Ligi juniorskie: 7 meczów – 1 punkt

0
32
views

 

 

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW)

Pogoń Zduńska Wola – Termy Ner Poddębice 4:0 (1:0)

pozostałe mecze:

Pogoń Zduńska Wola 4:0 Termy Ner Poddębice
Stal Niewiadów 5:2 Skalnik Sulejów
ChKS Łódź 0:3 WKS Wieluń
MULKS Łask 0:14 Ceramika Opoczno

tabela:

1 Ceramika Opoczno 6 15 27 2 5 0 1
2 Termy Ner Poddębice 8 15 13 18 5 0 3
3 Stal Niewiadów 8 13 15 14 4 1 3
4 Skalnik Sulejów 8 13 11 10 4 1 3
5 MULKS Łask 8 11 12 28 3 2 3
6 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 10 12 7 3 1 3
7 WKS Wieluń 7 9 15 13 3 0 4
8 Pogoń Zduńska Wola 7 6 9 13 2 0 5
9 ChKS Łódź 7 4 6 15 1 1 5

 

 

Łódź: B1 Junior Młodszy (RW)

Sokół Aleksandrów Ł. – Termy Uniejów 5:0

tabela:

1 PTC Pabianice 5 9 – 3 11
2 Ostrovia Ostrowy 4 5 – 4 5
3 Sokół Aleksandrów 4 7 – 10 4
4 Termy Uniejów 5 6 – 10 4

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

Termy Uniejów – Widzew Łódź 0:5 (0:2)

tabela:

1 RTS WIDZEW 14 81 – 2 42
2 Sokół Aleksandrów 13 26 – 13 28
3 Termy Uniejów 14 24 – 40 17
4 MKS GÓRNIK 1956 13 19 – 43 15
5 WYCOFANY – CHAMPION ŁÓDŹ 10 7 – 29 6
6 WYCOFANY – Łódzka Akademia Futbolu II 0 0 – 0 0

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 1

Jutrzenka Bychlew – Termy Ner Poddębice 0:0

tabela:

1 UKS SMS Łódź 14 92 – 4 42
2 Metalowiec 13 32 – 16 29
3 Zawisza Rzgów 14 46 – 21 24
4 ŁKS II Łódź 14 28 – 14 23
5 LKS Jutrzenka Bychlew 14 38 – 27 23
6 Łódzka Akademia Futbolu II 13 30 – 31 21
7 NER Poddębice 14 20 – 25 18
8 MUKS Włókniarz Pabianice 14 19 – 31 13
9 Kolejarz Łódź 14 30 – 47 6
10 Świnice Warckie 14 15 – 134 3

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5 (RW)

Róża Kutno – Termy Uniejów 9:3 (4:2)

… Kozłowski Tobiasz-1, Tomczak Konrad-1, Kaźmierczak Filip-1, Rybak Igor-1.

tabela:

1 RÓŻA KUTNO 5 39 – 10 15
2 Termy Uniejów 5 37 – 20 9
3 Sokół Aleksandrów 5 29 – 22 9
4 UKS Bzura Ozorków 4 13 – 21 4
5 KS KUTNO 5 23 – 36 4
6 MKP Boruta II Zgierz 4 5 – 37 0

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 4 (RW)

Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Bychlew 4:9

tabela:

1 LKS Jutrzenka Bychlew 4 25 – 11 12
2 Orzeł Łódź 4 22 – 14 9
3 MKP Boruta II Zgierz 5 13 – 19 4
4 NER Poddębice 5 30 – 37 4
5 Sport Perfect 3 11 – 15 3
6 LKS Rosanów 3 15 – 20 3

 

 

Sieradz: C2 Trampkarz

Orkan Buczek – Pisia Zygry 13:0

tabela:

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ