Mateusz Zajdel zatrzymał WIDZEW – Witold Ziober zatrzymał Termy Ner

0
35
views

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Widzew II Łódź 3:0 (1:0)

Jończyk Janusz-2, Janicki Tomasz-1.

 

GLKS Sarnów/Dalików – PTC Pabianice 6:1

Kołakowski Przemysław-3, Paczkowski Damian-2, Borowski Krzysztof-1.

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:5 Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź 1:0 Stal Głowno
Włókniarz Pabianice 0:0 Włókniarz Konstantynów
ŁKS II Łódź 6:0 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 8:1 Górnik Łęczyca
Orzeł Parzęczew 2:1 LKS Rosanów
GLKS Sarnów/Dalików 6:1 PTC Pabianice
Termy Uniejów 3:0 RTS II Widzew Łódź

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 58 76 18 19 1 1
2 Zawisza Rzgów 22 47 71 27 15 2 5
3 LKS Rosanów 22 45 51 31 15 0 7
4 Stal Głowno 22 41 53 27 13 2 7
5 Górnik Łęczyca 21 38 55 51 11 5 5
6 Sokół II Aleksandrów 22 35 52 47 10 5 7
7 PTC Pabianice 22 29 49 44 9 2 11
8 UKS SMS Łódź 22 29 34 51 9 2 11
9 RTS II Widzew Łódź 22 28 52 40 8 4 10
10 ŁKS II Łódź 22 27 51 50 8 3 11
11 Termy Uniejów 22 27 36 51 8 3 11
12 Orzeł Parzęczew 22 23 39 57 6 5 11
13 GLKS Sarnów/Dalików 22 22 42 55 6 4 12
14 GKS Bedlno 22 21 37 80 6 3 13
15 Włókniarz Pabianice 22 18 24 45 5 3 14
16 Włókniarz Konstantynów 22 13 25 73 3 4 15

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 4:1 (3:0)

Przezak Dawid-2, Solecki Mariusz-1, Dynel Łukasz-1.

 

pozostałe mecze:

GKS II Bełchatów 2:3 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 0:4 Unia Skierniewice
Orkan Buczek 0:3 LKS Kwiatkowice
Termy Ner Poddębice 4:1 Ceramika Opoczno
MKP-Boruta Zgierz 2:2 Omega Kleszczów
KS Paradyż 0:1 Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno 3:3 Włókniarz Zelów
Pilica Przedbórz 2:2 KS Sand Bus Kutno
Zjednoczeni Stryków 3:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów

tabela:

1 Unia Skierniewice 24 63 70 8 20 3 1
2 Termy Ner Poddębice 25 60 64 25 19 3 3
3 Warta Działoszyn 24 55 53 22 17 4 3
4 LKS Kwiatkowice 25 46 62 23 13 7 5
5 Zjednoczeni Stryków 25 44 52 27 14 2 9
6 Włókniarz Zelów 25 44 50 42 14 2 9
7 KS Paradyż 25 41 49 30 13 2 10
8 Omega Kleszczów 25 38 49 44 11 5 9
9 Stal Niewiadów 25 38 43 32 11 5 9
10 KS Sand Bus Kutno 25 35 69 34 10 5 10
11 MKP-Boruta Zgierz 25 33 54 45 9 6 10
12 Pelikan II Łowicz 25 32 41 36 9 5 11
13 GKS II Bełchatów 25 27 49 68 8 3 14
14 Ceramika Opoczno 25 27 28 44 7 6 12
15 Orkan Buczek 25 24 40 48 6 6 13
16 Pilica Przedbórz 25 18 40 62 4 6 15
17 Zawisza Pajęczno 25 11 18 83 3 2 20
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 25 0 4 162 0 0 25

 

 

Klasa „B” grupa II

Orzeł Kazimierz – Termy Ner II Poddębice 4:3

Kochanek Arkadiusz-1, Lewandowski Cyprian-1, Chmielecki sebastian-1.

 

Orlik Sobień – Grom Powodów 0:2 (0:0)

… Orzechowski P.

 

pozostałe mecze:

Santos Czerchów 4:2 Sokół Lutomiersk
Orlik Sobień 0:2 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 1:3 Start Szczawin
LKS Modlna 3:4 Kanarki Małachowice
KAS Konstantynów 5:0 LKS Dąbrówka
Orzeł Kazimierz 4:3 Ner II Poddębice

tabela:

1 KAS Konstantynów 15 40 88 18 13 1 1
2 Ner II Poddębice 15 38 99 22 12 2 1
3 Kanarki Małachowice 15 33 51 38 11 0 4
4 Orzeł Kazimierz 15 31 72 43 10 1 4
5 LKS Dąbrówka 15 24 39 46 8 0 7
6 Santos Czerchów 15 23 38 48 7 2 6
7 Grom Powodów 15 23 29 35 7 2 6
8 Orzeł Wróblew 15 15 40 50 4 3 8
9 LKS Modlna 15 13 40 60 4 1 10
10 Start Szczawin 15 10 22 65 3 1 11
11 Orlik Sobień 15 9 33 66 3 0 12
12 Sokół Lutomiersk 15 4 11 71 1 1 13

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Tęcza Brodnia – Pisia Zygry 7:0

 

pozostałe mecze:

LKS Kalinowa 0:5 Pamapol-Hetman Rusiec
Unia Sieradz-Męka 2:5 UKS Ustków
LZS Rębieskie 7:0 Amatorzy Zapolice
LGKS Charłupia Mała 3:1 Rokita Rokitnica
TS Janiszewice 4:0 Inter-Sieradz Woźniki
Sokół Goszczanów 4:0 LKS Pyszków
Tęcza Brodnia 7:0 Pisia Zygry
Victoria Szadek 7:0 LKS Socha

tabela:

1 Tęcza Brodnia 21 59 119 15 19 2 0
2 TS Janiszewice 21 50 62 24 15 5 1
3 LZS Rębieskie 21 45 84 38 14 3 4
4 UKS Ustków 21 42 75 57 13 3 5
5 Sokół Goszczanów 21 38 79 35 12 2 7
6 Unia Sieradz-Męka 21 31 54 64 10 1 10
7 Rokita Rokitnica 21 29 41 40 8 5 8
8 Pamapol-Hetman Rusiec 21 28 59 52 8 4 9
9 Inter-Sieradz Woźniki 21 27 40 51 8 3 10
10 Pisia Zygry 21 27 65 75 8 3 10
11 LGKS Charłupia Mała 21 26 49 54 7 5 9
12 LKS Kalinowa 21 23 35 67 7 2 12
13 Victoria Szadek 21 22 42 43 6 4 11
14 Amatorzy Zapolice 21 15 33 73 4 3 14
15 LKS Pyszków 21 15 33 77 4 3 14
16 LKS Socha 21 3 11 116 1 0 20

 

 

 

Klasa „B” grupa III

Sazan Pęczniew – Struga Dobieszków 4:2 (1:0)

Wypiór Tomasz-2, Józefiak Dominik-1, Leśniak Marek-1.

 

pozostałe mecze:

KS OSP Iskra Głowno 3:2 KP Byszewy
Expom Krośniewianka 0:3 Olimpia Oporów
Sazan Pęczniew 4:2 Struga Dobieszków
KS Żychlin 5:1 Iskra Góra św. Małgorzaty
Błękitni Ciosny 2:7 Sokół Popów
LKS Gieczno 0:0 GKS Byszew

tabela:

1 Sazan Pęczniew 15 38 66 26 12 2 1
2 KS OSP Iskra Głowno 15 38 40 18 12 2 1
3 Sokół Popów 15 30 49 26 10 0 5
4 Struga Dobieszków 15 30 59 25 10 0 5
5 Expom Krośniewianka 15 22 21 31 7 1 7
6 KS Żychlin 15 21 36 27 6 3 6
7 GKS Byszew 15 19 42 40 6 1 8
8 Olimpia Oporów 15 16 25 50 5 1 9
9 LKS Gieczno 15 16 23 42 4 4 7
10 Błękitni Ciosny 15 13 37 65 4 1 10
11 KP Byszewy 15 10 30 36 3 1 11
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 15 9 19 61 3 0 12

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ