Łukasz odzyskał fotel lidera

0
35
views

IMG_20161220_191644_resized_20161221_124319058

 

 

 

 

Wtorek był dniem gdzie dwóch kolejnych zawodników ruszyło do boju i pozostał nam już tylko jeden, na którego wszyscy czekają. W tym dniu mieliśmy mały przedsmak tego, co nas będzie czekało w meczach finałowych i w spotkaniu pomiędzy Andrzejem Kardasiem a Łukaszem Ciałkowski, zobaczyliśmy tenis stołowy już prawie na najwyższym poziomie. Łukasz pomimo porażki z Kapitanem, odzyskał liderowanie, pokonując wcześniej minimalnie Marcina Twardowskiego. O pierwszą czwórkę, będzie rywalizowało kilku zawodników, którzy chcą jak najszybciej awansować do ćwierćfinałów. Jeśli chodzi o wejście do magicznej dwunastki, tutaj także będzie wojna na całego, bo kandydatów jest więcej niż miejsc.

 

ROZEGRANE MECZE:

Ciałkowski Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciepłucha Mariusz – Michalak Łukasz 5:2 (6:11, 11:3, 11:6, 11:9, 11:8, 7:11, 11:6)

Michalak Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:2, 11:7, 11:7, 11:2, 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:1, 11:13, 11:4, 11:3)

Misiak Łukasz – Cichosz Adam 5:0 (14:12, 11:6, 11:7, 11:7, 11:3)

Malinowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 5:0 (11:7, 11:9, 12:10, 11:6, 11:5)

Woźniak Damian – Michalak Łukasz 5:0 (12:10, 11:7, 11:5, 11:6, 11:9)

Bartosik Jacek – Michalak Łukasz 5:4 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 11:9, 11:5, 8:11, 7:11, 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Bartosik Jacek 5:0 (11:3, 11:7, 11:5, 11:7, 11:6)

Ciałkowski Łukasz – Woźniak Damian 5:2 (8:11, 11:5, 11:9, 11:5, 5:11, 11:5, 11:8)

Woźniak Damian – Bartosik Jacek 5:1 (11:8, 11:7, 11:3, 9:11, 11:7, 11:2)

Ciałkowski Łukasz – Snopek Jakub 5:0 (11:7 11:6 11:7 11:8 11:6)

Malinowski Dariusz – Miłosz Przemysław 5:0 ( 11:6 11:0 11:7 11:3 11:3)

Woźniak Damian – Malinowski Dariusz 5:3 (11:9 10:12 11:9 0:11 12:10 11:9 9:11 11:5)

Ciałkowski Łukasz – Bednarek Marcin 5:0 (11:8 11:8 11:8 16:14 11:0)

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:0 (11;8 11:7 11:8 11:9 11:5)

Malinowski Dariusz – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:4 11:3 11:7 11:5)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 5:3 (10:12 11:4 11:3 8:11 15:13 11:2 7:11 11:1)

Wożniak Damian – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 9:11 11:7 11:4 11:3 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Misiak Łukasz 5:0 (11:7 11:2 11:5 11:6 11:5)

Bartosik Jacek – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 9:11 11:7 11:8 6:11 11:6 12:10)

Woźniak Damian – Snopek Jakub 5:3 (11:7 9:11 11:1 11:8 15:17 16:14 7:11 12:10)

Michalak Łukasz – Galoch Dariusz 5:1 (11:2 11:5 11:4 11:6 6:11 11:7)

Snopek Jakub – Bartosik Jacek 5:0 (11:9 12:10 11:9 14-12 11:8)

Michalak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:5 11:5 14:12 11:4)

Bednarek Marcin – Miłosz Przemysław 5:0 (11:2 11:3 11:4 11:5 11:3)

Bednarek Marcin – Michalak Łukasz 5:1 (11:7 11:9 6:11 11:8 11:8 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Otto Marta 5:2 (8:11 6:11 12:10 11:5 11:9 11:9 11:9)

Ciepłucha Mariusz – Strzelczyk Piotr 5:0 (11:2 11:4 11:1 11:2 11:2)

Woźniak Damian – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:8 11:5 11:5)

Woźniak Damian – Otto Marta 5:0 (11:2 11:4 11:5 11:5 11:3)

Ciałkowski Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:7 11:3 11:5 11:3 11:5)

Malinowski Dariusz – Wilk Paweł 5:4 (12:10 9:11 11:8 7:11 11:9 6:11 11:8 7:11 11:6)

Wilk Paweł – Bartosik Jacek 5:2 (11:6 11:5 11:4 7:11 11:5 6:11 11:5)

Malinowski Dariusz – Bednarek Marcin 5:3 (13:15 11:0 10:12 11:7 11:8 8:11 11:9 11:4)

Malinowski Dariusz Otto Marta 5:1 (11:8 11:7 14:12 9:11 11:7 11:7)

Bednarek Marcin – Bartosik Jacek 5:2 ( 11:8 7:11 11:6 9:11 11:6 11:5 14:12)

Bednarek Marcin – Otto Marta 5:1 (11:7 11:8 12:10 12:10 9:11 11:5)

Kardaś Andrzej – Snopek Jakub 5:0 (11:4 11:6 11:5 11:5 11:8)

Kardaś Andrzej – Słaboń Maciej 5:0 (11:1 11:5 11:4 11:5 11:2

Michalak Łukasz – Słaboń Maciej 5:1 (11:3 11:6 11:8 11:7 17:19 11:6)

Malinowski Dariusz – Bartosik Jacek 5:0 (11:1 11:6 11:6 11:9 17:15)

Ciałkowski Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:2 11:4 11:4 11:7 11:5)

Wilk Paweł – Woźniak Damian 5:4 (11:2 6:11 11:5 10:12 6:11 9:11 11:8 12:10 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Wilk Paweł 5:1 (11:9 11:7 11:8 11:2 7:11 11:8)

Bednarek Marcin – Snopek Jakub 5:1 (11:8 11:9 11:7 6:11 11:6 11:9)

Bednarek Marcin – Misiak Łukasz 5:2 (11:5 10:12 11:8 11:9 11:8 9:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:1 11:5 11:5 11:2)

Kardaś Andrzej – Woźniak Damian 5:1 (11:8 11:9 7:11 11:5 14:12 12:10)

Kardaś Andrzej – Michalak Łukasz 5:0 (11:9 11:7 11:1 11:6 11:5)

Woźniak Damian – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:4 11:5 11:7 11:7)

Misiak Łukasz – Słaboń Maciej 5:0 (11:5 11:8 11:9 11:8 11:8)

Malinowski Dariusz – Słaboń Maciej 5:0 (11:3 11:6 11:6 11:8 11:8)

Kardaś Andrzej – Misiak Łukasz 5:0 (11:6 12:10 11:6 11:6 11:2)

Wilk Paweł – Misiak Łukasz 5:2 (12:10 11:9 12:10 11:5 8:11 6:11 11:7)

Malinowski Dariusz – Galoch Dariusz 5:0 (11:0 11:5 11:1 11:9 11:2)

Otto Marta – Misiak Łukasz 5:1 (12:10 11:8 13:11 8:11 11:7 11:8)

Misiak Łukasz – Michalak Łukasz 5:0 (11:1 11:2 11:8 11:9 14:12)

Kardaś Andrzej – Bednarek Marcin 5:1 (11:3 10:12 11:4 11:5 11:2 13:11)

Ciałkowski Łukasz – Twardowski Marcin 5:4 (11:0 11:5 11:7 10:12 11:9 8:11 8:11 10:12 11:7)

Twardowski Marcin – Galoch Dariusz 5:0 (11:1 11:2 11:2 11:8 11:6)

Misiak Łukasz – Wodziński Mateusz 5:1 (14:12 11:4 11:5 16:18 11:8 11:8)

Twardowski Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:2 11:2 11:5 11:7 11:8)

Bednarek Marcin – Wodziński Mateusz 5:0 (11:7 11:9 11:7 11:9 11:7)

Misiak Łukasz – Ciepłucha Mariusz 5:2 (11:5 11:6 12:10 9:11 11:7 7:11 11:9)

Snopek Jakub – Wodziński Mateusz 5:3 (9:11 11:6 10:12 10:12 10:12 12:10 12:10 12:10 12:10)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 5:2 (12:14 11:9 11:7 11:7 9:11 11:4 11:5)

Bednarek Marcin – Ciepłucha Mariusz 5:0 (11:4 11:5 11:5 11:5 11:5)

Twardowski Marcin – Misiak Łukasz 5:1 (11:5 11:2 15:13 11:8 4:11 12:10)

Misiak Łukasz – Galoch Dariusz 5:2 (11:7 11:5 12:10 7:11 11:5 7:11 11:6)

Kardaś Andrzej – Malinowski Dariusz 5:1 (11:9 11:5 11:7 11:3 5:11 11:4)

 

 

tabela:

  1. Ciałkowski Łukasz . 13 . 22 . 57:21

  2. Malinowski Dariusz . 12 . 20 . 54:18

  3. Bednarek Marcin . 12 . 16 . 45:11

  4. Woźniak Damian . 11 . 16 . 47:20

  5. Kardaś Andrzej . 8 . 16 . 40:5

  6. Misiak Łukasz . 16 . 12 . 38:55

  7. Michalak Łukasz . 11 . 8 . 27:37

  8. Ciepłucha Mariusz . 8 . 6 . 20:29

  9. Bartosik Jacek . 8 . 6 . 19:34

  10. Snopek Jakub . 7 . 6 . 19:23

  11. Wilk Paweł . 5 . 6 . 20:18

  12. Twardowski Marcin . 4 . 6 . 19:6

  13. Otto Marta . 7 . 2 . 9:31

  14. Galoch Dariusz . 5 . 0 . 6:25

  15. Słaboń Maciej . 5 . 0 . 1:25

  16. Miłosz Przemysław . 4 . 0 . 0:20

  17. Wodziński Mateusz . 3 . 0 . 4:15

  18. Cichosz Adam . 1 . 0 . 0:5

  19. Strzelczyk Piotr . 1 . 0 . 0:5

– Walczyk Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułNowy terminarz PLH
Następny artykułŚWIĄTECZNA KOLEJKA PLH
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ