (0:1). Tym samym poddębiczanie wiosną mają w dorobku nadal jeden punkt. Doznali już trzeciej porażki w tym roku.

W poprzedniej kolejce beniaminek przegrał na własnym boisku z Wartą Działoszyn i do stolicy jechał z wielką chęcią rehabilitacji za tę porażkę. Marzenia o dobrym wyniku rozwiali jednak bardzo dobrze grający gospodarze. Ursus nawet przez chwilę nie pozwolił pomyśleć poddębiczanom o możliwości wywiezienia ze stolicy punktu.

W 23. minucie wynik spotkania otworzył Mateusz Muszyński, który popisał się indywidualną akcją. W drugiej połowie Michała Chachułę pokonali jeszcze: Arkadiusz Ciach (71. minuta) i w doliczonym czasie gry Patryk Kamiński. Obie bramkowe akcje gospodarzy były przedniej urody. Ursus obnażył braki w defensywie zespołu z Poddębic, który po 21. kolejkach trzecioligowych zmagań zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie piętnastu punktów.

źródło: lodzkifutbol.pl

zdjęcie: LKS Termy Ner Poddębice

 

pozostałe mecze:

Pelikan Łowicz 3:1 Błękitni Raciąż
Start Otwock 0:2 Oskar Przysucha
ŁKS Łódź 6:2 Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz 3:1 Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Maz. 0:2 Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn 0:6 Świt Nowy Dwór Maz.
Ursus Warszawa 3:0 Termy Ner Poddębice
Legia II Warszawa 0:0 Lechia Tomaszów Maz.
Broń Radom 2:2 Polonia Warszawa

tabela:

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 21 47 37 12 14 5 2
2 Lechia Tomaszów Maz. 21 42 43 21 12 6 3
3 Polonia Warszawa 21 38 41 13 11 5 5
4 Świt Nowy Dwór Maz. 21 38 38 18 10 8 3
5 ŁKS Łódź 21 37 38 28 11 4 6
6 Ursus Warszawa 21 36 34 21 11 3 7
7 Legia II Warszawa 20 36 33 22 10 6 4
8 Pelikan Łowicz 21 34 33 22 9 7 5
9 Warta Sieradz 21 30 28 24 8 6 7
10 Błękitni Raciąż 20 27 25 39 8 3 9
11 Broń Radom 21 23 29 39 6 5 10
12 Pogoń Grodzisk Maz. 21 23 30 37 5 8 8
13 Pilica Białobrzegi 21 20 30 40 6 2 13
14 Oskar Przysucha 21 20 31 50 5 5 11
15 Warta Działoszyn 21 19 16 44 5 4 12
16 Start Otwock 21 17 19 45 5 2 14
17 Energia Kozienice 21 16 25 34 3 7 11
18 Termy Ner Poddębice 21 15 18 39 3 6 12

 

 

MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 6:3

Wojtczak Krystian-3, Kasztelan Adrian-1, Jończyk Janusz-1, sam.-1

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 4:0 KKS Koluszki
Sokół II Aleksandrów 3:0 LZS Justynów
Ostrovia Ostrowy 5:1 Włókniarz Konstantynów
Start Brzeziny 2:1 GLKS Dłutów
KS Sand Bus Kutno 2:1 Górnik Łęczyca
MKS Tuszyn 2:3 Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice 1:2 Zawisza II Rzgów
Termy Uniejów 6:3 Start Łódź

tabela:

 

1 KS Sand Bus Kutno 17 41 61 19 13 2 2
2 Orzeł Parzęczew 17 38 82 24 12 2 3
3 Termy Uniejów 17 34 49 20 11 1 5
4 GLKS Dłutów 17 33 37 30 11 0 6
5 Sokół II Aleksandrów 17 28 35 26 8 4 5
6 Górnik Łęczyca 16 26 29 22 7 5 4
7 Start Brzeziny 17 25 24 31 8 1 8
8 Zawisza II Rzgów 17 23 27 31 7 2 8
9 PTC Pabianice 17 23 35 41 7 2 8
10 Włókniarz Pabianice 17 22 25 46 7 1 9
11 MKS Tuszyn 17 21 26 31 6 3 8
12 Włókniarz Konstantynów 16 20 26 36 6 2 8
13 KKS Koluszki 17 16 24 44 5 1 11
14 Start Łódź 17 16 31 56 5 1 11
15 Ostrovia Ostrowy 17 14 30 59 4 2 11
16 LZS Justynów 17 10 15 40 3 1 13

 

 

Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 5:3

… Sobańda Szymon-2, Cichoń Damian-1

Skład: Ożadowicz – Mieszalski, Frontczak, Stajewski, Grzegorek (65′ Krzeszewski) – Wilczyński (85′ Osiński), Magnuski, Leśniak – Cichoń (75′ Chmielecki), Sobańda, Ciepłoch.

Rezerwowi: Krzeszewski, Osiński, Chmielecki.

 

pozostałe mecze:

GKS Bedlno 5:1 Zryw Śliwniki
Malina Piątek 3:0 Iskra Góra Św. Małgorzaty
Victoria Grabów 0:2 Witonianka Witonia
Bzura Ozorków 3:2 Bzura Młogoszyn
LKS Świnice Warckie 3:0 Krośniewianka Krośniewice
Magnat Sierpów 5:3 Sazan Pęczniew

tabela:

1 GKS Bedlno 12 36 52 6 12 0 0
2 Bzura Młogoszyn 12 27 37 18 9 0 3
3 Sazan Pęczniew 12 22 37 30 7 1 4
4 Witonianka Witonia 12 21 40 27 7 0 5
5 LKS Świnice Warckie 12 21 44 31 7 0 5
6 Magnat Sierpów 12 19 31 25 6 1 5
7 Bzura Ozorków 12 18 28 24 6 0 6
8 Krośniewianka Krośniewice 12 16 23 16 5 1 6
9 Victoria Grabów 12 16 24 24 5 1 6
10 Malina Piątek 12 14 25 35 4 2 6
11 Zryw Śliwniki 12 3 11 61 1 0 11
12 Iskra Góra Św. Małgorzaty 12 0 7 62 0 0 12

 

 

Róża Kutno – GKS Pisia Zygry 2:3

… Wiśniewska, Pentela, Ciepłoch

 

pozostałe mecze:

MKS Zduńska Wola 0:1 Kolejarz Łódź
Stal Radomsko 0:1 Pogoń Zduńska Wola
ULKS MOSiR Sieradz 3:0 Błękitni Dmosin
Róża Kutno 2:3 Pisia Zygry
Kotan Girls Ozorków 3:0 Pelikan II Łowicz
Wojownik Skierniewice 3:3 PTC Pabianice

tabela:

1 Kolejarz Łódź 13 32 46 6 10 2 1
2 Wojownik Skierniewice 14 31 42 14 10 1 3
3 Pogoń Zduńska Wola 14 30 28 16 10 0 4
4 PTC Pabianice 14 27 33 14 8 3 3
5 Kotan Girls Ozorków 14 27 26 13 8 3 3
6 ULKS MOSiR Sieradz 13 26 38 17 8 2 3
7 Stal Radomsko 14 19 26 25 6 1 7
8 Pisia Zygry 14 17 30 30 5 2 7
9 MKS Zduńska Wola 14 15 26 35 5 0 9
10 Pelikan II Łowicz 14 8 10 54 2 2 10
11 Róża Kutno 13 4 10 27 1 1 11
12 Błękitni Dmosin 13 1 3 67 0 1 12

 

 

Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0:6

 

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 0:6 GLKS Sarnów/Dalików
Huragan Swędów 1:2 LKS Kalonka
MKP-Boruta II Zgierz 4:0 Sport Perfect Łódź
LKS Dąbrówka 2:1 Kobra Leźnica Wielka
UKS SMS Łódź 1:1 Zjednoczeni II Stryków
Błękitni Dmosin 2:1 KS Gozdów
Orlik Sobień 3:3 Orzeł II Parzęczew

tabela:

1 GLKS Sarnów/Dalików 15 34 49 15 11 1 3
2 UKS SMS Łódź 14 32 59 21 10 2 2
3 Błękitni Dmosin 15 31 47 24 10 1 4
4 MKP-Boruta II Zgierz 15 31 53 25 10 1 4
5 LKS Kalonka 15 30 41 36 10 0 5
6 Orlik Sobień 15 29 35 28 9 2 4
7 Zjednoczeni II Stryków 15 28 46 27 9 1 5
8 LKS Dąbrówka 15 18 35 45 5 3 7
9 KS Gozdów 14 16 23 53 5 1 8
10 Sport Perfect Łódź 15 15 33 40 4 3 8
11 Huragan Swędów 15 13 25 41 3 4 8
12 Orzeł II Parzęczew 15 12 28 54 3 3 9
13 Kotan Ozorków 15 7 18 50 2 1 12
14 Kobra Leźnica Wielka 15 3 19 52 0 3 12

 

 

LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 0:1

 

Tabela

1 Kanarki Małachowice 11 41 – 14 27
2 MKS Mianów 11 36 – 17 25
3 Włókniarz Zgierz 10 33 – 14 23
4 LKS Zamek Skotniki 11 45 – 22 22
5 LKS MODLNA 11 39 – 25 20
6 LKS Rosanów 11 37 – 22 18
7 LKS Cedrowice 11 24 – 25 14
8 Santos Czerchów 12 36 – 37 14
9 KS GROM POWODÓW 11 16 – 27 10
10 Orzeł Wróblew 11 25 – 62 3
11 Sokół Skromnica 12 16 – 83 1

 

 

GKS Pisia Zygry – Płomień Dzigorzew (drużyna gości wycofała się z rozgrywek)

 

pozostałe mecze:

TS Janiszewice 5:0 LGKS Charłupia Mała
Ostrovia Ostrówek 2:2 Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce 0:2 Victoria Szadek
Pogoń Zduńska Wola 6:0 LZS Rębieskie
UKS Ustków 2:1 Unia Sieradz-Męka
Amatorzy Zapolice 3:3 Sokół Goszczanów
MULKS Łask 7:1 Złoczevia Złoczew

tabela:

1 Pogoń Zduńska Wola 19 46 98 19 15 1 3
2 Victoria Szadek 19 43 52 23 14 1 4
3 Sokół Goszczanów 19 41 67 38 13 2 4
4 UKS Ustków 18 40 63 24 13 1 4
5 MULKS Łask 19 39 70 26 12 3 4
6 TS Janiszewice 19 36 57 29 11 3 5
7 Unia Sieradz-Męka 19 29 48 39 9 2 8
8 LZS Rębieskie 18 29 48 34 9 2 7
9 Tęcza Brodnia 19 24 46 49 7 3 9
10 Pisia Zygry 18 20 42 54 6 2 10
11 Złoczevia Złoczew 18 17 20 51 4 5 9
12 Amatorzy Zapolice 18 16 36 55 4 4 10
13 Iskra Stolec 18 15 19 69 4 3 11
14 TS Gruszczyce 18 14 25 71 4 2 12
15 Ostrovia Ostrówek 19 12 29 63 3 3 13
16 LGKS Charłupia Mała 18 4 16 92 1 1 16

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułURSUS – TERMY NER live
Następny artykułZmiana lidera
UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ