Mały krok do utrzymania się w lidze a Sazan w „B” klasie ?

0
25
views

 

 

 

 

 

Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew 4:4 (2:1)

pozostałe mecze:

Zawisza II Rzgów 1:4 PTC Pabianice
UKS SMS Łódź 0:1 Start Brzeziny
Sokół II Aleksandrów 3:0 Włókniarz Pabianice
Włókniarz Konstantynów 4:2 GLKS Dłutów
Polonia Andrzejów 0:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 0:4 MKP-Boruta Zgierz
GKS Bedlno 2:4 Stal Głowno
Termy Uniejów 4:4 Orzeł Parzęczew

tabela:

1 MKP-Boruta Zgierz 28 68 88 26 21 5 2
2 Stal Głowno 28 64 82 34 20 4 4
3 PTC Pabianice 28 52 71 43 15 7 6
4 Sokół II Aleksandrów 28 48 52 43 15 3 10
5 Orzeł Parzęczew 28 47 70 56 14 5 9
6 Górnik Łęczyca 28 43 57 43 11 10 7
7 Włókniarz Pabianice 28 42 45 31 11 9 8
8 UKS SMS Łódź 28 42 65 46 13 3 12
9 LKS Rosanów 28 38 46 42 11 5 12
10 Włókniarz Konstantynów 28 37 45 52 10 7 11
11 GKS Bedlno 28 32 43 51 9 5 14
12 Termy Uniejów 28 31 54 77 8 7 13
13 Start Brzeziny 27 26 33 63 7 5 15
14 GLKS Dłutów 27 24 37 74 6 6 15
15 Zawisza II Rzgów 28 23 32 66 6 5 17
16 Polonia Andrzejów 28 7 21 94 1 4 23

 

GLKS Sarnów/Dalików – Sazan Pęczniew 4:2 (0:2)

pozostałe mecze:

MKS Mianów 1:3 Bzura Ozorków
Malina Piątek 2:2 Dąbrowianka Dąbrowice
Ostrowia Ostrowy 2:1 LKS Świnice Warckie
GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Sazan Pęczniew
Witonianka Witonia 1:0 Victoria Grabów
KS Dąbrowice 0:3 Bzura Młogoszyn
Magnat Sierpów 7:3 Włókniarz Zgierz

tabela:

1 GLKS Sarnów/Dalików 25 69 90 21 23 0 2
2 Ostrowia Ostrowy 25 61 105 25 20 1 4
3 Magnat Sierpów 25 51 75 49 16 3 6
4 Włókniarz Zgierz 25 50 98 45 16 2 7
5 Bzura Ozorków 25 49 76 51 15 4 6
6 Witonianka Witonia 25 41 76 54 12 5 8
7 LKS Świnice Warckie 25 37 71 64 12 1 12
8 Bzura Młogoszyn 25 36 71 66 11 3 11
9 Malina Piątek 25 32 57 55 9 5 11
10 Dąbrowianka Dąbrowice 25 27 43 78 8 3 14
11 MKS Mianów 25 20 38 88 6 2 17
12 Victoria Grabów 25 17 28 72 5 2 18
13 Sazan Pęczniew 25 17 43 86 4 5 16
14 KS Dąbrowice 25 0 3 120 0 0 25

 

 

Victoria II Rąbień – Grom Powodów 4:2

pozostałe mecze:

Kanarki Małachowice 0:4 Kobra Leźnica Wielka
Orzeł Wróblew 4:2 LKS Modlna
Iskra Góra Św. Małgorzaty 1:6 Zamek Skotniki
Santos Czerchów 9:2 GKS Gieczno
Victoria II Rąbień 4:2 Grom Powodów

tabela:

1 Kobra Leźnica Wielka 18 45 89 18 15 0 3
2 Zamek Skotniki 18 43 73 25 14 1 3
3 Victoria II Rąbień 18 39 73 39 13 0 5
4 Orzeł Wróblew 19 38 59 36 12 2 5
5 Kanarki Małachowice 18 33 66 32 10 3 5
6 Iskra Góra Św. Małgorzaty 18 30 57 50 10 0 8
7 LKS Modlna 18 22 46 56 6 4 8
8 Santos Czerchów 19 16 48 68 5 1 13
9 Grom Powodów 19 15 29 50 4 3 12
10 GKS Gieczno 18 11 27 59 3 2 13
11 Sokół Skromnica 19 3 12 146 1 0 18

 

 

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:3

pozostałe mecze:

Warta Działoszyn 0:0 Ceramika Opoczno
KS Paradyż 2:3 GKS II Bełchatów
Termy Ner Poddębice 3:3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Polonia Piotrków 0:7 Unia Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 RKS Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Stryków 2:2 Pilica Przedbórz
Zawisza Rzgów 2:4 Omega Kleszczów
Warta Sieradz 1:1 KS Sand Bus Kutno
Zawisza Pajęczno 1:4 Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów 0:0 LKS Kwiatkowice

tabela:

1 Warta Sieradz 35 82 81 24 25 7 3
2 Warta Działoszyn 35 66 64 38 20 6 9
3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 35 62 65 44 18 8 9
4 Omega Kleszczów 35 61 74 57 18 7 10
5 GKS II Bełchatów 35 60 83 52 16 12 7
6 Unia Skierniewice 35 58 73 40 16 10 9
7 Termy Ner Poddębice 35 57 73 51 16 9 10
8 KS Sand Bus Kutno 35 57 62 57 16 9 10
9 Zawisza Pajęczno 35 52 65 64 16 4 15
10 LKS Kwiatkowice 35 49 56 68 15 4 16
11 Pilica Przedbórz 35 48 62 73 15 3 17
12 Zjednoczeni Stryków 35 48 57 60 12 12 11
13 KS Paradyż 35 48 51 51 14 6 15
14 Włókniarz Zelów 35 44 40 51 11 11 13
15 Ceramika Opoczno 34 39 40 42 9 12 13
16 Zawisza Rzgów 35 39 46 59 10 9 16
17 Jutrzenka Warta 35 35 58 91 10 5 20
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 35 27 47 72 7 6 22
19 RKS Mechanik Radomsko 34 26 40 75 7 5 22
20 Polonia Piotrków 35 13 30 98 2 7 26

 

 

Pisia Zygry – Sokół Goszczanów 4:8 (3:4)

Waligórski Radosław-3, Walczak Piotr-1

 

pozostałe mecze:

UKS Ustków 4:1 Złoczevia Złoczew
Inter-Sieradz Woźniki 4:1 Amatorzy Zapolice
TS Gruszczyce 2:0 Ostrovia Ostrówek
Pisia Zygry 4:8 Sokół Goszczanów
LKS Pyszków 0:1 TS Janiszewice
LKS Socha 2:1 Unia Sieradz-Męka
KS Karsznice 3:3 Tęcza Brodnia
MULKS Łask 5:1 LZS Rębieskie

tabela:

1 MULKS Łask 28 66 85 31 21 3 4
2 KS Karsznice 28 63 101 43 20 3 5
3 Tęcza Brodnia 28 61 90 44 19 4 5
4 Unia Sieradz-Męka 28 55 79 57 17 4 7
5 Sokół Goszczanów 28 49 84 52 15 4 9
6 LZS Rębieskie 28 47 74 56 14 5 9
7 UKS Ustków 28 46 72 62 14 4 10
8 TS Gruszczyce 28 43 67 64 14 1 13
9 Amatorzy Zapolice 28 37 73 78 11 4 13
10 Pisia Zygry 28 31 63 85 10 1 17
11 TS Janiszewice 28 31 40 59 9 4 15
12 LKS Socha 28 30 43 78 9 3 16
13 Inter-Sieradz Woźniki 28 26 39 72 7 5 16
14 LKS Pyszków 28 25 47 101 7 4 17
15 Ostrovia Ostrówek 28 24 39 66 7 3 18
16 Złoczevia Złoczew 28 11 32 80 3 2 23

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ