Łukasz Misiak bez formy

0
122
views


 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Łukasz Misiak, druga rakieta I edycji PLTZ, przegrywa z kretesem każdy pojedynek. Cztery mecze rozegrane i w każdym Łukasz nie podjął nawet walki, żeby powalczyć o korzystny wynik. Brak formy czy rakieta nie odpowiednia ? Andrzej Błaszczyk i Grzegorz Bienias ścigają lidera i są już blisko.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 7 . 11 . (81:75)

  2. Błaszczyk Andrzej . 4 . 9 . (46:19)

  3. Bienias Grzegorz . 3 . 8 . (41:24)
  4. Jeziorski Andrzej . 2 . 6 . (24:8)

  5. Gajdecki Marcin . 2 . 5 . (26:18)

  6. Bartosik Jacek . 3 . 5 . (32:28)

  7. Twardowski Dariusz . 3 . 4 . (28:32)

  8. Dominowski Damian . 1 . 3 . (13:9)

  9. Cichosz Adam . 1 . 0 . (6:12)

  10. Ciałkowski Łukasz . 1 . 0 . (5:13)

  11. Janiak Tadeusz . 1 . 0 . (0:12)

  12. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  13. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Boczkowski Maciej (Poddębice)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Ciałkowski Łukasz (Poddębice)

  • Gosławski Wojciech (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Maciejewski Maciej (Poddębice)

  • Pawlak Marcin (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ