Mecz na przełamanie ?

14
10
views

DSC06129

 

 

 

 

 

IV liga – XI kolejka

30 września (PIĄTEK) godz. 19:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – Omega Kleszczów (2)

obsada sędziowska: Janecka M. WS Sieradz

obserwator: Walczak

 

 

klasa okręgowa – VIII kolejka

1 października (SOBOTA) godz. 15:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Ł. (12) – Termy Uniejów (15) 

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Lesiak M., Przytuła R.

 

 

klasa „A” grupa III – VI kolejka

1 października (SOBOTA godz. 16:00 ZGIERZ

Włókniarz Zgierz (2) – Sazan Pęczniew (11) 

obsada sędziowska: Niemiec P., Świech M., Jaskulski J.

 

 

2 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 DĄBROWICE

KS Dąbrowice (14) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

obsada sędziowska: Pyciarz B., Rutkowski K., Gniewisz B.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – VIII kolejka

???

KS Karsznice (2) – Pisia Zygry (6) 

 

 

klasa „B” grupa II –

2 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 PIĄTEK

Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów

obsada sędziowska: Wolski M.

 

 

 

Jak co tydzień w komentarzach, czekamy na typerów, którzy pewnie będą chcieli pobić rekord sprzed tygodnia MagMarOli, który zdobył 13 punktów w jednej kolejce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułKort już oświetlony
Następny artykułMecz na żywo
UDOSTĘPNIJ

14 KOMENTARZE

  1. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 1:2

    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 5:2

    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 2:1

    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:9

    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:3

    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 2:0

  2. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 3:2
    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 6:1
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 2:1
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 1:5
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:1
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 3:1

  3. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 0:2
    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 4:1
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 4:1
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:7
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:0
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 4:2

  4. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 0:1
    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 2:0
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 3:0
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:4
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:0
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 3:0

  5. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów 1:3
    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 2:1
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 4:1
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:10
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:1
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 2:3

  6. 39. Termy Ner Poddębice – Omega Kleszczów —
    40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 1:2
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 2:1
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:5
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 2:1
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 1:2

  7. 40. Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 3:1
    41. Włókniarz Zgierz – Sazan Pęczniew 1:3
    42. KS Dąbrowice – GLKS Sarnów/Dalików 0:9
    43. KS Karsznice – Pisia Zygry 3:1
    44. Iskra Góra Św. Małgorzaty – Grom Powodów 0:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ