ŁKS zawita do Byczyny

10
33
views

55c329fa8ae86_o

 

 

 

 

 

 

III liga

28 maja (SOBOTA) godz. 17:00 BYCZYNA

LKS Termy Ner Poddębice (18) – ŁKS Łódź (5)

 

 

 

klasa okręgowa

28 maja (SOBOTA) godz. 17:00 UNIEJÓW

MGLKS Termy Uniejów (4) – Start Brzeziny (11)

obsada sędziowska: P. Niemiec, A. Różycki, M. Dobrowolski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 maja)
14:30 – Start Łódź – MKS Tuszyn – Z. Patora, R. Przytuła, B. Kucharski
17:00 – PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów – A. Śpiewak, T. Radkiewicz, K. Krasnopolski
17:00 – GLKS Dłutów – Włókniarz Pabianice – B. Banasiak, M. Hankiewicz, M. Majewski
17:00 – LZS Justynów – Górnik Łęczyca – R. Graczyk, B. Pyciarz, P. Wykrota
18:00 – KKS Koluszki – Włókniarz Konstantynów – K. Burdyka, M. Karolak, M. Rogala
(niedziela – 29 maja)
11:00 – Zawisza II Rzgów – KS Sand Bus Kutno – B. Lewandowski, P. Kaźmierczak, K. Musiał
16:00 – Ostrovia Ostrowy – Orzeł Parzęczew – Ł. Siercha, M. Paraszkiewicz, Sz. Przytuła

 

 

 

klasa „A” grupa II

28 maja (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (2) – Sport Perfect Łódź (8)

obsada sędziowska: R. Mijas, R. Sudak, M. Łapok

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 maja)
16:00 – LKS Kalonka – Zjednoczeni II Stryków – Sz. Żaczek, G. Bednarski, M. Cygański
(niedziela – 29 maja)
11:00 – Kobra Leźnica – UKS SMS Łódź – M. Kujawski, A. Daroch, R. Twardowski
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Błękitni Dmosin – T. Radkiewicz, A. Siejka, B. Banasiak
13:00 – LKS Dąbrówka – Kotan Ozorków – R. Kafarski, K. Burdyka, K. Walczak
16:00 – Huragan Swędów – Orlik Sobień – Sz. Jarocki, C. Guzelaydin, Ł. Sobutka

 

 

 

klasa „A” grupa III

LKS Sazan Pęczniew – pauza

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 maja)
17:00 – Bzura Młogoszyn – GKS Bedlno – M. Jarnutowski, J. Jankowski, Ł. Banasiak
17:00 – Bzura Ozorków – Victoria Grabów – G. Augustowski, P. Jankowski, Ł. Walczak
(niedziela – 29 maja)
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – LKS Świnice Warckie – D. Drużyński, D. Mikła, P. Klajn
14:00 – Zryw Śliwniki – Magnat Sierpów – K. Kardacki, Z. Patora, R. Mijas
17:00 – Malina Piątek – Witonianka Witonia – B. Pietrzak, B. Pyciarz, R. Graczyk

 

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

29 maja (NIEDZIELA) godz. 17:00 SZADEK

Victoria Szadek (2) – GKS Pisia Zygry (11)

 

 

 

klasa „B: grupa III

29 maja (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

LKS Grom Powodów (8) – Zamek Skotniki (4)

obsada sędziowska: P. Chrustowski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 29 maja)
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Cedrowice – J. Olejniczak
11:00 – Sokół Skromnica – LKS Modlna – W. Mas
14:00 – MKS Mianów – Włókniarz Zgierz – M. Dobrowolski
15:00 – LKS II Rosanów – Santos Czerchów – A. Mrozek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki

  2. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – jebać łks 1:0
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 4:1
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 3:0
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 5:1
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 3:0

  3. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź 0-8
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 2-0
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 2-2
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 6-1
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 1-4

  4. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź 0:1
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 2:1
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 2:1
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 4:1
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 1:2

  5. LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź 3-2
    MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 5-0
    GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 2-1
    Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 4-0
    LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 0-2

  6. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź1-3
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 3-1
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 2-0
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 4-0
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 1-4

  7. mecz nr. 70 LKS Termy Ner Poddębice – ŁKS Łódź 1:1
    mecz nr. 71 MGLKS Termy Uniejów – Start Brzeziny 2:0
    mecz nr. 72 GLKS Sarnów/Dalików – Sport Perfect Łódź 4:1
    mecz nr. 73 Victoria Szadek – GKS Pisia Zygry 3:0
    mecz nr. 74 LKS Grom Powodów – Zamek Skotniki 3:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ