Mecz na szczycie w Działoszynie

0
14
views

SONY DSC

 

 

 

 

IV liga

11 października (sobota) godz. 15:00 . Działoszyn

Warta Działoszyn (2) – LKS Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Mularczyk (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

15:30 – Polonia Piotrków – MKP-Boruta Zgierz – Sęczek (WS Skierniewice)
16:00 – Mechanik Radomsko – Astoria Szczerców – Urbaniak (WS Łódź)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Zjednoczeni Stryków – Dzwonkowski (WS Piotrków)
16:00 – Pilica Przedbórz – KS Paradyż – Tądel (WS Sieradz)
(niedziela – 12 października)
12:00 – GKS II Bełchatów – Piast Błaszki – Ksyta (WS Łódź)
15:00 – Orzeł Nieborów – LKS Rosanów – Majkowski (WS Sieradz)
15:00 – Widok Skierniewice – Włókniarz Zelów – Gawroński (WS Łódź)
15:30 – Włókniarz Moszczenica – Zawisza Rzgów – Skopiński (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa

10 października (piątek) . godz. 19:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (7) – Andrespolia Wiśniowa Góra (1)

obsada sędziowska: M. Paraszkiewicz, A. Siejka, Sz. Przytuła

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 października)
15:30 – Włókniarz Konstantynów – LZS Justynów – Ł. Majchrzak, M. Kućmański, B. Pyciarz
15:30 – PTC Pabianice – Zjednoczeni II Stryków – J. Malka, S. Modliński, G. Bednarski
15:30 – Start Brzeziny – Włókniarz Pabianice – K. Krasnopolski, P. Niemiec, J. Różycki
16:00 – Zawisza II Rzgów – GLKS Dłutów – B. Nowicki, P. Zasadziak, D. Mikła
16:00 – KKS Koluszki – Orzeł Parzęczew – K. Walczak, K. Rutkowski, A. Baraniak
(niedziela – 12 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Stal Głowno – P. Binczyk, M. Muszyński, Sz. Jarocki

 

 

klasa „A” grupa III

11 października (sobota) . godz. 16:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (4) – Malina Piątek (8)

obsada sędziowska: K. Gawroński, J. Jankowski, R. Sudak

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 12 października)
11:00 – Sparta Leśmierz – Bzura Młogoszyn – R. Graczyk, M. Hankiewicz, W. Dudkiewicz
14:00 – Witonianka Witonia – GKS Bedlno – D. Morawiec, K. Musiał, M. Łapok
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Krośniewianka Krośniewice – M. Pionko, M. Anielak, D. Gałązka
15:00 – LKS Świnice Warckie – Magnat Sierpów – R. Sudak, R. Twardowski, G. Bednarski
15:00 – Victoria Grabów – KS Kutno – A. Dolny, A. Baraniak, K. Woźniak

 

 

klasa „B” grupa I

12 października (niedziela) . godz. 14:00 . Ciężków

LKS Sazan Pęczniew (5) – Hetman Łódź (3)

obsada sędziowska: G. Augustowski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 12 października)
12:00 – TMRF Widzew Łódź – LKS II Rosanów – J. Jaskulski
14:30 – MKS II 2000 Tuszyn – Victoria Rąbień – A. Banaszkiewicz
18:00 – Ner Łódzki – Kolejarz Łódź – R. Siech

 

 

klasa „B” grupa III

12 października (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (4) – Kanarki Małachowice (10)

obsada sędziowska: J. Szmidt

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 12 października)
11:00 – LKS Modlna – Santos Czerchów – A. Mrozek
13:00 – Delta Śleszyn – Sokół Skromnica – A. Reczulski
13:00 – Olimpia Oporów – GKS Byszew – B. Wolski
14:00 – MKS Mianów – Orzeł Wróblew – J. Wesołowski
14:00 – LKS Cedrowice – Iskra Góra Św. Małgorzaty – A. Mrozek

 

 

sieradzka klasa „B” grupa III

12 października (niedziela) . godz. 13:00 . Wola Będkowska

LZS Wola Będkowska (3) – GLKS Pisia Zygry (2)

 

pozostałe mecze:

LZS Chrząstawa -:- Inter Woźniki Sieradz
LKS Wola Będkowska -:- Pisia Zygry
GKS Chociw -:- TS Janiszewice
LZS Wrońsko -:- Widavia II Widawa

 

 

III liga kobiet

12 Października (niedziela) . godz. 11:00 . Dmosin

Błękitni Dmosin (9) – GLKS Pisia Zygry (5)

 

pozostałe mecze:

PTC Pabianice -:- ULKS MOSiR Sieradz
Błękitni Dmosin -:- Pisia Zygry
Kotan Girls Ozorków -:- UKS SMS II Łódź
UKS SMS III Łódź -:- Pogoń Zduńska Wola
MUKS II Dargfil Tomaszów -:- Wojownik Skierniewice

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ