Mistrz ucieka

0
29
views

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Mistrz II edycji PLTZ Damian Dominowski, ucieka rywalom i już jest jedną nogą w ćwierćfinałach. Mistrz rozegrał się i nie daje szans rywalom, a mało tego chce do końca pozostać liderem tabeli.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

 

Tabela:

  1. Dominowski Damian . 11 . 25 . (127:100)

  2. Bartosik Jacek . 9 . 19 . (106:96)

  3. Jeziorski Andrzej . 11 . 18 . (109:93)

  4. Mania Szymon . 12 . 18 . (140:140)

  5. Błaszczyk Andrzej . 7 . 16 . (90:50)

  6. Boczkowski Maciej . 5 . 15 . (60:4)

  7. Bienias Grzegorz . 8 . 17 . (85:63)

  8. Twardowski Dariusz . 7 . 9 . (74:77)

  9. Gajdecki Marcin . 3 . 5 . (31:30)

  10. Ciałkowski Łukasz . 7 . 4 . (66:92)

  11. Gosławski Wojciech . 2 . 3 . (18:17)

  12. Pawlak Marcin . 1 . 1 . (10:17)

  13. Cichosz Adam . 2 . 0 . (13:25)

  14. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  15. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

  16. Janiak Tadeusz . 7 . 0 . (10:84)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ