Maher atakuje lidera …

11
14
views

Typer

 

 

 

 

Przed nami już kolejna kolejka typera, doszły nam mecze z udziałem Sazana Pęczniew i Gromu Powodów. Niestety wypadł nam jeden mecz w tej kolejce, gdzie Pisia Zygry dostała mecz walkowerem z powodu wycofania się drużyny z Dzigorzewa, przed rundą wiosenną. Zapraszamy do typowania wyników, zwracając uwagę kiedy i o której są rozgrywane mecze, żeby po raz kolejny ktoś nie stracił punktów.

 

mecz nr. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice

12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź

13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików

14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew

15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów

16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry

 

 

 

11 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 4-0

    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 5-0

    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-2

    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 1-2

    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 0-2

    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 3-1

  2. mecz nr. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 5-1

    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 1-2

    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 2-3

    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 1-2

    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 1-4

    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 2-1

  3. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 3:0
    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 4:1
    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1:3
    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 2:3
    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 1:4
    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 1:2

  4. mecz nr. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 3-1
    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 1-1
    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3
    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 2-3
    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 2-3
    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 1-3

  5. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 2-0
    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 3-1
    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0-3
    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 1-2
    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 0-2
    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 1-0

  6. 11. Ursus Warszawa – LKS Termy Ner Poddębice 3:0
    12. MGLKS Termy Uniejów – Start Łódź 3:0
    13. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 0:3
    14. Magnat Sierpów – LKS Sazan Pęczniew 1:2
    15. LKS Grom Powodów – LKS II Rosanów 0:3
    16. Róża Kutno – GLKS Pisia Zygry 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ