Mateusz Zajdel najlepszym trenerem klasy okręgowej

0
64
views

 

 

 

Zakończyło się głosowanie na jedenastkę sezonu 2016/17 w Klasie Okręgowej. Przedstawiamy wyniki:

Jakub Niedomagała (Stal Głowno) – Kamil Rutowicz (LKS Rosanów), Bartłomiej Grala (GLKS Dłutów), Michał Lech (Stal Głowno), Kuba Wilanowski (Sokół II Aleksandrów Łódzki) – Patryk Ignatowski (Stal Głowno), Kamil Krasoń (LKS Rosanów), Radosław Kuciński (Stal Głowno), Damian Fortuna (Stal Głowno), Eryk Lebioda (Stal Głowno), Piotr Szynka (PTC Pabianice)
Trener: Mateusz Zajdel(Termy Uniejów)

Kompletne wyniki głosowania:

Trener:
Mateusz Zajdel (Termy Uniejów) – 58 głosów
Tomasz Szcześniak (Stal Głowno) – 41 głosów
Sławomir Ditrych (Orzeł Parzęczew) – 7 głosów

Bramkarz:
Jakub Niedomagała (Stal Głowno) – 44 głosów
Damian Rzeźniczak (Włókniarz Pabianice) 22 głosy
Maciej Marciniak (Górnik 1956 Łęczyca) – 13 głosów
Adrian Kostrzewski (Włókniarz Konstantynów Łódzki) – 12 głosów
Piotr Bukowski (UKS SMS Łódź) – 4 głosy
Artur Król (Orzeł Parzęczew) – 3 głosy

Prawy obrońca:
Kamil Rutowicz (LKS Rosanów) – 35 głosów
Michał Suchenek (Stal Głowno) – 20 głosów
Jacek Błaszczyk (Orzeł Parzęczew) – 8 głosów
Adrian Tomczyk (Stal Głowno) – 5 głosów

Środkowy obrońcy:
Bartłomiej Grala (GLKS Dłutów) – 32 głosy
Michał Lech (Stal Głowno) – 23 głosy
Eryk Ignatowski (Stal Głowno) – 21 głosów
Michał Mendak (Włókniarz Pabianice) – 7 głosów
Marcin Panek (GKS Bedlno) – 3 głosy
Kamil Poros (Zawisza IIRzgów) – 1 głos

Lewy obrońca:
Kuba Wilanowski (Sokół II Aleksandrów Łódzki) – 85 głosów
Karol Kruk (Stal Głowno) – 29 głosów
Tomasz Łabuza (Włókniarz Konstantynów Łódzki) – 26 głosów
Dawid Mazur (LKS Rosanów) – 6 głosów
Wojciech Banaszczyk (Boruta Zgierz) – 4 głosy
Aleksy Waśkiewicz (Stal Głowno) – 2 głosy

Prawy pomocnik:
Patryk Ignatowski (Stal Głowno) – 31 głosów
Michał Lewandowski (LKS Rosanów) – 22 głosy
Mosunmola Tunji Alade (Orzeł Parzęczew) – 7 głosów

Środkowi pomocnicy:
Kamil Krasoń (LKS Rosanów) – 143 głosy
Radosław Kuciński (Stal Głowno) – 28 głosów
Tomasz Ostalczyk (Włókniarz Pabianice) – 14 głosów
Adam Gibała (Stal Głowno) – 7 głosów
Mateusz Kuśmiorwski (Zawisza II Rzgów) – 4 głosy
Robert Czekalski (Górnik 1956 Łęczyca) – 3 głosy

Lewy pomocnik:
Damian Fortuna (Stal Głowno) – 36 głosów
Sebastian Dresler (LKS Rosanów) – 22 głosy
Daniel Dudziński (PTC Pabianice) – 7 głosów
Rafał Niewiadomski (Boruta Zgierz) – 5 głosów
Sylwester Pacześ (Zawisza II Rzgów) – 2 głosy

Napastnicy:
Eryk Lebioda (Stal Głowno) – 30 głosów
Piotr Szynka (PTC Pabianice) – 13 głosów
Sebastian Ceglarz (Boruta Zgierz) – 12 głosów
Artur Garbacz (Orzeł Parzęczew) – 6 głosów
Beniamin Łuczak (UKS SMS Łódź) – 4 głosy
Rafał Nowak (UKS SMS Łódź) – 4 głosy
Konrad Kmieć (Zawisza II Rzgów) – 2 głosy
Łukasz Górczyński (GKS Bedlno) – 2 głosy
Dominik Tomczyk (Stal Głowno) – 0 głosów

 

źródło: klasa okręgowa grupa Łódź

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ