Łukasz Michalak przegrał z …

0
23
views

 

 

 

II EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

SEZON 2017’/2018′

 

… kontuzją, która go eliminuje z dalszej gry w Poddębickiej Lidze Tenisa Stołowego. W jego miejsce do PLAY OFF awansuje zawodnik z 13 pozycji. Mecze zasadnicze mogą być rozgrywane do niedzieli (4 luty) do godz. 15:00, a to dlatego, że pary PLAY OFF zostaną rozlosowane także w tą niedzielę o godz. 16:30. Układ zawodników w tabeli przed losowaniem, będzie ułożony na podstawie wyników między tenisistami stołowymi, którzy awansują. PLAY OFFY będą rozgrywane w systemie brazylijskim, a więc po dwóch porażkach, zawodnik odpada z dalszej rywalizacji.

 

Wyniki:

Chaberski Jakub – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:5 11:1 11:6 11:5)

Michalak Łukasz – Galoch Dariusz 5:1 (11:9 13:11 9:11 11:1 11:5 11:7)

Michalak Łukasz – Mania Szymon 5:2 (11:7 7:11 11:8 8:11 11:6 11:8 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Michalak Łukasz 5:0 (12:10 11:5 11:7 11:8 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Mania Szymon 5:0

Snopek Jakub – Mania Szymon 5:0 (11:6 11:6 13:11 11:9 11:7)

Chaberski Jakub – Mania Szymon 5:0 (11:1 11:5 11:6 11:7 11:5)

Chaberski Jakub – Ciałkowski Łukasz 5:0 (11:4 11:4 11:6 11:6 11:9)

Miłosz Przemysław – Mania Szymon 5:2 (11:6 11:6 11:3 6:11 8:11 11:3 11:8)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 5:1 (11:5 11:6 7:11 11:5 11:3 11:7)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 5:2 (11:6 11:8 12:14 9:11 11:7 11:9 11:5)

Krysiak Wojciech – Mania Szymon 5:0 (11:5 11:5 11:2 11:2 11:0)

Krysiak Wojciech – Miłosz Przemysław 5:0 (11:2 11:3 11:6 11:3 11:0)

Krysiak Wojciech – Galoch Dariusz 5:1 (11:3 11:5 11:6 13:15 11:3 11:4)

Snopek Jakub – Misiak Łukasz 5:1 (9:11 11:8 11:9 11:8 11:9 11:8)

Misiak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:2 (11:9 11:9 12:10 11:9 6:11 9:11 11:8)

Krysiak Wojciech – Michalak Łukasz 5:0 (11:1 11:5 11:6 11:9 11:4)

Krysiak Wojciech – Misiak Łukasz 5:0 (11:2 11:5 11:3 11:5 11:3)

Chaberski Jakub – Misiak Łukasz 5:0 (11:5 11:5 11:7 11:6 11:6)

Chaberski Jakub – Michalak Łukasz 5:0 (11:7 11:9 11:9 11:7 11:6)

Chaberski Jakub – Krysiak Wojciech 5:2 (11:8 11:8 11:9 11:13 6:11 11:8 11:9)

Krysiak Wojciech – Snopek Jakub 5:0 (11:3 11:6 11:4 11:8 11:3)

Otto Marta – Mania Szymon 5:1

Otto Marta – Misiak Łukasz 5:2

Misiak Łukasz – Mania Szymon 5:1 (11:9 11:7 11:7 11:3 7:11 11:3)

Misiak Łukasz – Bartosik Jacek 5:3 (13:10 11:8 8:11 11:9 8:11 11:8 9:11 11:8)

Snopek Jakub – Galoch Dariusz 5:1 (11:6 10:12 11:7 11:9 11:8 11:6)

Chaberski Jakub – Snopek Jakub 5:0 (11:4 11:3 11:6 11:5 11:8)

Chaberski Jakub – Malinowski Dariusz 5:0 (11:4 11:1 12:10 13:11 11:6)

Malinowski Dariusz – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:9 12:10 12:10 11:9)

Malinowski Dariusz – Snopek Jakub 5:1 (11:3 3:11 11:3 11:8 13:11 11:7)

Antczak Stanisław – Snopek Jakub 5:0 (14:12 11:6 11:6 11:8 11:3)

Antczak Stanisław – Bartosik Jacek 5:0 (11:6 11:3 12:10 11:4 11:3)

Krysiak Wojciech – Otto Marta 5:0 (11:3 11:2 11:1 11:3 11:2)

Ciałkowski Łukasz – Otto Marta 5:0 (11:9 11:4 11:6 11:7 11:7)

Ciałkowski Łukasz – Bartosik Jacek 5:1 (12:10 11:8 11:7 8:11 11:6 11:7)

Bartosik Jacek – Snopek Jakub 5:4

Michalak Łukasz – Snopek Jakub 5:3

Antczak Stanisław – Ciałkowski Łukasz 5:4 (12:10 9:11 11:8 10:12 6:11 10:12 12:10 11:8 11:6)

Bartosik Jacek – Miłosz Przemysław 5:3

Krysiak Wojciech – Bartosik Jacek 5:0 (11:9 11:4 11:4 11:2 11:8)

Chaberski Jakub – Bartosik Jacek 5:0 (11:6 11:8 11:8 11:6 11:6)

Chaberski Jakub – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:5 11:6 11:3 11:4)

Chaberski Jakub – Antczak Stanisław 5:2 (11:6 11:5 11:7 11:6 11:13 12:14 11:9)

Chaberskie Jakub – Antczak Dominik 5:0 (11:4 11:5 11:5 11:6 11:3)

Antczak Stanisław – Miłosz Przemysław 5:0 (11:3 11:2 11:8 11:4 11:3)

Antczak Dominik – Bartosik Jacek 5:0 (11:4 11:9 11:7 11:6 11:8)

Antczak Dominik – Miłosz Przemysław 5:0 (11:4 11:6 11:6 11:3 11:8)

Antczak Dominik – Ciałkowski Łukasz 5:1 (11:9 8:11 11:8 12:10 11:7 11:8)

Michalak Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:6 11:6 12:10 11:8 11:2)

Michalak Łukasz – Otto Marta 5:1 (11:9 11:9 11:8 11:6 11:13 11:9)

Antczak Dominik – Michalak Łukasz 5:0 (11:8 11:5 11:3 11:5 12:10)

Antczak Dominik – Malinowski Dariusz 5:0 (11:9 11:2 11:2 11:2 11:6)

Krysiak Wojciech – Malinowski Dariusz 5:4 (11:8 4:11 11:7 8:11 9:11 11:8 9:11 11:8 11:8)

Antczak Stanisław – Michalak Łukasz 5:0 (11:4 11:6 11:5 11:1 11:4)

Antczak Stanisław – Otto Marta 5:0 (11:9 11:9 11:9 11:9 11:9)

Antczak Stanisław – Malinowski Dariusz 5:0 (11:3 11:4 11:5 11:6 11:5)

Ciałkowski Łukasz – Miłosz Przemysław 5:0

Ciałkowski Łukasz – Malinowski Dariusz 5:2

Antczak Stanisław – Mania Szymon 5:0 (11:3 11:4 11:6 11:7 11:3)

Antczak Stanisław – Woźniak Damian 5:0 (11:9 11:9 11:6 11:4 11:6)

Antczak Dominik – Woźniak Damian 5:1 (20:18 11:5 11:9 8:11 11:9 11:7)

Antczak Stanisław – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:5 11:6 11:7 11:3)

Malinowski Dariusz – Miłosz Przemysław 5:0 (11:6 11:5 11:5 11:5 11:7)

Malinowski Dariusz – Otto Marta 5:1 (10:12 11:5 11:5 11:5 11:6 11:7)

Malinowski Dariusz – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:5 11:6 11:3 11:5)

Antczak Dominik – Snopek Jakub 5:0 (11:8 11:5 11:7 11:8 11:5)

Antczak Dominik – Galoch Dariusz 5:0 (11:8 11:7 11:6 11:6 11:5)

Antczak Dominik – Misiak Łukasz 5:0 (11:9 11:6 11:8 11:8 11:5)

Snopek Jakub – Miłosz Przemysław 5:1 (11:1 11:1 11:1 11:1 0:11 11:1)

Ciałkowski Łukasz – Snopek Jakub 5:0 (11:9 11:8 11:9 11:8 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Misiak Łukasz 5:0 (12:10 11:9 13:11 12:10 11:9)

Ciałkowski Łukasz – Galoch Dariusz 5:0 (11:0 11:1 11:0 11:0 11:1)

Ciałkowski Łukasz – Krysiak Wojciech 5:2 (14:12 11:0 1:11 0:11 16:14 11:1 13:11)

 

Tabela:

1. Antczak Dominik . 12 . 22 . 55:7

2. Chaberski Jakub . 11 . 22 . 55:4

3. Ciałkowski Łukasz . 13 . 20 . 55:18

4. Krysiak Wojciech . 11 . 18 . 47:11

5. Antczak Stanisław . 10 . 18 . 47:9

6. Malinowski Dariusz . 9 . 10 . 25:22

7. Michalak Łukasz . 9 . 10 . 25:27

8. Snopek Jakub . 11 . 8 . 27:38

9. Bartosik Jacek . 11 . 8 . 24:45

10. Misiak Łukasz . 9 . 6 . 18:36

11. Otto Marta . 7 . 4 . 12:28

12. Miłosz Przemysław . 11 . 2 . 11:52

13. Galoch Dariusz . 9 . 0 . 5:45

14. Mania Szymon . 8 . 0 . 6:40

15. Woźniak Damian . 2 . 0 . 1:10

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ