Marta Otto w „12” a Mariusz Ciepłucha poza …

0
50
views

 

 

 

 

Dzisiaj do godziny 20:00 rozgrywane zostaną ostatnie pojedynki w fazie grupowej, po której wyłonimy jeszcze dwie niewiadome. Jedną wiadomą już mamy a więc Marta Otto wygrywając z Maciejem Słaboniem, awansowała do pierwszej dwunastki i gra dalej. Niewiadomą jest na pewno czy Łukasz Michalak lub Mariusz Ciapłucha, zagrają w preeliminacjach do ćwierćfinałów. Następną niewiadomą jest to, który z zawodników a więc Damian Woźniak lub Marcin Twardowski, znajdą się w pierwszej czwórce. Damian ma do rozegrania jeden pojedynek, jeśli to spotkanie się odbędzie, to przeskoczy Marcina w tabeli. W dniu dzisiejszym (czwartek) od godz. 17:00 do 20:00, wszystko się już wyjaśni.

 

LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK O GODZ. 20:15 NA STRONIE:

www.okpoddebice.pl FACEBOOK (relacja na żywo)

 

ROZEGRANE MECZE:

Ciałkowski Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciepłucha Mariusz – Michalak Łukasz 5:2 (6:11, 11:3, 11:6, 11:9, 11:8, 7:11, 11:6)

Michalak Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:2, 11:7, 11:7, 11:2, 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:1, 11:13, 11:4, 11:3)

Misiak Łukasz – Cichosz Adam 5:0 (14:12, 11:6, 11:7, 11:7, 11:3)

Malinowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 5:0 (11:7, 11:9, 12:10, 11:6, 11:5)

Woźniak Damian – Michalak Łukasz 5:0 (12:10, 11:7, 11:5, 11:6, 11:9)

Bartosik Jacek – Michalak Łukasz 5:4 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 11:9, 11:5, 8:11, 7:11, 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Bartosik Jacek 5:0 (11:3, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciałkowski Łukasz – Woźniak Damian 5:2 (8:11, 11:5, 11:9, 11:5, 5:11, 11:5, 11:8)

Woźniak Damian – Bartosik Jacek 5:1 (11:8, 11:7, 11:3, 9:11, 11:7, 11:2)

Ciałkowski Łukasz – Snopek Jakub 5:0 (11:7 11:6 11:7 11:8 11:6)

Malinowski Dariusz – Miłosz Przemysław 5:0 ( 11:6 11:0 11:7 11:3 11:3)

Woźniak Damian – Malinowski Dariusz 5:3 (11:9 10:12 11:9 0:11 12:10 11:9 9:11 11:5)

Ciałkowski Łukasz – Bednarek Marcin 5:0 (11:8 11:8 11:8 16:14 11:0)

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:0 (11;8 11:7 11:8 11:9 11:5)

Malinowski Dariusz – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:4 11:3 11:7 11:5)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 5:3 (10:12 11:4 11:3 8:11 15:13 11:2 7:11 11:1)

Wożniak Damian – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 9:11 11:7 11:4 11:3 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Misiak Łukasz 5:0 (11:7 11:2 11:5 11:6 11:5)

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 9:11 11:7 11:8 6:11 11:6 12:10)

Woźniak Damian – Snopek Jakub 5:3 (11:7 9:11 11:1 11:8 15:17 16:14 7:11 12:10)

Michalak Łukasz – Galoch Dariusz 5:1 (11:2 11:5 11:4 11:6 6:11 11:7)

Snopek Jakub – Bartosik Jacek 5:0 (11:9 12:10 11:9 14-12 11:8)

Michalak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:5 11:5 14:12 11:4)

Bednarek Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:2 11:3 11:4 11:5 11:3)

Bednarek Marcin – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:9 6:11 11:8 11:8 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Otto Marta 5:2 (8:11 6:11 12:10 11:5 11:9 11:9 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Strzelczyk Piotr 5:0 (11:2 11:4 11:1 11:2 11:2)

Woźniak Damian – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:8 11:5 11:5)

Woźniak Damian – Otto Marta 5:0 (11:2 11:4 11:5 11:5 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:3 11:5 11:3 11:5)

Malinowski Dariusz – Wilk Paweł 5:4 (12:10 9:11 11:8 7:11 11:9 6:11 11:8 7:11 11:6)

Wilk Paweł – Bartosik Jacek 5:2 (11:6 11:5 11:4 7:11 11:5 6:11 11:5)

Malinowski Dariusz – Bednarek Marcin 5:3 (13:15 11:0 10:12 11:7 11:8 8:11 11:9 11:4)

Malinowski Dariusz – Otto Marta 5:1 (11:8 11:7 14:12 9:11 11:7 11:7)

Bednarek Marcin – Bartosik Jacek 5:2 ( 11:8 7:11 11:6 9:11 11:6 11:5 14:12)

Bednarek Marcin – Otto Marta 5:1 (11:7 11:8 12:10 12:10 9:11 11:5)

Kardaś Andrzej – Snopek Jakub 5:0 (11:4 11:6 11:5 11:5 11:8)

Kardaś Andrzej – Słaboń Maciej 5:0 (11:1 11:5 11:4 11:5 11:2

Michalak Łukasz – Słaboń Maciej 5:1 (11:3 11:6 11:8 11:7 17:19 11:6)

Malinowski Dariusz – Bartosik Jacek 5:0 (11:1 11:6 11:6 11:9 17:15)

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:2 11:4 11:4 11:7 11:5)

Wilk Paweł – Woźniak Damian 5:4 (11:2 6:11 11:5 10:12 6:11 9:11 11:8 12:10 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:7 11:8 11:2 7:11 11:8)

Bednarek Marcin – Snopek Jakub 5:1 (11:8 11:9 11:7 6:11 11:6 11:9)

Bednarek Marcin – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 10:12 11:8 11:9 11:8 9:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:1 11:5 11:5 11:2)

Kardaś Andrzej – Woźniak Damian 5:1 (11:8 11:9 7:11 11:5 14:12 12:10)

Kardaś Andrzej – Michalak Łukasz 5:0 (11:9 11:7 11:1 11:6 11:5)

Woźniak Damian – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:4 11:5 11:7 11:7)

Misiak Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:5 11:8 11:9 11:8 11:8)

Malinowski Dariusz – Słaboń Maciej 5:0 (11:3 11:6 11:6 11:8 11:8)

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 5:0 (11:6 12:10 11:6 11:6 11:2)

Wilk Paweł – Misiak Łukasz 5:2 (12:10 11:9 12:10 11:5 8:11 6:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Galoch Dariusz 5:0 (11:0 11:5 11:1 11:9 11:2)

Otto Marta – Misiak Łukasz 5:1 (12:10 11:8 13:11 8:11 11:7 11:8)

Misiak Łukasz – Michalak Łukasz 5:0 (11:1 11:2 11:8 11:9 14:12)

Kardaś Andrzej – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 10:12 11:4 11:5 11:2 13:11)

Ciałkowski Łukasz – Twardowski Marcin 5:4 (11:0 11:5 11:7 10:12 11:9 8:11 8:11 10:12 11:7)

Twardowski Marcin – Galoch Dariusz 5:0 (11:1 11:2 11:2 11:8 11:6)

Misiak Łukasz – Wodziński Mateusz 5:1 (14:12 11:4 11:5 16:18 11:8 11:8)

Twardowski Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:5 11:7 11:8)

Bednarek Marcin – Wodziński Mateusz 5:0 (11:7 11:9 11:7 11:9 11:7)

Misiak Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:2 (11:5 11:6 12:10 9:11 11:7 7:11 11:9)

Snopek Jakub – Wodziński Mateusz 5:3 (9:11 11:6 10:12 10:12 10:12 12:10 12:10 12:10 12:10)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 5:2 (12:14 11:9 11:7 11:7 9:11 11:4 11:5)

Bednarek Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:4 11:5 11:5 11:5 11:5)

Twardowski Marcin – Misiak Łukasz 5:1 (11:5 11:2 15:13 11:8 4:11 12:10)

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 5:2 (11:7 11:5 12:10 7:11 11:5 7:11 11:6)

Kardaś Andrzej – Malinowski Dariusz 5:1 (11:9 11:5 11:7 11:3 5:11 11:4)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 5:4 (11:1 11:3 11:0 11:5 10:12 8:11 7:11 3:11 11:3)

Malinowski Dariusz – Snopek Jakub 5:0 (11:6 11:5 11:7 11:9 11:3)

Wilk Paweł – Snopek Jakub 5:4 (7:11 9:11 6:11 11:6 8:11 11:8 12:10 11:8 11:8)

Woźniak Damian – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:0 11:3 11:2 11:3)

Twardowski Marcin – Bednarek Marcin 5:2 (11:5 11:6 8:11 6:11 11:7 11:6 11:6)

Kardaś Andrzej – Twardowski Marcin 5:1 (11:8 11:5 11:7 11:7 6:11 11:6)

Twardowski Marcin – Otto Marta 5:1 (11:3 11:9 11:8 11:3 7:11 11:4)

Kardaś Andrzej – Otto Marta 5:0 (11:4 11:5 11:6 11:7 11:4)

Kardaś Andrzej – Bartosik Jacek 5:0 (11:3 11:6 11:7 11:6 11:5)

Kardaś Andrzej – Miłosz Przemysław 5:1 (11:1 11:3 11:0 11:3 8:11 11:6)

Ciepłucha Mariusz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:6 11:2 11:0 11:5 14:12)

Woźniak Damian – Twardowski Marcin 5:0 (11:8 11:5 11:8 11:9 11:5)

Wilk Paweł – Otto Marta 5:0 (11:2 11:6 11:3 11:6 11:4)

Snopek Jakub – Słaboń Maciej 5:0 (11:7 11:7 11:7 11:9 11:9)

Wilk Paweł – Bednarek Marcin 5:1 (11:7 8:11 12:10 11:7 11:9 11:9)

Twardowski Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:4 11:2 11:2 11:4)

Wilk Paweł – Miłosz Przemysław 5:0 (11:9 11:6 11:3 11:0 11:7)

Twardowski Marcin – Wilk Paweł 5:1 (11:5 11:13 13:11 11:4 11:4 11:8)

Snopek Jakub – Otto Marta 5:2 (11:5 11:6 11:5 9:11 11:7 8:11 17:15)

Otto Marta – Miłosz Przemysław 5:1 (11:3 8:11 11:1 11:9 11:3 11:9)

Wilk Paweł – Słaboń Maciej 5:0 (11:6 11:5 11:3 11:6 11:4)

Wilk Paweł – Galoch Dariusz 5:0 (11:3 11:3 11:2 11:4 11:5)

Malinowski Dariusz – Twardowski Marcin 5:2 (11:9 7:11 12:10 11:4 11:3 6:11 12:10)

Bartosik Jacek – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:4 11:3 11:3 11:5)

Twardowski Marcin – Bartosik Jacek 5:0 (11:5 11:3 11:6 11:5 11:9)

Snopek Jakub – Galoch Dariusz 5:0 (11:9 11:4 11:4 11:9 11:9)

Snopek Jakub – Michałak Łukasz 5:0 (11:2 11:2 11:7 11:8 11:5)

Wilk Paweł – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:3 11:8 13:11 12:10 11:1)

Kardaś Andrzej – Ciapłucha Mariusz 5:0 (11:7 11:7 11:6 11:6 11:7)

Twardowski Marcin – Snopek Jakub 5:1 (11:9 9:11 11:4 11:5 11:7 11:8)

Malinowski Dariusz – Ciepłucha Mariusz 5:1 (11:3 11:4 10:12 12:10 14:12 11:8)

Woźniak Damian – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:5 11:4 11:2 11:4)

Bartosik Jacek – Ciapłucha Mariusz 5:4 (3:11 12:10 9:11 11:9 9:11 11:9 10:12 11:9 11:9)

Otto Marta – Bartosik Jacek 5:4 (11:9 11:9 11:4 9:11 8:11 8:11 7:11 11:8 13:11)

Galoch Dariusz – Miłosz Przemysław 5:3

Otto Marta – Galoch Dariusz 5:0 (11:9 11:9 11:6 11:7 11:8)

Wilk Paweł – Michalak Łukasz 5:0 (11:3 11:2 11:4 11:7 11:6)

Snopek Jakub – Ciepłucha Mariusz 5:3 (11:9 9:11 11:9 11:9 9:11 9:11 11:9 11:9)

Ciałkowski Łukasz Galoch Dariusz 5:0 (11:5 11:4 11:4 11:7 11:5)

Kardaś Andrzej – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:2 11:7 11:1 7:11 11:4)

Twardowski Marcin – Michalak Łukasz 5:3 (11:7 11:6 7:11 8:11 11:711:5 9:11 11:5)

Misiak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:1 (11:4 11:5 11:6 7:11 11:7 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:8 5:11 11:9 11:8 11:9)

Otto Marta – Słaboń Maciej 5:1 (11:7 11:8 11:7 11:8 10:12 11:4)

Twardowski Marcin – Słaboń Maciej 5:0 (11:7 11:7 11:7 11:7 11:7)

Snopek Jakub – Miłosz Przemysław 5:0 (11:9 11:7 11:7 11:9 11:8)

 

 

tabela:

  1. Kardaś Andrzej . 15 . 30 . 75:12

  2. Malinowski Dariusz . 15 . 26 . 69:21

  3. Ciałkowski Łukasz . 15 . 26 . 67:22

  4. Twardowski Marcin . 15 . 22 . 62:23

  5. Wilk Paweł . 15 . 22 . 61:33

  6. Woźniak Damian . 14 . 22 . 62:20

  7. Snopek Jakub . 16 . 18 . 54:43

  8. Bednarek Marcin . 14 . 16 . 48:37

  9. Misiak Łukasz . 17 . 14 . 43:56

  10. Otto Marta . 15 . 10 . 32:57

  11. Bartosik Jacek . 14 . 10 . 34:53

  12. Michalak Łukasz . 15 . 8 . 31:57

  13. Ciepłucha Mariusz . 14 . 8 . 33:54

  14. Galoch Dariusz . 12 . 2 . 15:58

  15. Miłosz Przemysław . 14 . 0 . 6:70

  16. Słaboń Maciej . 8 . 0 . 2:40

  17. Wodziński Mateusz . 3 . 0 . 4:15

  18. Cichosz Adam . 1 . 0 . 0:5

  19. Strzelczyk Piotr . 1 . 0 . 0:5

  20. Walczyk Kacper . 0 . 0 . 0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ