Mistrz już trzeci

0
42
views

 

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Mistrz III edycji wrócił do Polski na jakiś czas i od razu zaczął ścigać lidera, wygrywając z przeciwnikami. Jak na razie czołówka bez zmian, Szymon Mania i Andrzej Błaszczyk, pewnie liderują w tabeli.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 9 . 15 . (108:94)

  2. Błaszczyk Andrzej . 5 . 11 . (63:34)

  3. Dominowski Damian . 4 . 11 . (52:40)

  4. Bienias Grzegorz . 3 . 8 . (41:24)

  5. Bartosik Jacek . 5 . 8 . (45:47)

  6. Jeziorski Andrzej . 4 . 7 . (37:33)

  7. Twardowski Dariusz . 5 . 7 . (49:53)

  8. Boczkowski Maciej . 2 . 6 . (24:0)

  9. Gajdecki Marcin . 2 . 5 . (26:18)

  10. Cichosz Adam . 1 . 0 . (6:12)

  11. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  12. Ciałkowski Łukasz . 4 . 0 . (29:51)

  13. Janiak Tadeusz . 2 . 0 . (2:24)

  14. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Gosławski Wojciech (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Maciejewski Maciej (Poddębice)

  • Pawlak Marcin (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ