Maciej Słaboń i Dariusz Galoch wkroczyli do gry

0
90
views

DSCN0605

 

 

 

 

 

Poddębicka Liga Tenisa Ziemnego 2016′

 

 

Dominowski Damian – Kardaś Andrzej 2:1 (1:6 7:5 7:5)

Mania Szymon – Dominowski Damian 2:0 (7:5 7:5)

Misiak Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:4 7:5)

 

Twardowski Dariusz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Misiak Łukasz – Maciejewski Maciej 2:0 (6:3 6:3)

 

Stajewski Arkadiusz – Mania Szymon 2:1 (6:4 2:6 6:4)

 

Maciejewski Maciej – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:1 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Twardowski Dariusz 2:1 (6:7 6:0 6:1)

 

Stajewski Arkadiusz – Dominowski Damian 2:1 (6:3 1:6 6:4)

 

Dominowski Damian – Misiak Łukasz 2:0 (6:3 6:3)

 

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (4:6 6:4 6:0)

 

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:1 (6:2 2:6 6:4)

 

Misiak Łukasz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Mania Szymon – Buda Tomasz 2:0 (6:2 6:1)

 

Misiak Łukasz – Jesionowski Kamil 2:0 (6:3 6:3)

 

Maciejewski Maciej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:0 6:1)

 

Ciałkowski Łukasz – Buda Tomasz 2:0 (6:3 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 2:1 (7:6 6:7 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:0)

 

Mania Szymon – Jesionowski Kamil 2:0 (6:0 6:4)

 

Ciałkowski Łukasz – Stajewski Arkadiusz 2:0 (6:3 6:0)

 

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

 

Twardowski Dariusz – Buda Tomasz 2:0 (6:1 6:3)

 

Mania Szymon – Maciejewski Maciej 2:1 (6:3 2:6 6:1)

 

Maciejewski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:3)

 

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:4)

 

Buda Tomasz – Słaboń Maciej 2:0 (6:2 6:3)

 

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:0)

Ciałkowski Łukasz – Dominowski Damian 2:0 (6:4 6:3)

 

Dominowski Damian – Buda Tomasz 2:0 ( 7:5 6:2)

 

 

 

 

tabela:

1. Mania Szymon . 8 . 17 . 14:7 (112:82)

2. Misiak Łukasz . 8 . 16 . 8:8 (86:84)

3. Twardowski Dariusz . 7 . 14 . 10:7 (74:85)

4. Ciałkowski Łukasz . 7 . 14 . 8:7 (77:70)

5. Dominowski Damian . 7 . 12 . 7:9 (77:80)

6. Maciejewski Maciej . 5 . 11 . 7:4 (52:36)

7. Kardaś Andrzej . 4 . 9 . 7:3 (58:25)

8. Buda Tomasz .  6 . 8 . 2:10 (42:67)

9. Stajewski Arkadiusz . 4 . 6 . 4:6 (34:51)

10. Jesionowski Kamil . 2 . 2 . 0:4 (10:24)

11. Słaboń Maciej . 1 . 1 . 0:2 (5:12)

12. Galoch Dariusz . 1 . 1 . 0:2 (1:12)

 

 

Punktacja:

wygrana 2:0 – 3 pkt.

wygrana 2:1 – 2 pkt.

rozegrany ale przegrany mecz – 1 pkt.

wygrana walkowerem – 3 pkt.

przegrana walkowerem – 0 pkt.

 

 

WSZYSTKIE MECZE MUSZĄ SIĘ ODBYĆ DO OSTATNIEGO DNIA CZERWCA

 

W LIPCU ZOSTANĄ ROZEGRANE MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ