Mistrz przewodzi peletonem

0
28
views

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Na całego do gry wkroczył Wojtek Gosławski, który rozegrał już cztery spotkania. Jest kilku zawodników, którzy nie wyszli jeszcze na kort, ale mamy nadzieję, że już niebawem ich zobaczymy podczas pojedynku. Andrzej Błaszczyk tylko przez chwilę był poza pierwszą czwórką, bo już pewnie wrócił i jest już drugi. Jacek Bartosik, a więc vice mistrz II edycji, krok po kroku spada w tabeli co raz niżej, ale powodem jest jego wyprawa rowerem do … Portugalii, wiemy jednak, że to nie jest blisko i troszkę czasu to potrwa zanim wróci. W dole tabeli najaktywniejszy jest Tadeusz Janiak, który rozegrał już osiem spotkań, ale niestety wszystkie przegrane, lecz ambicji mu nie brak i jeszcze niespodziankę sprawi.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:4 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:1 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Pawlak Marcin 2:0 (6:1 6:3)

Twardowski Dariusz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:2)

 

Tabela:

  1. Dominowski Damian . 11 . 25 . (127:100)

  2. Błaszczyk Andrzej . 9 . 22 . (114:56)

  3. Jeziorski Andrzej . 12 . 21 . (121:99)

  4. Bartosik Jacek . 9 . 19 . (106:96)

  5. Boczkowski Maciej . 6 . 18 . (72:5)

  6. Mania Szymon . 12 . 18 . (140:140)

  7. Bienias Grzegorz . 8 . 17 . (85:63)

  8. Twardowski Dariusz . 8 . 12 . (86:80)

  9. Gajdecki Marcin . 3 . 5 . (31:30)

  10. Ciałkowski Łukasz . 8 . 4 . (67:104)

  11. Gosławski Wojciech . 4 . 3 . (26:41)

  12. Pawlak Marcin . 2 . 1 . (14:29)

  13. Cichosz Adam . 2 . 0 . (13:25)

  14. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  15. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

  16. Janiak Tadeusz . 8 . 0 . (13:96)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ